Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
wiktorgu 
Klikacz

Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 5
Wysłany: 22-01-2019, 02:41   

siemano wszystkim,

Trochę późno się obudziłem, bo za 2 tyg kończy mi się umowa. Wypowiedzenie wysłane i dostałem bojową misję od rodziców - wynegocjować najlepsze warunki.

Co mam obecnie?
- Horizon Max z nagrywarką - 77 zl
- filmbox - 1 zł
- myprime - 10 zł (chyba był konieczny)
- cinemax hd - 1 zł
- horizon go - 0 zł (nie wiem co to)
- internet 120 - 11 zł
- minuty do wszystkich max - 11 zł

Za wszystko wychodzi 111 zł i logicznę, że po kolejnych 2 latach chcę więcej za mniej ;)

Co być musi?
- najwyższy możliwy pakiet z kanałami + nagrywarka
- internet taki jaki jest jest ok - więcej nie trzeba
- telefonu być nie musi (ale może)
- filmbox, cinemax - w tych cenach co jest :)

i do tego chciłem dołożyć coś co poszerzy gamę kanałów (wieczne marudzenie, że nie ma nic w tv). Chyba najlepiej skupić się na HBO?

W jaką promkę byście to połączyli i o co najlepiej walczyć? Nie mam za bardzo do tego głowy, jestem zawalony pracą, ale mimo to nie chcę zawieźć rodziców - liczą na mnie, że i tym razem stanę na wysokości zadania i ogarnę im dobrą ofertę :)
 
 
emerel 
Klikacz

Dołączył: 22 Sty 2019
Posty: 1
Wysłany: 22-01-2019, 11:51   

Witam wszystkich,
zaglądałem tu co pewien czas, ale nadeszła pora na sięgnięcie po pomoc...
Mam aktualnie:
Horizon Max PVR 90zł
multiroom HD PVR 1zł
cinemax 1zł
MyPrime 10zł
FP250 34zł
minuty domowe max 1zł
razem 137, od roku na bezterminowej, którą wypowiedziałem, bo nie mogłem dotąd uzyskać HBO w rozsądnej cenie za całość (nie chcę płacić więcej niż obecnie). Nie zależy mi na multiroomie, mediabox jest nawet od dłuższego czasu odłączony od zasilania, telefon i myprime też zupełnie zbędne. Cinemax obojętny. Wg bieżącej oferty dla nowych abonentów za bardziej pasującą mi ofertę z internetem 500Mb, horizonem max z nagrywarką, kanałąmi HBO cena wychodzi 134,98zł, ale za nic nie chcą się zgodzić na taką konstrukcję oferty.
Macie może jakieś sugestie, jak przyspieszyć internet i uzyskać HBO?
Z góry dziękuję za pomoc.
 
 
michuer 
Klikacz

Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 16
Wysłany: 22-01-2019, 14:39   

Witam kolegę ZYLX tak myślałem bo cos konsultant mi baknoł o tej rezygnacji w ciagu 14 dni , tyle ze pisemnie w salonie upc . Ze bedzie to zalatwione reklamacyj nie itd.
MR za 15 zł moglem dobrac do oferty ale zależało mi na pozbycie sie horizona z domu a tak zastal by on jako router z uwagi ze mam internet ponizej 500mb . Wczoraj byl instalator ktory zabrał to ustrojstwo i mam conetboxa oraz karte ci .
Ta reklamacja na ceny uslug PSP oraz eleven zostanie faktycznie zmniejszona bo czy talem ze dotyczy ona tylko usług z horizonem ?


michuer, Rozumiem, że masz jeszcze sporo czasu do końca zobowiązania, ale moim zdaniem bez sensu pakować się w takie warunki. Co innego gdyby Zostawała Ci promocja na PSP i MS.
Obecnie płacisz 65,97zł. Dopierając MR na Ci+ za 14,99zł wyjdzie 80,96zł. Na nowych warunkach będziesz płacił... 80,97zł, tylko bez MR, Horizon Go i Replay TV u dłuższym okresem zobowiązania.

Co innego jakbyś przechodził na CI+ i zachował promocję na PSP za 0,99zł (nic nie stoi na przeszkodzie by tak się stało) i promocję na MS za 5zł (tutaj już trudniej). Wtedy było by 60,98zł i to by była dobra oferta.

Ale nawet jeśli przyjąłeś nowe warunki nic straconego. Możesz zrobić jak kolega [b]akslowka
. Po prostu w ciągu 14 dni odstąp od umowy na PSP i MS, z automatu powinny wrócić na poprzednie warunki (ceny i okres zobowiązania. A jak nie to reklamacja i racja jest po twojej stronie. [/b]
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 22-01-2019, 14:45   

fifaraffa, Nie napisałeś jaki pakiet TV Cię interesuje (Select czy Max), więc opiszę wszystko z pakietem Select oraz opcją Upgrade max za 13zł, bo tak jest taniej niż gdy bierze się od razu Max z regulaminu promocji.
Jeśli chodzi oferty dla obecnych abonentów z internetem do 300mbs, to najtaniej jest w THH XII:
-Select PVR + 300mbs 79,99zł
- eleven 5zł
-PSP 9,99zł

Razem 94,98zł, z upgrade MAX 107,98zł


Z internetem 500mbs jest znacznie drożej, bo z select będzie 119,98, plus ewentualnie upgrade do max za 13zł, razem 132,98zł.
fifaraffa napisał/a:
Sytuacja wygląda tak że obecna oferta jest na moją mamę, pytanie czy można tą umową wypowiedzieć i wziąć ofertę dla nowych klientów już na mnie (ten sam adres) jeśli tak wyjdzie korzystniej?


Teoretycznie, zgodnie z regulaminem w takim przypadku okres karencji wynosi 30 dni, więc nową umowę możesz wziąć na siebie dopiero po 30 dniach. Wielu użytkownikom udało się to obejść robiąc cesję w salonie, dostawali wtedy oferty dla nowych abonentów. Z tym, że nie wiem czy obecnie jest sens kombinować, bo przy predkości 300mbs wychodzi drożej niż dla ofert utrzymaniowych. Z prmocji sportowy happy home 300:



Dla 500 wychodzi trochę taniej, (pamiętaj, ze cesja kosztuje jednorazowo 30zł):



fifaraffa napisał/a:
jeszcze dopytam o detale dla nerdów, jakie jest pole manewru jeśli chodzi o routery?

Niewielkie. Jaki masz obecnie modemorouter? W przypadku ofert dla nowcyh do predkosci 300mbs jest tylko horizon, można potem pokombinować i załatwić sobie dekonsolidację i dostać dodatkowo Compala. W przypadku ofert utrzmaniowcyh powinieneś mieć wybór czy chcesz tylko horizona, czy również Compala. Dla prędkości 500mbs Compal jest obowiązkowy. Jest jeszcze GigaConnectBox, ale on z założenia jest dostępny tylko w Warszawie dla 1gbs. Dostanie go do niższej prędkości będzie bardzo trudne.

wiktorgu, W THH XII:
-Select PVR + 150mbs 69,99zł
-Upgrade max 13zł

Oczywiście mozesz zachować Cinemax i Filmbox za 1zł

Razem 84,99zł
Telefon to dodatkowo 10zł z nielimitowanym pakietem minut, lub 0,98zł bez pakietu minut.

wiktorgu napisał/a:
i do tego chciłem dołożyć coś co poszerzy gamę kanałów (wieczne marudzenie, że nie ma nic w tv). Chyba najlepiej skupić się na HBO?

Oferty na pakiety dodatkowe masz opisane w arkuszu. Co do HBO, nie opłaca się go brac obecnie w UPC, taniej i bez zobowiązania wychodzi na stronie HBO GO.

wiktorgu napisał/a:
wieczne marudzenie, że nie ma nic w tv

Tak to już jest z Tv. Może Netflix?

emerel,
Usługi podstawowe tak jak napisałem koledze wyżej, Horizon PVR Select + 300mbs + upgrade max + zachowane promocje na Cinemax i Multiroom za 1zł razem 94,99zł. HBO najtaniej za 20zł przez 12 miesięcy, później 30zł przez kolejne 12 miesięcy. W mojej ocenie lepiej wziąć bezpośrednio na stronie HBO Go za 19,99zł bez zobowiazania i poczekać aż oferta UPC stanie się bardziej konkurencyjna w tym zakresie.

Oferty dla nowych masz na upc.pl, koledzy wcześniej kombinowali z cesją by będąc obecnymi abonamentami uzyskać ofertę dla nowych.

[ Dodano: 22-01-2019, 14:52 ]
michuer napisał/a:
Ta reklamacja na ceny uslug PSP oraz eleven zostanie faktycznie zmniejszona bo czy talem ze dotyczy ona tylko usług z horizonem ?

Nie reklamacja a odstapienie. Reklamację złuż dopiero gdyby nie udało się z odstąpieniem. Z PSP sprawa jest prosta, w regulaminie nie ma ani słowa o dekoderze horizon. Z Eleven jest gorzej, ale tez powinno się udać, bo cytując regulamin, promocja skierowana jes do abonentów:
Cytat:
w dniu przystąpienia [...] stają się Abonentami Usługi Telewizji Cyfrowej Horizon,


Co wyraźnie pokazuje, że abonentem usługi horizon musisz być tylko w dniu przystąpienia do promocji. Więc Odstąpienie, a póxniej ewentualna reklamacja i powołanie się w niej na zapisy regulaminu.
_________________
 
 
fifaraffa 
Klikacz

Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 2
Wysłany: 22-01-2019, 21:37   

zylx dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź!
Co do routera to posiadam Compala, więc tragedii nie ma.

Mam jeszcze pytanie jak rozegrać takie przedłużanie umowy, rano zadzwoniłem na infolinie z ciekawości i jedyne co mi zaoferowali to za 10zł więcej PSP (więc 175zł za MAX TV, 250mb, telefon którego powiedziałem że już nie chce). Pytałem o lepsze oferty tłumacząc że to jest zdecydowanie za dużo i pewnie skończy się wypowiedzeniem umowy to dowiedziałem się że nic innego nie może mi zaoferować.
 
 
qpik 
Klikacz

Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 3
Wysłany: 22-01-2019, 21:45   

witam wszystkich ponownie,

Po dwóch latach przyszedł czas na nową umowę. Aktualnie posiadam:
TV:
Horizon Select - 37zł
HBO - 25zł
HBO GO - 4.99zł
Filmy i Seriale - 10zł
Internet:
Fiber Power 120Mb/s - 11zł
Telefon:
Minuty do wszystkich Max - 11zł
suma: 98.99zł

Chciałbym zrezygnować z telefonu, resztę zostawić lub zamienić internet na 300Mb/s lub wyższą TV, w kolejności internet>tv cenowo zostając w tych samych okolicach (oczywiście czym taniej tym lepiej ^^). Jakie mam opcje?
 
 
wiktorgu 
Klikacz

Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 5
Wysłany: 23-01-2019, 00:55   

zylx napisał/a:
wiktorgu, W THH XII:
-Select PVR + 150mbs 69,99zł
-Upgrade max 13zł

Oczywiście mozesz zachować Cinemax i Filmbox za 1zł

Razem 84,99zł
Telefon to dodatkowo 10zł z nielimitowanym pakietem minut, lub 0,98zł bez pakietu minut.

wiktorgu napisał/a:
i do tego chciłem dołożyć coś co poszerzy gamę kanałów (wieczne marudzenie, że nie ma nic w tv). Chyba najlepiej skupić się na HBO?

Oferty na pakiety dodatkowe masz opisane w arkuszu. Co do HBO, nie opłaca się go brac obecnie w UPC, taniej i bez zobowiązania wychodzi na stronie HBO GO.

wiktorgu napisał/a:
wieczne marudzenie, że nie ma nic w tv

Tak to już jest z Tv. Może Netflix?



dzieki bardzo za odpowiedz! wytlumaczysz mi jeszcze czym jest ten upgrade max, jak to negocjowac i o co w ogole prosic? ciezko mi to ogarnac bez znajomosci mechanizmu dzialania uslugi.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-01-2019, 02:30   

Upgrade MAX to jest jak sama nazwa wskazuje, zwiększenie ilości kanałów z Pakietu Select na MAX'a za 13zł, wychodzi taniej jakbyś wziął pakiet MAX od razu.
 
 
ŁowcaNagród 
easy master

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 22
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-01-2019, 15:34   

Witajcie.

Umowa kończy mi się 20 czerwca tego roku. Wszystko było by super ale jedno ale .... Polsat Sport Premium mam do 17 września... czyli 3 miesiące po przejściu na czas nieokreślony. I teraz :

Jak będę chciał złożyć wypowiedzenie umowy to będę płacił karne odsetki za PSP ??? Żenada ... a miało być tak pięknie :cry: :cry: :cry:
 
 
Ludek 
easy master

Dołączyła: 09 Lut 2017
Posty: 39
Wysłany: 23-01-2019, 20:54   

Mam obecnie promocję Rewia Usług Mix IX (Horizon Select z nagrywarką , 120 Mb/s) i Najlepsze kino z HBO II. Zobowiązanie kończy mi się 10.03.2018 r.
Czy ktoś się orientuje, gdzie mogę sprawdzić ile będę płacić po przejściu umowy na czas nieokreślony?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ludek 23-01-2019, 21:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 23-01-2019, 21:00   

najlepiej szukać kwot w warunkach promocji ktore masz dołączone do umowy

zgubilas? prosze
https://www.upc.pl/pdf/up..._od20160928.pdf
 
 
Ludek 
easy master

Dołączyła: 09 Lut 2017
Posty: 39
Wysłany: 23-01-2019, 21:04   

GDA napisał/a:
najlepiej szukać kwot w warunkach promocji ktore masz dołączone do umowy

zgubilas? prosze
https://www.upc.pl/pdf/up..._od20160928.pdf


Dziękuję :)


[ Dodano: 23-01-2019, 20:54 ]
Cytat:
Mam obecnie promocję Rewia Usług Mix IX (Horizon Select z nagrywarką , 120 Mb/s). Zobowiązanie kończy mi się 10.03.2018 r.


Czyli dobrze rozumiem, że TV niewiele wzrośnie z 48 zł na 51 zł, ale net już bardzo dużo z 11 zł aż na 85 zł?
_________________
 
 
vdx 
Klikacz

Dołączył: 23 Sty 2019
Posty: 6
Wysłany: 24-01-2019, 13:32   

Cześć!

Chciałbym prosić o poradę "grona eksperckiego" 8)

W tej chwili posiadam bardzo niekorzystny pakiet w tym telefon z którego chciałbym zrezygnować. Po wypowiedzeniu i negocjacjach otrzymałem propozycję:

THH XII:
-Horizon PVR 55.99 zł
-Internet 150Mb/s - 24.02 zł
-Eleven 5 zł / 12 msc
- Telefon 0.98 zł (podobno nie da się go usunąć?) :?

Razem 75,99 zł

Zależy mi na:
Horizon PVR, 150mb/s, Eleven ew. PSP za 10 zł. lub jakieś pakiety za 1 zł (o ile jeszcze są?)

Czy jestem w stanie ugrać coś "dodatkowo" lub zejść z ceny?

Pozdrawiam :)
 
 
marianoitaliano 
Klikacz

Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 1
Wysłany: 24-01-2019, 15:03   

Cześć,
Pogubiłem się w tych promocjach i muszę Was poprosić o pomoc.
Co na dzień dzisiejszy można ugrać mając obecnie takie parametry?
Do których promocji trzeba się odnieść?

Obecnie posiadam "Rewia Usług MIX IX" i kończy się w marcu (24miesiące):

PAKIET MULTIROOM HD - ABONAMENT 10,00 zł
Pakiet Premium CANAL+ SELECT 39,90 zł (koniec 5 lutego)
Pakiet Premium MEGA SPORT 9,90 zł (koniec 5 lutego)
PAKIET HORIZON MAX Z NAGRYWARKĄ - ABONAMENT 68,00 zł
Pakiet FILMY I SERIALE – MY PRIME 10,00 zł
INTERNET FIBER POWER 150 Mb/s - ABONAMENT 1,00 zł
---
CAŁOŚĆ 138,80 zł

Chciałbym aby to co mam zostało ewentualnie może być szybszy internet.

Dziękuję za podpowiedzi.
Ostatnio zmieniony przez marianoitaliano 24-01-2019, 16:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vdx 
Klikacz

Dołączył: 23 Sty 2019
Posty: 6
Wysłany: 24-01-2019, 15:35   

vdx napisał/a:
Cześć!

Chciałbym prosić o poradę "grona eksperckiego"

W tej chwili posiadam bardzo niekorzystny pakiet w tym telefon z którego chciałbym zrezygnować. Po wypowiedzeniu i negocjacjach otrzymałem propozycję:

THH XII:
-Horizon PVR 55.99 zł
-Internet 150Mb/s - 24.02 zł
-Eleven 5 zł / 12 msc
- Telefon 0.98 zł (podobno nie da się go usunąć?)

Razem 75,99 zł

Zależy mi na:
Horizon PVR, 150mb/s, Eleven ew. PSP za 10 zł. lub jakieś pakiety za 1 zł (o ile jeszcze są?)

Czy jestem w stanie ugrać coś "dodatkowo" lub zejść z ceny?

Pozdrawiam


Zapomniałem dopisać że chodzi o pakiet Horizon Select PVR :shock:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,78 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: