Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 06-12-2018, 11:19   

Lord_PRO, to co Ci proponuje to THH XII. Taniej można tylko biorąc Select i korzystając z upgrade max, wtedy wyjdzie 93.99zł. Ewentualnie możesz powalczyć o promocję dla nowych "kosmiczne święta". Wtedy za 89zl masz Horizon Max PVR, 300mbs i HBO lub PSP z MS. Dokładając MR i Cienemax za 1zl wyjdzie też 100,99zl, ale w cenie będzie hbonlub PSP z MS
_________________
 
 
Adrino 
light master

Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 57
Wysłany: 06-12-2018, 18:16   

Witam wszystkich serdecznie.
Przychodzę o pomoc /poradę.

Aktualnie mam (widać poniżej foto),ale w skrócie: select hd, horizon z nagrywarką, my prime, internet 250Mb/s, pakiet Eleven za 104 zł

Ogólnie telewizja wraz z internetem kończy mi się podobno jakoś w marcu przyszłego roku, ale Pani już chciała mnie na coś tam namówić.
Pakiet Megasport mam do sierpnia. Czyli z UPC chcąc nie chcąc jestem uwiązany do tego sierpnia.
Pani zaproponowała mi 2 opcje:
To co mam (net z 250 do 300Mb/s) plus Multiroom za taką samą kasę
Lub To co mam (net z 250 do 300Mb/s) + pakiet FILMBOX (6 kanałów) za taką samą kasę.

Ciężko było z nią rozmawiać na temat czegoś taniej. Ja też nie byłem przygotowany na te rozmowy, więc tak chciałem tylko wybadać jak mocno chcą mnie wyruchać.
Wszedłem sobie na stronę internetową i widzę teraz promocyjne pakiety, gdzie praktycznie za to co mam w tej chwili plus pakiet Polsat Sport Premium zamiast Mega Sport jest za 80 zł...

Opcję mam dwie:
1) Złożyć wypowiedzenia nie mogę, więc mogę tylko negocjować telefonicznie ofertę, ale raczej nic z tego nie ugram aż tak dla mnie korzystnych warunków.
2) Nic nie robić i w sierpniu jak się skończy ten Mega Sport wtedy rzucić im wypowiedzenie i ugrać coś lepszego.

Jak rozumiem, jak nie przedłużę umowy na telewizję/internet w tym marcu to nie odłączą mi tego, tylko będę na tzw. przedłużeniu bezterminowym ?

Co radzicie/polecacie ? Pozdrawiam ! :D

Bez tytułu.png
Plik ściągnięto 89 raz(y) 14,75 KB

 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 06-12-2018, 18:49   

Adrino, Próbować wyrwać kosmiczne święta dla nowych, a jak się nie da, to czekać. Najtaniej z ofert utrzymaniowych to z THH XII by wychodziło:
- Selec PVR, 300mbs 79,99zł
- Multiroom 10zł
- MyPrime 20zł (potrzebne Ci to w ogóle?)
- Eleven 5zł
_________________
 
 
Maciek3M 
Klikacz

Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 3
Wysłany: 06-12-2018, 19:25   

zylx napisał/a:
Adrino, Próbować wyrwać kosmiczne święta dla nowych, a jak się nie da, to czekać. Najtaniej z ofert utrzymaniowych to z THH XII by wychodziło:
- Selec PVR, 300mbs 79,99zł
- Multiroom 10zł
- MyPrime 20zł (potrzebne Ci to w ogóle?)
- Eleven 5zł


Ja jestem właśnie po rozmowie z miłą Panią z Utrzymania Klienta. Udało się z "Kosmicznymi Świętami". Z tego, co zrozumiałem, to dają niechętnie i tylko osobom na bezterminówce (po okresie zobowiązania). Nie trzeba żadnych cesji na żonę, męża itp. Ja po prostu narzekałem, że nowy klient ma lepiej niż ten z 6-letnim stażem. I pomogło :)

UPC.jpg
Plik ściągnięto 309 raz(y) 134,35 KB

 
 
Adrino 
light master

Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 57
Wysłany: 06-12-2018, 20:13   

zylx, no właśnie ten MyPrime jest mi nie potrzebny, ale podczas zawierania umowy w tamtym czasie myPrime musiał być, zebym miał coś innego taniej i tak zostało.

Maciek3M, ekstra :) Miałeś naprawdę w porządku osobę z DUK.
Ale powiedz mi Tobie umowa się skończyła ? Kończy ? (Jesli tak to kiedy), czy na bezterminówce siedziałeś cały czas ?

Wątpię, aby u mnie na to się zgodzili :/
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 06-12-2018, 20:38   

Adrino, Mi konsultant z DUK proponował kosmiczne święta na adresie gdzie mam 22 miesiące do końca zobowiązania, ale tam była by zwyżka z 64,99zł do 99,99zł, więc może da się pokombinować.
_________________
 
 
Maciek3M 
Klikacz

Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 3
Wysłany: 06-12-2018, 20:44   

Adrino napisał/a:
zylx, no właśnie ten MyPrime jest mi nie potrzebny, ale podczas zawierania umowy w tamtym czasie myPrime musiał być, zebym miał coś innego taniej i tak zostało.

Maciek3M, ekstra :) Miałeś naprawdę w porządku osobę z DUK.
Ale powiedz mi Tobie umowa się skończyła ? Kończy ? (Jesli tak to kiedy), czy na bezterminówce siedziałeś cały czas ?

Wątpię, aby u mnie na to się zgodzili :/


Adrino, umowa się nie skończyła, bo takowa się nie kończy. Skończył się 24-miesięczny okres zobowiązania. A byłem na bezterminówce już od roku. Wypowiedzenie złożyłem we wtorek. Telefon z BUK dziś. Do rozmowy przygotowałem się.
 
 
marcjan 
light master

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 61
Wysłany: 07-12-2018, 11:49   

Cześć wszystkim. Proszę o podpowiedź odnośnie negocjacji.
Mam wzięte na 24 miesiące do połowy lutego jeszcze:
- pakiet MAX
- Horizon z nagrywaniem,
- internet 120
To za 89 zł.

Czy mam szansę na ofertę taką jak np. kosmiczne święta (czyli miałbym szybszy internet bo 300 oraz np. HBO)?
Pewnie musiałbym wypowiedzieć?

Telefonicznie zaproponowano mi to, co mam za tę samą kwotę, którą mam. Co ciekawe, gdybym nie skorzystał i też nie wypowiedział umowy, to zmieni się ona w bezterminową i będzie wtedy wynosić 92 zł. Więc ta oferta wydaje się słaba... (tylko o 3 zł niższa).

Proszę o poradę, jak podziałać.
 
 
pjetrucha 
light master

Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 93
Wysłany: 07-12-2018, 14:38   

Cześć Wam,
Czy Kosmiczne Święta z Happy Home 300 (2018-2) to najlepsze co można aktualnie wyrwać w DUK?
Dostałem ofertę na:
PAKIET HORIZON MAX Z NAGRYWARKĄ - 63,99 zł
PAKIET MULTIROOM HD Z NAGRYWARKĄ - 15,00 zł
PAKIET PREMIUM HBO HD / OD / GO - 5,00 zł
Fiber Power 300 Mb/s - 21,00 zł
Telefon na Start - 0,98 zł
Razem: 105,97
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 07-12-2018, 14:47   

pjetrucha, Najlepsze i do tego trzeba troszkę nagiąć regulamin by to uzyskać.

[ Dodano: 07-12-2018, 14:49 ]
marcjan, Negocjuj, a nóż się uda wyrwac kosmiczne święta. Jak widać, staje się to coraz łatwiejsze.
_________________
 
 
Miczq 
light master


Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 122
Skąd: Wroclove
Wysłany: 07-12-2018, 15:14   

Kronin napisał/a:
Miczq napisał/a:
Uudało mi się też wyrwać wszystko (tak tak piszę do Ciebie @ralf) o czym pisałem tutaj: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=206451#206450

A byłeś na zobowiązaniu czy już na bezterminówce ?


Bez, ale miałem WRU XX i długo czekałem na lepszą ofertę, w końcu zrezygnowałem z paru rzeczy (tele max, jedna nagrywarka) i wybrałem tą nowszą promo. Jestem zadowolony, płaciłem 120,98zł a teraz 79,98zł a net jeszcze przyspieszył.
_________________
 
 
havv
[Usunięty]

Wysłany: 07-12-2018, 15:41   

Cześć :)
Obecnie internet 120Mb/s za 39 zł.
Proponują 150Mb za 44,99 co wg arkusza jest najtańsze w DUK. Nie da się zrobić za 39,99 jak dla nowych?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 07-12-2018, 15:44   

havv, A ile będziesz płacił po okresie zobowiązania? Czasem udaje się wyrwać ofertę dla nowych, ale w tym przypadku może być to trudne.
_________________
 
 
marcjan 
light master

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 61
Wysłany: 07-12-2018, 15:54   

zylx napisał/a:
marcjan, Negocjuj, a nóż się uda wyrwac kosmiczne święta. Jak widać, staje się to coraz łatwiejsze.

Dziękuję za sugestię, ale negocjować z tymi którzy dzwonią (przypuszczalnie to dział sprzedaży) czy wypowiedzieć i z DUK? Może dział sprzedaży nie ma takiej mocy sprawczej?
Edit: oj co ja mówię. Ta oferta świąteczne jest do końca roku a ja mogę wypowiedzieć chyba dopiero w styczniu skoro umowa do połowy lutego - prawda?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 07-12-2018, 15:58   

marcjan, Zadzwoń od razu do DUK lub wykorzystaj czat, ale również w wersji DUK, a nie zwykłego działu sprzedaży.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,59 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: