Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 09-01-2019, 13:58   

M., Sprawdź regulaminy które Ci zalinkowałem, tam wszystko masz napisane. Horizon Select + 150mbs w THH XI kosztuje 64,99zł i to właśnie proponował Ci konsultant (z eleven za 5zł wychodziło 69,99zł). W THH XII jest 5zł tańszy.

Co do modemoroutera, Compal w moich warunkach ma znacznie lepszy zasięg niż horizon. Dodatkowo, gdy weźmiesz Compala, horizona możesz ustawić jako dodatkowy AP aby jeszcze bardziej zwiększyć zasięg WiFi. Pamiętaj, że nikt ni nie musi, ale w ofertach THH do tej pory nie było problemu dostać oddzielny modemorouter.

Co do wypowiedzenia, możesz zadzwonic i sprawdzić, a jak odmówią to wtedy wysłać wypowiedzenie. Jeśli nie chcesz Eleven to nie musisz go brać.
_________________
Ostatnio zmieniony przez zylx 09-01-2019, 14:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M. 
easy master

Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 21
Wysłany: 09-01-2019, 14:23   

Wertuje te regulaminy i próbuję ogarnąć, ale...:
THH XI:
Horizon Select: 45,99
net 150mbs: 29,02
-2x5,01 /zgody
=64,99

THH XII:
Horizon Select: 45,99
net 150mbs: 24,02
-2x5,01 /zgody
=59,99

Dobrze licze? tzn dobre pozycje biorę z tabelek? Czym się różnią obie te promocję? Mogę powiedzieć babce na infolinii, że chcę skorzystać po prostu z tej tańszej opcji, tj edycji XII? Mam taki wybór?
zylx napisał/a:
Jeśli nie chcesz Eleven to musisz go brać.

Hmm?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 09-01-2019, 14:30   

M., Dobrze liczysz, przecież dokładnie to samo Ci napisałem w poście wyżej. Czym różnią się te promocje? Ceną. To po prostu kolejne poziomy oferty utrzymaniowe. Wszystkie promocje są uznaniowe, Ty masz tylko wybór czy daną ofertę akceptujesz czy nie. Na infolinni po prostu powiedz, że nie chcesz Eleven, a max jaki jesteś w stanie przeznaczyć to 60zł. Jeśli się nie zgodzi, to poproś o odblokowanie formularza do złożenia wypowiedzenia przez moje UPC.

PS: nie jadłem śniadania i połknąłem "nie" przypadkiem. Już to poprawiłem.
_________________
 
 
M. 
easy master

Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 21
Wysłany: 09-01-2019, 16:19   

Ugrałem na czacie, to co chciałem - ten pakiet za 59,99.
Muszę wziąć ten pakiet Eleven i później samemu go wypowiedzieć.
Opłata aktywacyjna 29,99.
I nie chciał mi dać tego Modemoroutera, odsyła mnie do Działu technicznego. Mówi prawdę? Że nie jest w stanie mi dorzucić tego i musze walczyć w dziale technicznym? Chyba już kiedyś coś próbowałem wskórać w tym dziale z zasięgiem Wifi i nie dało rady to zrobić bezproblemowo.
 
 
Lelumpolelum 
light master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 131
Skąd: Służew nad Dolinką
Wysłany: 09-01-2019, 16:28   

jak masz czas i cierpliwosc to w kazdej chwili mozesz zaczac "walczyc" z UPC o swoje a co uda ci sie ugrac to juz inna bajka.
na pewno dobrym posunieciem jest to :
1. wiedziec dokladnie czego sie chce i ile sie na to chce wydac
2. znac przyblizone ceny konkurencji
3. czasami dobrze jest podpuscic konsultanta a nie walic prosto z mostu co za ile i jaka promocja (chociaz ja podobnie jak zylx zawsze dzwonie i po prostu mowie co chce i za ile - tak bylo z psp III za 0,99zl). na dzien dzisiejszy upc nie ma dla mnie nic ciekawego do zaoferowania, dlatego jestem na bezterminowce z WRU XX i pewnie jeszcze dlugo tak zostanie.
4. jesli masz slaby sygnal wifi z horizona to smialo pros o modemoruter dzwon do dzialu technicznego

lekko sie spoznilem :)
_________________
 
  Lelumpolelum
 
M. 
easy master

Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 21
Wysłany: 09-01-2019, 16:33   

No właśnie z takim podejściem do nich podbijam - wiem co chcę - stosunkowo niewiele, za jak najtaniej - powiedzieliście mi, że max to 59,99, że taniej się nie da. I to uzyskałem.
Uzyskałem nie od razu-na początku wysłuchałem kilku propozycji konsultanta, dopiero potem wkroczyła 'metoda na zylxa' wkleiłem link do regulaminu i wskazałem palcem co chcę. Zgodził się. Kazałem mu zadzwonić jutro.
Tylko ten modemorouter mnie nurtuje... Nie chciał mi go dać, a nie wiem czy nie chce czy nie może i faktycznie muszę walczyć z działem technicznym. Wolałbym to rozegrać za jednym razem.
 
 
Lelumpolelum 
light master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 131
Skąd: Służew nad Dolinką
Wysłany: 09-01-2019, 16:41   

w promocji swiatecznej z internetem 300 byl sam horyzon a ludzie i tak mowili ze chca do tego modemoruter i dostawali. w tym watku znajdziesz takie posty
_________________
 
  Lelumpolelum
 
sPiDeK 
light master

Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 72
Wysłany: 09-01-2019, 18:34   

Witam. Może mi ktoś powiedzieć ile wyniesie opłata abonamentowa po okresie zowbowiązania jeżeli mam aktualnie rewie usług mix viii 60Mb/s i pakiet max hd płacę za to 69zł https://www.upc.pl/pdf/up..._od20160928.pdf ???
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 09-01-2019, 18:42   

M. napisał/a:
Muszę wziąć ten pakiet Eleven i później samemu go wypowiedzieć.

Widać lubią dodatkową papirologię w UPC

M. napisał/a:
Opłata aktywacyjna 29,99.

Jeśli jeszcze nie klepnięte to postaraj się o darmową instalację/aktywację. Da się.

M. napisał/a:
Nie chciał mi go dać, a nie wiem czy nie chce czy nie może i faktycznie muszę walczyć z działem technicznym. Wolałbym to rozegrać za jednym razem.

A masz umówioną wizytę technika? Oni zawsze mają kilka Compali w samochodzie, i jak trafisz na kogoś miłego to zadzwoni gdzie trzeba i zostawi Ci Compala.
_________________
 
 
Breitner 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 520
Wysłany: 09-01-2019, 18:44   

Wkleiłeś regulamin tam masz przecież wszystko napisane, czegoś w nim nie rozumiesz?
_________________
 
 
sPiDeK 
light master

Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 72
Wysłany: 09-01-2019, 18:57   

Nie rozumie bo niby jest rabat miesięczny przy okresie zobowiązania a potem jest że opłaty się nie zmienią ale moga zostac podniesione.

Dobra nvm, wygląda na to że zostaną takie same ale mogą je w każdej chwili podnieść.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 09-01-2019, 19:18   

sPiDeK napisał/a:
Nie rozumie bo niby jest rabat miesięczny przy okresie zobowiązania a potem jest że opłaty się nie zmienią ale moga zostac podniesione.

Dobra nvm, wygląda na to że zostaną takie same ale mogą je w każdej chwili podnieść.

sorry ale ten zapis jest prosty

z ulgą w wysokości 23,00 zł (słownie: dwadzieścia trzy złote 00/100) brutto przez Okres Zobowiązania, po Okre-
sie Zobowiązania z ulgą w wysokości 20,00 zł (słownie: dwadzieścia złotych 00/100) brutto przy wyborze z Usługą Internetową,

i oznacza automatyczna podwyzke o 3 zl pakietu telewizyjnego
 
 
sPiDeK 
light master

Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 72
Wysłany: 09-01-2019, 19:42   

No dobra ale jest jeszcze ulga na internet...i zapis w punkcie viii że:

1.Warunkiem przyznania korzyści określonych w pkt. II TWOJE OPŁATY oraz w pkt. VII TWOJE KORZYŚCI DODATKOWE jest zobowiązanie
się Uczestnika Promocji do pozostania Abonentem Organizatora Promocji w zakresie wybranych dwóch albo trzech Usług oraz Usług
dodatkowych w ramach Promocji wymienionych w pkt. II TWOJE OPŁATY przez 24 (słownie: dwadzieścia cztery) miesiące, licząc od daty
rozpoczęcia świadczenia Usług na warunkach Promocji („Okres Zobowiązania”), z zastrzeżeniem przypadków prawa wyboru dostawcy Usług
w zakresie wynikającym z decyzji Prezesa UOKiK nr DKK – 101/11 z dnia 5 września 2011. Po upływie Okresu Zobowiązania warunkiem
przyznania korzyści określonych w pkt. II TWOJE OPŁATY oraz w pkt. VII TWOJE KORZYŚCI DODATKOWE jest pozostanie Abonentem
Organizatora Promocji co najmniej w takim zakresie jak w trakcie trwania Okresu Zobowiązania.
2. Po upływie Okresu Zobowiązania ulgi wskazane w pkt. II TWOJE OPŁATY oraz w pkt. VI TWOJE KORZYŚCI DODATKOWE będą nadał
stosowane.
Dostawca Usług uprawniony jest jednakże do zmiany ich wysokości zgodnie z zasadami przewidzianymi w Ogólnych
Warunkach Umowy Abonenckiej.

Dlatego nie było to dla mnie takie jasne...
 
 
M. 
easy master

Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 21
Wysłany: 09-01-2019, 20:38   

Zylx:
Coś mi mignęło na forum, że opłatę aktywacyjną da rade wyłuskać grstis, ale w tym regulaminie co wkleiłeś jest w takiej cenie jak podał konsultant i trudno było mi się z nim sprzeczać bez argumentów. Nie jest jeszcze nic klepnięte, jutro będzie dzwonił to zapytam, chociaż nie wiem na jakiej podstawie miałbym o to wnioskować.

A technika nie mam jeszcze klepniętego, podobno wizyta instalatora nie jest konieczna, konsultant chce mi wysłać nową umowę do zaakceptowania na maila i to tyle jeśli chodzi o formalności. Więc chyba w tej kwestii modemoroutera pozostaje mi osobno zgłosić tą sprawę do działu technicznego (nawet nie wiem czy to płatne, czy nie...).
 
 
vEKU 
Klikacz

Dołączyła: 10 Sty 2019
Posty: 1
Wysłany: 10-01-2019, 14:52   

Cześć wszystkim, jestem zainteresowana ofertą Happy home max 300, tylko tam jest jeden dekoder horizon a przydałby mi sie też compal, żeby podłączyc go do kompa, który jest w innym pokoju niż telewizor. I teraz pytanie czy jest szansa że go dostanę, bo jak rozmawiam z konsultatami to mówią, że dodakowy modem dostane tylko gdy wezmę ofertę z 500 Mb/s internetu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,98 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: