Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Cani 
Klikacz

Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 14
Wysłany: 12-01-2019, 18:53   

Witam posiadam takie usługi :

Pakiet Max HD z nagrywarką - 55,34 zł
Pakiet Multiroom standard - 10 zł
Pakiet Max Extra HD - 6zł
Fiber Power 250 Mb/s - 65,74 zł
Minuty do wszystkich 240 - 38,90

Czy w UPC jest jakakolwiek opcja obnizenia rachunku za usługi ?
W styczniu dla nowych klientów jest opcja za 100zł .
Z telefonu stacjonarnego nikt juz w domu nie korzysta , jest całkowicie zbędny .
Multiroom niestety musi być tak samo jak liczba kanałow .
Internet wczesniej był FB 120 i jakiś czas temu sami dali 250.

Na infolini czy przez rozmowe z konsultantem na czacie proponowali tylko Horizon ( jakby to miało mi obnizyc rachunki) . Chciałem drugi dodatkowy internet jak najtańszy ale również zero odzewu . Tak wiem ze w promocji teraz jest 150 za 40zł .

Płace co miesiąc rachunki 175,98 do tego 2 tel w abonamencie 60 zł . Daje nam to 236 zł.

W orange np. w cenie 200 zł mam praktycznie to co w UPC + dodatkowy internet + rachunki za komorke wliczona . Niewielka róznica 36 zł ale tak zsumowac to sie nazbiera .

Ktoś coś doradzi ? Pewnie jesteście bardziej obeznani niż ja i będziecie w stanie cos doradzic .
 
 
Cyrkiel 
Klikacz

Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 7
Wysłany: 12-01-2019, 18:55   

W sumie i tak promka jest do jutra... a jutro iwszysyko zamknięte :( zobaczymy co od poniedziałku wymyślą i zacznę walkę od początku.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 12-01-2019, 18:55   

Cyrkiel, Było tutaj wiele przypadków, że przy cesji abonenci dostawali ofertę dla nowych bez żadnego problemu, poczytaj posty w tym temacie z początku grudnia. Czy Tobie też się uda, to dowiesz się tylko w salonie.
_________________
 
 
wiktorgu 
Klikacz

Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 5
Wysłany: 12-01-2019, 18:58   

siemano wszystkim. Jest jakiś plik, gdzie jak dawniej byly spisane wszystkie możliwości dla osób, które wypowiedziały umowy i negocjują z utrzymaniem klienta? Muszę się tym znowu zajać ^^
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 12-01-2019, 19:03   

wiktorgu, Naprawdę?
_________________
 
 
majki84 
light master

Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 82
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12-01-2019, 19:05   

Cytat:
Nie wiem jak Ty policzyłeś te ceny. Oferta na stronie "dla nowych" to 89zł za Horizon Max HD, 300mbs, HBO/PSP z MS. PVR + 10zł

Z ofert utrzymaniowych Horizon Select PVR + upgrade Max, + 300mbs to 92,99zł.

Ile płacisz obecnie za Cinemax? MyPrime chcesz przedłużyć?


Patrzyłem na ofertę wyprzedażową. Płacę: horizon max pvr 68 zł + FP 250 Mbps 21 zł + my prime 10 zł (był obowiązkowy z tego co pamiętam) + horizon go za darmo + cinemax 1 zł.

My prime zbędne, cinemax za 1 zł może być w tej cenie. Jakiś pakiet sportowy mógłby być jeśli w dobrej cenie. Horizon Go to rozumiem, że aplikacja do sterowania nagrywarką przez aplikację z możliwością oglądania niektórych kanałów? Czasami się przydaje więc może być. Dla mnie ważne żeby cena w górę mocno nie poszła. Jeśli w górę to dodatkowe pakiety i szybszy net (chociaż nie wiem po co). Teraz chyba szału dla mnie nie ma przy tych ofertach?
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 12-01-2019, 19:14   

zylx napisał/a:
A przepraszam, to forum dla konsumentów czy dla ISP?

Jaką macie siłę przebicia jako konsumenci?
Co zrobiło UPC z tego, że jesteś tym konsumentem?
Czytałeś umowę UPC? - ile masz paragrafów co może Tobie zrobić ISP a ile jest paragrafów dających Ci jakieś prawa - nadal uważasz, że konsument jest najważniejszy?
Przecież i tak bierzesz to co Ci ISP proponuje - więc kto tu kogo zjadł i czyje na wierzchu.
zylx napisał/a:
Oczywiście, że zawsze są inne uwarunkowania. ale dyskutujemy tutaj o zmianie prawa, która nakazuje ISP udostępniać swoje instalacje innym podmiotom. Ty napisałeś, że klient na tym straci, ja stoję na stanowisku, ze klient może tylko zyskać, a w najgorszym wypadku nic się nie zmieni.

A ja Ci wskazałem, że z przepisu nic konkretnego nie wynika, nie wynikło i będzie się robić patologia - w takiej sytuacji nigdy klient nie zyskuje, ba nawet nie jest na 0, zawsze dostaje w tyłek.
Skoro jesteś taki umiłowany w prawie - to powiedz mi dlaczego po 89r tyle patologi, wyłudzeń vat itd - przecież są przepisy tego zabraniające, zakazujące, ale są tak nieprecyzyjne i skostniałe, że nie nadążają za rzeczywistością.
Już zresztą Pablo na forum UPC wskazał, że z przepisu w sumie guzik wynika - nie ma tam słowa, kto komu, za ile, w jakim czasie, kto za co odpowiada, co w razie awarii itd
Tam gdzie coś reguluje przepis, urzędnik, nakaz, zakaz - w większości przypadków nigdy nic dobrego dla "obatela" :D nie wynika.
Jeśli jeszcze coś nie jest dla Ciebie jasne, pytaj śmiało a wyjaśnię!
Ale nie wiem czy jest sens dalej o tym dyskutować - Ty wiesz swoje a ja wiem jak będzie (moje 30 lat pracy w branży TV/SAT, wiele kontraktów negocjowanych dla podmiotów którym robiliśmy instalacje z TVP, Polsatem czy innymi operatorami daje mi wgląd w to jak to wygląda).
_________________
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 12-01-2019, 19:37   

Zadzwoniła do mnie dwa dni temu konsultantka i przedstawiła że dzwoni z duk i ma ofertę dla mnie tyle że umowę przedłużyłem w sierpniu oferowała 500 za 80zł lub 300 za 55zł ciekawe rzeczy dzieją się w UPC :-)
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 12-01-2019, 19:52   

Cyrkiel napisał/a:

że niby styczniowej promocji nie mogą dawać na przedłużenie- grudniową mogli...

pewnie ze nie
przeciez to dopiero początek kwartalu w pip czasu do wyrobienia targetu to dlaczego konsultant ma tracic prowizje
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 13-01-2019, 01:19   

Cani, Ten Twój rachunek to rozbój w biały dzień. Rozumiem, ze z telefonu chcesz zrezygnować, a jeśli chodzi o Internet to interesuje Cię najniższa prędkość, tak? Z ofert utrzymaniowych możesz maksymalnie ugrać:

Z dekoderem Mediabox/CI+:
THH XI:
TV Select PVR + 150mbs 64,99zł
Upgrade Max 13zł

Multiroom Możesz zachować za 10zł

Razem 87,99zł

Z dekoderem Horizon:
THH XII
TV Horizon Select PVR + 150mbs 69,99zł
Upgrade Max 13zł

Multiroom Możesz zachować za 10zł

Razem 92,99zł

Internet 300mbs to +10zł do każdej z opcji.

Nie bardzo tylko rozumiem co ma znaczyć:
Cani napisał/a:
Pakiet Max Extra HD - 6zł
o masz ten pakiet wypisany dwukrotnie.

Cani napisał/a:
Chciałem drugi dodatkowy internet jak najtańszy ale również zero odzewu

Rozumiem, że ten drugi dodatkowy Internet chciałbyś zainstalować pod innym adresem, tak?
_________________
 
 
Cani 
Klikacz

Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 14
Wysłany: 13-01-2019, 08:49   

Zylx dzięki za odpowiedz .

Na chwilę obecną mamy dekoder mediabox i mimo ze czasami szwankuje lepiej aby został . Za horizon trzeba płacić co miesiąc zdaje się ?

Kanały jak pisałem muszą zostać takie same ja Tv nie oglądam wcale ale żona już tak .
Internet teraz mam 250 i to jest minimum co musi być na lini głównej .

Internet dodatkowy chciałem pod tym samym adresem . Aby mieć powiedzmy 2 niezależne internety . Aczkolwiek nad tym rozwiązaniem się jeszcze zastanawiam .

Co do rachunku wygląda to tak jak na zdjęciu w załączniku . NIe mogę jeszcze dodawać linków .


Jeszcze kwestia taka ze na czacie rozmawiałem z działem utrzymania klientów i niestety mówiła to samo co konsultantka . Że jedynie mogą dać horizon i ewentualnie internet 300 . Nic o obniżeniu rachunku . Czy jest opcja że mówią tak celowo bo mamy duży rachunek i aby to utrzymać ?

upc rachunek.jpg
Plik ściągnięto 68 raz(y) 114,13 KB

 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 911
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 13-01-2019, 09:32   

Cani napisał/a:


Na chwilę obecną mamy dekoder mediabox i mimo ze czasami szwankuje lepiej aby został . Za horizon trzeba płacić co miesiąc zdaje się ?

Internet dodatkowy chciałem pod tym samym adresem . Aby mieć powiedzmy 2 niezależne internety . Aczkolwiek nad tym rozwiązaniem się jeszcze zastanawiam .

Jeszcze kwestia taka ze na czacie rozmawiałem z działem utrzymania klientów i niestety mówiła to samo co konsultantka . Że jedynie mogą dać horizon i ewentualnie internet 300 . Nic o obniżeniu rachunku . Czy jest opcja że mówią tak celowo bo mamy duży rachunek i aby to utrzymać ?


Za Horizon płaci się co miesiąc, tak samo jak za mediabox....

Po co dwa niezależne internety, jak UPC daje router, którym można rozdzielić sygnał. Ewentualnie można kupić własny router, jak potrzeba bardziej "skomplikowanych" konfiguracji.

Złóż wypowiedzenie a otrzymasz każdą interesującą Cię ofertę. Bez wypowiedzenia będziesz słyszał że taniej się nie da.
_________________
  ralf
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 13-01-2019, 12:29   

Cani, A więc tak jak Ci pisałem. Najpierw zdecyduj jakie usługi chcesz i na jakim sprzęcie. Konsultant wykorzysta każde twoje niezdecydowanie.
Cani napisał/a:
Za horizon trzeba płacić co miesiąc zdaje się ?

Cena za horizon jest wliczona w abonament, wychodzi 5zł drożej, ale masz Horizon Go za darmo i możesz dobrać eleven za 5zł. Wkleję jeszcze raz, to jest już całość opłat za to co chcesz:

Z dekoderem Horizon:
THH XII
TV Horizon Select + 300mbs 79,99zł
Nagrywarka 10zł
Upgrade Max 13zł

Multiroom Możesz zachować za 10zł

Razem 102,99zł

Z dekoderem Mediabox lub modułem CI+:
THH XI:
TV Select + 300mbs 64,99zł
Nagrywarka (do modułu nie bierzesz nagrywarki) 10zł
Upgrade Max 13zł

Multiroom Możesz zachować za 10zł
Razem 97,99/87,99zł

Z nagrywarki możesz zrezygnować w każdej kombinacji.

Jak osiągnąć taką ofertę?
1. Napisz na kartce wypowiedzenie umowy, podpisz i zeskanuj.
2. Zadzwoń na infolinię i poproś o odblokowanie formularza do wysłania wypowiedzenia zgodnie z tym:
Cytat:
Co do tematu rezygnacji to jest możliwość złożenia jej "częściowo online". Po połączeniu się z naszą infolinią pod numerem 813 813 813 i rozmowie z Działem Utrzymania Klienta, pracownik tego właśnie działu może udostępnić danemu klientowi stosowny formularz do odstąpienia od umowy w portalu Moje UPC. Warunkiem jest oczywiście konieczność bycia przez klienta zarejestrowanym w portalu Moje UPC w momencie kontaktu z pracownikiem Działu Rezygnacji. Formularz będzie dostępny po zalogowaniu się do portalu Moje UPC i przejściu do Asystenta Kontaktu. Czas dostępności formularza to 48h.

3. Logujesz się na moje UPC i korzystając w formularza wysyłasz wypowiedzenie.
4. Następnego dnia możesz zadzwonić z pytaniem czy dotarło wypowiedzenie, przełączą Cie do DUK, gdzie będziesz mógł wynegocjować taką ofertę jak Ci napisałem.

Cani napisał/a:
Aby mieć powiedzmy 2 niezależne internety . Aczkolwiek nad tym rozwiązaniem się jeszcze zastanawiam .

Jest to całkowicie bez sensu. Rozumiem, że chcesz zwiększyć zasięg Wifi, tak?
Cani napisał/a:
Czy jest opcja że mówią tak celowo bo mamy duży rachunek i aby to utrzymać ?
Dokładnie, płacisz wysoki rachunek, to system podpowiada konsultantowi tylko inne drogie opcje. Po wypowiedzeniu to się zmieni.
_________________
 
 
Cani 
Klikacz

Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 14
Wysłany: 13-01-2019, 12:33   

Dziekuje za porade . Zrobie tak jak piszesz .
 
 
bgalka 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103
Skąd: Kraków
Wysłany: 13-01-2019, 13:43   

30 maja kończy mnie się umowa z upc. Kiedy mogę składać wypowiedzenie żeby ugrać lepsze warunki?
Rozumiem, że nowa umowa będzie dopiero po zakończeniu starej?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,74 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: