Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
chello a dc++
Autor Wiadomość
Debian 
Klikacz

Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 10
Skąd: Lublin
Wysłany: 23-06-2006, 20:57   

Błagam o pomoc...jestem zrozpaczony...mam zainstalowane DC ++ 0.691 ustawiony jestem na active najlepsze transfery ma na potrach TCP 119 i UDP 443... najwyższy transfer jaki osiagnąłem to 10 kb/s...wczesniej mialem neostrade i smigalo... co mam zrobic, może inne huby - jakie?, inne porty ? POMOCY !!!
 
 
 
TerbI 
easy master

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 39
Wysłany: 24-06-2006, 10:26   

Doszedlem do wniosku ze tak dlugo jak mam chello to nie uzywam dc++ bo tak samo mialem marne transfery, do chello wedlug mnie najlepszy jest: siec ed2k - emule lub gnutella - frostwire. Przy emule to wiadomo minusem sa kolejki a w frostwire wielkosc tej sieci.
 
 
 
kjungst 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 233
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24-06-2006, 15:55   

Taa... Zapomnij o DC++ Na chello nie działa i już...
 
  kjungst
 
Debian 
Klikacz

Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 10
Skąd: Lublin
Wysłany: 24-06-2006, 16:14   

Ale za to działa pewien klient DC ++ którym jak na razie sie zachwycam...transfery wysoki ok 100 kb/s i możliwośc ściagania z kilku źródeł jednocześnie tego samego pliku...
 
 
 
ByED 
Klikacz

Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 9
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 24-06-2006, 20:17   

Debian napisał/a:
... pewien klient DC ++ ...


To może byś zdradził jego nazwe.
 
 
 
kjungst 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 233
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24-06-2006, 22:19   

ByED napisał/a:
Debian napisał/a:
... pewien klient DC ++ ...


To może byś zdradził jego nazwe.


No skoro już o nim wspomniałeś, to może rzeczywiście ujawnij nam jego nazwe... Jeśli już musisz zachowac to w tajemnicy, to może powiedz jaki to program Debianowi... Pomożesz mu wyjść z rozpaczy :P
 
  kjungst
 
Debian 
Klikacz

Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 10
Skąd: Lublin
Wysłany: 24-06-2006, 23:26   

Jaki ja niepoważny jestem...klient nosi nazwe GokaDCek...testuje juz go przez dwa dni i jak dotychczas same zalety...zreszta zobaczcie sami...i postarajcie sie napisac jak sie sprawuje u Was :D

Pozdrawiam
 
 
 
kjungst 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 233
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-06-2006, 00:13   

No co ty... Jescze jeden po uTorrencie i e-Mulu klient P2P ??? [...] Nieee... Mój malutki limicik by tego nie zniósł :P
 
  kjungst
 
Debian 
Klikacz

Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 10
Skąd: Lublin
Wysłany: 25-06-2006, 12:41   

Stary ja mamm nie lepszy limicik !!! Ale na DC++ to była rozpacz, wcześniej miałem Neo i transfery śmigały po 30 kb/s [Neo opcja256], jak podłączyłem chello to zbladłem początkowo DC ++ szło nawet nawet jak poszukałem dobrego użytkownika to max transfer średnio 119 kb/s...potem sie cos zwaliło max transfer 10 góra 15 kb/s i przetestowałem to stosie portów i użytkowników...wymieniony klient jak na razie spisuje sie na 4 z duzym plusem...a limit trzeba ściagać to co najpotrzebniejsze...:D
 
 
 
fellipe
easy master

Dołączył: 07 Gru 2004
Posty: 33
Wysłany: 26-09-2006, 20:32   

Zapomnij o DC ? bzdura ja od poczatku chello uzywam i np 31 sierpnia szlo caly dzien pod 180KB a od wrzesnia raz dobrze raz zle. Wina chello. Dostalem odpowiedz ze modem ok ale jak co to sluza pomoca. Wedlug mnie jest jakas lipa i dalej bede pisal.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: