Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pakiet HBO - nowe promocje!
Autor Wiadomość
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 18-01-2019, 14:37   

GDA napisał/a:
a w HBO Go sa dostepne 3 linearne kanaly tez?

Pomijając to co napisał atomix, , tak, są również dostępne.
_________________
 
 
Ksiaze441 
plus master

Dołączył: 24 Sty 2018
Posty: 351
Wysłany: 18-01-2019, 22:14   

Ale nie w jakości HD tylko sd
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 19-01-2019, 00:08   

atomix napisał/a:
zylx, czekamy zatem, może ktoś coś zgarnie nowego i się pochwali. Chyba, że wcześniej mi coś nowego zaoferuję przed odłączeniem to dam znać.

GDA napisał/a:
a w HBO Go sa dostepne 3 linearne kanaly tez?


Posiadając HBO GO nie ma potrzeby korzystania z kanałów linearnych. Treści premium dzisiaj ogląda się na różnych nośnikach, Netflix bez kanałów TV jakoś żyje ;)
Nie wiem czy wiesz, ale na tym polega serwis VOD HBO GO, że treści z kanałów HBO i Cinemax oglądasz kiedy TY chcesz, a nie ułożona ramówka. Często wcześniej niż w TV. A jak masz Smart TV to oglądasz to wszystko na telewizorze. Bez długich (włączasz/wyłączasz kiedy chcesz) i drogich umów z operatorem. Tak wiem, dla UPC to może być szok :shock:

Jeszcze mam kilka miesięcy zobowiązania na HBO, więc jak nic w UPC się nie zmieni, po wielu latach kończę przygodę z HBO w UPC na rzecz samego HBO GO. Jak to dobrze, że jest internet i coraz większy wybór alternatyw.


dziekuje za obszerny wyklad

cena HBO GO wraz z HBO OD w UPC wynosi 5 zlotych
a wiec jest 4 krotnie taniej niz bezposrednio u dostawcy

za kolejne 25 zl.otrzymujesz 3 kanaly linearne w jakosci HD

nie potrzebujesz ich? nie abonuj ich na szczescie nie ma.takiego obowiązku
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 19-01-2019, 00:13   

GDA napisał/a:
cena HBO GO wraz z HBO OD w UPC wynosi 5 zlotych
a wiec jest 4 krotnie taniej niz bezposrednio u dostawcy

za kolejne 25 zl.otrzymujesz 3 kanaly linearne w jakosci HD


Ale cena samego HBO GO w UPC też wynosi 30zł, w dodatku z 12 miesięcznym kagańcem. Gdzie tu sens?
https://www.upc.pl/telewi.../pakiet-hbo-go/
_________________
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 911
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 19-01-2019, 00:34   

GDA napisał/a:
atomix napisał/a:
zylx, czekamy zatem, może ktoś coś zgarnie nowego i się pochwali. Chyba, że wcześniej mi coś nowego zaoferuję przed odłączeniem to dam znać.

GDA napisał/a:
a w HBO Go sa dostepne 3 linearne kanaly tez?


Posiadając HBO GO nie ma potrzeby korzystania z kanałów linearnych. Treści premium dzisiaj ogląda się na różnych nośnikach, Netflix bez kanałów TV jakoś żyje ;)
Nie wiem czy wiesz, ale na tym polega serwis VOD HBO GO, że treści z kanałów HBO i Cinemax oglądasz kiedy TY chcesz, a nie ułożona ramówka. Często wcześniej niż w TV. A jak masz Smart TV to oglądasz to wszystko na telewizorze. Bez długich (włączasz/wyłączasz kiedy chcesz) i drogich umów z operatorem. Tak wiem, dla UPC to może być szok :shock:

Jeszcze mam kilka miesięcy zobowiązania na HBO, więc jak nic w UPC się nie zmieni, po wielu latach kończę przygodę z HBO w UPC na rzecz samego HBO GO. Jak to dobrze, że jest internet i coraz większy wybór alternatyw.


dziekuje za obszerny wyklad

cena HBO GO wraz z HBO OD w UPC wynosi 5 zlotych
a wiec jest 4 krotnie taniej niz bezposrednio u dostawcy

za kolejne 25 zl.otrzymujesz 3 kanaly linearne w jakosci HD

nie potrzebujesz ich? nie abonuj ich na szczescie nie ma.takiego obowiązku


Poproszę linka gdzie STARY klient może sobie dokupić HBO GO za 5zł bez konieczności dopłacenia 25 zł za 3 kanały linearne.

Nie ma??. To po cholerę wypisujesz takie BZDURY i wprowadzasz ludzi w błąd??.
_________________
  ralf
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 19-01-2019, 09:53   

Cytat:
Poproszę linka gdzie STARY klient może sobie dokupić HBO GO za 5zł bez konieczności dopłacenia 25 zł za 3 kanały linearne.

a gdzie ja to napisalem?
nie zarzucaj mi wprowadzania w blad

podałem ceny w UPC w kontekscie do uzalania sie nad tym ze jest drozej
jest drozej bo jest wiecej
 
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 19-01-2019, 10:23   

zylx napisał/a:
GDA napisał/a:
cena HBO GO wraz z HBO OD w UPC wynosi 5 zlotych
a wiec jest 4 krotnie taniej niz bezposrednio u dostawcy

za kolejne 25 zl.otrzymujesz 3 kanaly linearne w jakosci HD


Ale cena samego HBO GO w UPC też wynosi 30zł, w dodatku z 12 miesięcznym kagańcem. Gdzie tu sens?
https://www.upc.pl/telewi.../pakiet-hbo-go/


Plus do tego aktywacja 9,90 zł więc wyraźnie drożej od opcji bez zobowiązania z płatnością PayPal i dwoma miesiącami za 0 zł a potem 19,90 zł i bez aktywacji...
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 19-01-2019, 12:06   

GDA napisał/a:
podałem ceny w UPC w kontekście do uzalania sie nad tym ze jest drozej
jest drozej bo jest wiecej
Traktujmy się poważnie. Po pierwsze, co jak ktoś tego więcej nie chce/nie potrzebuje? Nic, cena nie ulega zmianie. Po drugie, nikt się nie użala.
Po prostu komentujemy aktualne oferty i oceniamy ich atrakcyjność. Chyba mamy jeszcze prawo do własnego zdania?
Po trzecie, patrząc historycznie na promocje, HBO miało od dawna w miarę stałą cenę, również u innych operatów. Kosztowało 30zł, przy czym w UPC szło ugrać obniżoną opłatę przez kilka miesięcy (do kwoty 120zł), co powdowiało, że średnia cena za HBO wynosiła 25zł. I to była bardzo konkurencyjna oferta, bo za 24 miesięczny kaganiec, klient mógł płacić 5zł mniej niż kupując bez zobowiązania na stronie HBO. To się jednak zmieniło, gdy cena na stronie HBO uległa zmianie na 19,99zł, przez co obecna oferta jest niekonkurencyjna. Zauważali już inni operatorzy, dostosowują swoją cenę do ceny i warunków na stronie HBO:


UPC też to zauważyło, dlatego mamy już trzecią promocję dla nowych z pakietem HBO w dużo niższej cenie niż 30zł. Promocje dla obecnych też się raczej pojawią prędzej czy później, zwłaszcza, ze obecne promocje utrzymaniowe kończą się niedługo. Do tego czasu w mojej ocenie lepiej jest abonować bez zobowiązania na stronie na bezpośrednio stronie HBO
_________________
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 19-01-2019, 12:06   

Dlatego ja skorzystałem z opcji 2 miesięcy za darmo a potem mogę płacić 20 zł miesięcznie bo oglądam kiedy chce i to jest najfajniejsze ta wygoda ;)
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 19-01-2019, 13:12   

Dziękuję, że są na tym forum jeszcze osoby takie jak zylx, z którymi można konstruktywnie porozmawiać o ofercie UPC.

Na komentarz GDA, że HBO GO w UPC jest tańsze bo tylko 5 zł (ale wyłącznie jako dodatek do telewizyjnego HBO za 25 zł), nawet nie chce mi się odpowiadać. Ale każdy ma prawo widzieć ofertę na swój sposób.

Trochę mi to zajęło, ale osobiście sam dorosłem do Smart TV. Dekoder płatnej TV już nie jest jedynym oknem na świat telewizyjnych treści premium. W obecnych czasach w nosie mam czy z treści HBO będę korzystał w UPC czy bezpośrednio w HBO. Akurat od pewnego czasu mamy lepszy wybór dostępu do HBO GO - u operatora lub bez zobowiązań bezpośrednio w HBO. Operatorzy płatnej TV powinni to już dawno dostrzec. Tylko od oferty UPC zależy na czyje konto powędrują moje (nasze) pieniądze. Po co przepłacać za to samo ;)
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 19-01-2019, 15:39   

Cytat:
Na komentarz GDA, że HBO GO w UPC jest tańsze bo tylko 5 zł (ale wyłącznie jako dodatek do telewizyjnego HBO za 25 zł), nawet nie chce mi się odpowiadać. Ale każdy ma prawo widzieć ofertę na swój sposób.

bo?

masz wybor przeciez skoro w UPC jest za drogo to po co o tym biadolic? brac tam gdzie jest taniej i cieszyć sie ze jest taka możliwość
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 19-01-2019, 15:52   

Cytat:
Na komentarz GDA, że HBO GO w UPC jest tańsze bo tylko 5 zł (ale wyłącznie jako dodatek do telewizyjnego HBO za 25 zł), nawet nie chce mi się odpowiadać. Ale każdy ma prawo widzieć ofertę na swój sposób.

Przecież HBO GO możesz brać bez operatora więc w czym problem?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 19-01-2019, 16:22   

GDA napisał/a:
masz wybor przeciez skoro w UPC jest za drogo to po co o tym biadolic?

Ale kto biadoli? Kulturalnie sobie dyskutujemy o ofercie, oraz Co i gdzie bardziej się opłaca.
_________________
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 19-01-2019, 16:47   

zylx napisał/a:
Kulturalnie sobie dyskutujemy o ofercie, oraz Co i gdzie bardziej się opłaca.

Ale u Was ta dyskusja zmierza do tego, że wszędzie HBO jest najtaniej, a w UPC najdrożej
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 19-01-2019, 17:03   

MrPepka, Tak nie jest. A nawet gdyby była to prawda, to co złego jest w napisaniu gdzie jest najtaniej a gdzie najdrożej?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: