Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie o warunkach pracy w UPC
Autor Wiadomość
gabrychu 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 196
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 08-02-2016, 13:54   

Na pewno się zmienili instalatorzy/monterzy w Wałbrzychu, jeśli się nie mylę są to pracownicy z Wrocławia.
O pracownikach z Wałbrzycha złego słowa nie mogę powiedzieć, a miałem z nimi do czynienia jako klient prywatny i jako klient biznesowy.

Już opisywałem jak niedawno wyglądała zmiana modemu w moim przypadku.

Był to pracownik na pewno niedawno przyjęty do pracy, można powiedzieć że nie miał zbyt dużego doświadczenia :)
_________________
 
 
sirkubas 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Mar 2015
Posty: 226
Skąd: PL
Wysłany: 09-02-2016, 18:26   

Gowork i moje tutaj wpisy w żadnym razie mistyfikacją nie były. W zasadzie po kilku dniach nawet zastanawiałem się, czy był sens tutaj cokolwiek pisać, ale ponieważ polubiłem to forum (sam tu kilka ciekawych rzeczy się dowiedziałem) to uznałem, że może ktoś będzie chciał wiedzieć co się dzieje. Ja jestem pewny, że ta historia Pana Zbyszka jest prawdziwa, bo z monterów mi znajomych tylko jeden często u klientów sprawiał wrażenie "bycia za karę", reszta z nich raczej na luzie i w dobrym humorze pracowała. Pomijając kilka wyjątków w postaci wizyt u klientów "obrażonych na cały świat i rzucających pretensjami od drzwi" ja również należałem do tych wesołych i rozmownych. I mimo mojej obecnej obojętności do upc mam nadzieję, że "moi" klienci takim mnie pamiętają ;)

gabrychu napisał/a:
Na pewno się zmienili instalatorzy/monterzy w Wałbrzychu, jeśli się nie mylę są to pracownicy z Wrocławia.
O pracownikach z Wałbrzycha złego słowa nie mogę powiedzieć, a miałem z nimi do czynienia jako klient prywatny i jako klient biznesowy.
Już opisywałem jak niedawno wyglądała zmiana modemu w moim przypadku.
Był to pracownik na pewno niedawno przyjęty do pracy, można powiedzieć że nie miał zbyt dużego doświadczenia :)

Dolnośląskie okazało się być najbardziej "zbuntowanym" rejonem, więc do Wrocławia ściągnięto ludzi z innych rejonów, głównie z Warszawy. Sam miałem okazję z nimi rozmawiać przy okazji przypadkowego spotkania w mieście. I oni jeździli po województwie, więc możliwe, że to jeden z nich był u Ciebie. A przynajmniej tak było w pierwszych tygodniach, być może w tej chwili znaleźli już nowych ludzi, świeżych, z Wrocławia i okolic.
 
 
Morthen 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 158
Skąd: Mielec
Wysłany: 09-02-2016, 19:10   

Kilka dni temu było u mnie dwóch techników wymienić modem. Nie mogę powiedzieć na nich złego słowa, mili, pogadani i nie robili niczego na odczepnego.
_________________
 
 
antsaren 
Klikacz


Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 19
Skąd: Gliwice
Wysłany: 15-02-2016, 11:40   

Jako klient złego słowa nie mogę powiedzieć poza tym, że współczuje. Ostatnio był pan z racji horizona i odniosłem wrażenie, że jest zabiegany. Przy poprzednim monterze nie byłem ale zrobił średnio więc teraz pan poprawił powstały bałagan i troszkę powzdychał nad swoim losem.;) Wydaje mi się też, że jest kiepski przepływ informacji odnośnie tego jakie usługi ma klient a co uważa centrala bo pan tłumaczył przez telefon kobiecie na linii co ma zrobić. Pozdrawiam instalatora z Gliwic o ile to czyta.;)
 
 
Opiu 
plus master


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 342
Wysłany: 18-02-2016, 16:30   

http://www.telko.in/praco...in-do-ericssona
_________________
  Opiu
 
gabrychu 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 196
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 26-02-2016, 15:11   

W Wałbrzychu wrócili do pracy "starzy" monterzy. Można powiedzieć, że wszystko wróciło do normy (instalacja trwała około 15 minut).

Monterzy, którzy przyjeżdżali przez te dwa miesiące byli z Jeleniej Góry, podobno.
_________________
 
 
Opiu 
plus master


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 342
Wysłany: 29-02-2016, 14:17   

http://media2.pl/telekomu...UPC-Polska.html
_________________
  Opiu
 
Radeckiii 
classic master

Dołączył: 22 Lut 2016
Posty: 160
Wysłany: 29-02-2016, 15:56   

O tym było wiadomo już ponad miesiąc temu. Media2 jak zwykle najlepiej poinformowane... :lol:
 
 
Opiu 
plus master


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 342
Wysłany: 29-02-2016, 18:22   

Radeckiii napisał/a:
O tym było wiadomo już ponad miesiąc temu. Media2 jak zwykle najlepiej poinformowane... :lol:

Miesiąc temu to było info że jest planowane podpisanie umowy a dziś taka umowa została zawarta więc Media2 jest dobrze poinformowana
  Opiu
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 20-03-2019, 00:54   

Sirkubas, zyjesz? Co u Ciebie? Kilka lat bedzie jak zrezygnowalem ze wspolpracy z upc i calkiem zapomnialem o tej firemce i bajzlu jaki sie porobil mniej wiecej od czasu tej afery z serwisami. Niedawno zaczepila mnie znajoma nadal tam pracujaca, pytam, co slychac, a kobieta mowi strasze rzeczy. Pomyslalem sobie, ze histeryzuje. Dala namiar na gowork i wtedy sobie przypomnialem to forum i Ciebie. Zagladam, kilka stron przeczytalem, a tam syf, kila i mogila nie tylko w serwisach, ale wszedzie: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,12980
Zgadza sie z relacja znajomej co do joty, jej wpis tez tam jest. To zupelnie inne upc niz my pamietamy, upadek totalny. Jakby co odezwij sie na priv, bo tu nie bede pisal pikantnych szczegolow.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: