Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Drastyczne spowolnienie działania DC++ w chello light :[
Autor Wiadomość
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-10-2006, 18:11   

Ale dlaczego nie użyjesz emule/amule/mldonkey - te programy od początku nie miały żadnych ograniczeń, dodatkowo nie mają spyware (gwarancją na to jest dostępny kod źródłowy) pozatym co najważniejsze są nadal rozwijane a edonkey już nie, dodawane są nowe rzeczy jak np. kad dzięki któremu są bardziej niezawodne, w przyszłości może zostanie dodane coś dzięki czemu będzie się szybciej ściągało (takie próby już były niewiele z tego wyszło ale będą próbować dalej)
  marekd@jabberpl.org
 
Massacrrrre 
easy master

Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 33
Skąd: Wrocław
Wysłany: 08-10-2006, 15:50   

Pan z partyline jak zwykle powiedzial, zebym dal minimalny upload na p2p a potem powiedzial zebym zresetowal modem bo mam jakis tam plik z 22 wrzesnia, zadna opcja nic nie dala, p2p chodzi jak kupa, net chodzi jak kupa wolalem chello przed przyspieszeniem, a teraz mam kupe a nie fajne lacze, www to sobie moglem ogladac na cdi, tam przynajmniej dc++ i torrent dzialalo jak trzeba czyli szlo maksymalnym laczem, bez spadkow, czyt 16 kb/s a na jeb... chello lajt nawet na takim poziomie nie potrafi sie utrzymac download.
_________________
 
 
 
Sh4dow99 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 21
Wysłany: 12-10-2006, 22:32   

Witam jako nowy użytkownik tego forum.

Mam pytanko w sprawie DC++.
Jak wyczytałem tutaj ,że ludzie mają niskie transfery na tym programie postanowiłem u siebie obadać sytuacje z transferami.Wiec tak zauwazylem dziwne zjawisko posiadajac wersje DC++ 0.698 do pobrania z http://prdownloads.source...98.exe?download .W tej wersji mamy obsluge hubow za pomoca "adc://" narazie sa 3 huby obslugujace i na tych hubach jak sie sie chce cos sciagac od ludzi idzie o wiele lepiej.

Stestujcie to u siebie czy u WAS tez tak jest - zaznaczam ze musicie posiadac wersje DC++ 0.698 ona bedzie jako "UNSTABLE" zaznaczona na stronce.
 
 
fellipe
easy master

Dołączył: 07 Gru 2004
Posty: 33
Wysłany: 13-10-2006, 18:16   

Qrna masz racje na tych hubach dziala normalnie czyli od ludzi z dobrymi laczami max 180 kilo, od innych kolo 30. Dziwne ze na starych hubach nadal lipa w dzien. Niech szybka przejda na ta cudowna technologie :shock:
_________________
 
 
Sh4dow99 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 21
Wysłany: 13-10-2006, 20:56   

mi sie wydaje ze to nie jest wina hubow tylko poprostu wina UPC...

bo na neostradzie idzie normalnie na starych hubach...

[ Dodano: 17-10-2006, 23:57 ]
Niech ktoś sprawdzi jak pakiety lecą (przez jakie porty itd.) po protokole adc:// i "zwyklym" - chodzi mi o huby w DC++ bo na zwyklych lupa dalej a na tych hubach na protokole adc jwest oki i to przy roznych portach podobnie.Na neostradzie nie ma tego problemu - bo ostatnio u kumpla sprawdzalem... Najlepiej niech sie ADMINI wypowiedza moze cos uda sie wskurac zeby dc++ chodzilo ok a nie po czesci ok .Gdyby nie ta wersja co obsl ten protokol (ADC) to dc++ bylby praktycznie nieuzyteczny ,chociaz na tych nowych hubach malo luda jeszce...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: