Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TV w kompie
Autor Wiadomość
Modzel 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 51
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-09-2006, 23:41   TV w kompie

sprawa wyglada tak:
nie chce drugiego tv bo mam maly pokoj kupuje wiec tuner TV. kabel to TV to jakies 20m kabel z netem ~10m. chce robic odbicie z kablem z sygnalem z kablowką i pusic tą sama droga co net do kimpa czyli tez ~10m. czy nie bede miec jakis nie normalnych spadkow sygnalow w kablowce albo z netem. potrzebuje cos dokupic /oprucz kabla i wtyczek/ jakies wzmaczniacze czy cos?


poradzil mi ktos separator antenowy.

ps czy upc za to nie sciga?
 
 
 
gadzecik 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 107
Wysłany: 13-09-2006, 06:04   

Ja mam karte Aver TV Bus, rozgalezienie na kabel (mostek?) zalozyli mi panowie z UPC, wiec chyba za to nie scigaja. Karta odbiera slabo, ciagle sa jakies konflikty i crashe (blue screen pod Win XP) a zmiana kanalu trwa kilka sekund. Poza tym jak cos uploaduje to spada jakosc obrazu :/
 
 
plusiu 
easy master

Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 42
Skąd: Trzebnica
Wysłany: 13-09-2006, 08:10   Re: TV w kompie

Modzel napisał/a:

kabel z netem ~10m. chce robic odbicie z kablem z sygnalem z kablowką i pusic tą sama droga co net do kimpa czyli tez ~10m. czy nie bede miec jakis nie normalnych spadkow sygnalow w kablowce albo z netem. potrzebuje cos dokupic /oprucz kabla i wtyczek/ jakies wzmaczniacze czy cos?


U mnie, sytuacja jest podobna. Z ilością kabli itp. Mam kartę Winfast 2000 xp expert, i jakość jest naprawdę świetna. Nic nie śnieży, działa bardzo szybko, i jakość obrazu, jest nawet leprza, niż na TV Szajsunga, u staruszków.
Dopuki nie podpiołem jeszcze kabla do wieży, aby mieć radio. Potem na niektórych kanałach, zaczęło śnieżyć, poza tym bez zmian. Mnie, to akurat, nie przeszkadza, bo jestem niewidomy, ale jak ktoś przychodzi to jednak trochę nażekają. Więc, lepiej już tego sygnału nie dzielić, tylko prosto do kompa. Jak tylko, odłączę kabel od wieży, wszystko wraca do stanu opisanego. Ale u mnie jest chyba, naprawdę mocny sygnał z UPC.
P.S. Jak chcesz się bawić w jakieś dekodowanie Canal czy HBO, Nie kupuj raczej winfastów.



poradzil mi ktos separator antenowy.

ps czy upc za to nie sciga?
 
 
 
Modzel 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 51
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-09-2006, 10:05   

gadzecik napisał/a:
Ja mam karte Aver TV Bus, . Karta odbiera slabo,


tutaj wszystko zalezy od softu i jakosci karty
 
 
 
rabin 
Klikacz

Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 10
Wysłany: 13-09-2006, 16:52   

Ja mam puszczony rozgałęziacz przy samym PC pan z UPC jak bym i zmieniał łącze kazał mi puścić 2 kabel oddzielny do Tunera bo sygnał był słaby,ale i tak podłączyłem po swojemu i obie funkcje działaja prawidłowo,prędkość neta jest prawidłowa.
 
 
Man 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 185
Skąd: Krakow
Wysłany: 18-09-2006, 09:44   

Ja mam karte Pixelview pro i obraz jest super poza 5 kanalami ktore maja paski pionowe najgorszy jest MTV polska spageti na calym obrazie :mrgreen: Jak dziala internet nic sie nie zmienia :)
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-09-2006, 17:03   

Man, upewnij się czy komputer jest dobrze uziemiony, spróbuj też przełożyć kartę w inne miejsce bo może coś w środku zakłócać
  marekd@jabberpl.org
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: