Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Azerus -wyłancza sie
Autor Wiadomość
blackmat 
light master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 107
Skąd: GDYNIA
Wysłany: 14-09-2006, 22:12   Azerus -wyłancza sie

witam mam problem z azuerusem 2.5.0.0 a mianowicie co pewien czas mi po prostu pada(znika)jest w pasku ale nic sie nie dzieje wnioskujac po graferze w DU meter 0 ruchow w sieci:( wskazuje na niego myszka i nagle...znika irytuje mnie to tym bardziej jak ostatnio zapuscilem azerka na noc rano patrze a tu tylko 3% sciaganego pliku porazka.takze postanowilem sobie dzisiaj zbadac sprawe na 5 godzin pracy 2 razy mi padł nie wiem w czym moze być problem ja skłaniam sie ku javie hmm moze sie myle dodam ze mam system WIN XP SP2 nowa platforme z 2 GB ramu azureus jest aktualizowany.
moze ktos z was spotkał sie z podobnym problemem?
 
 
Kozuch 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 208
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz
Wysłany: 14-09-2006, 22:43   

mialem to samo i to chyba kwestia wersji, jedne wersje chodza stabilnie inne sie wala, ogolnie azor to zlom i zrezygnowalem z niego jak tylko pokazal sie uTorrent - nie mialem jeszcze lepszego programu, jest swietny i zjada wogole pamieci! a transfery zawsze max!
_________________
 
 
Marduk 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 192
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-09-2006, 07:10   

Dokładnie, uTorrent to najlepszy program do torrentów według mnie
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-09-2006, 08:21   

Podejrzewam problemy z java
 
 
zaiks 
easy master

Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 26
Wysłany: 15-09-2006, 20:13   

Marduk666pl napisał/a:
Dokładnie, uTorrent to najlepszy program do torrentów według mnie

Używam azerusa od 3-4 lat. Jest to jeden z najbardziej rozbudowanych i profesjonalnych programów do sieci torrentowych .Ze względu na środowisko w jakim został zbudowany jak i też poziom komplikacji nie jest to program dla każdego , w szczególności nie dla osób posiadających słabe komputery lub mało doświadczenia . Z drugiej strony dzięki temu ma struktur otwarta z dziesiątkami pluginów jak i też możliwością samodzielnego rozbudowania z średnia wiedza z javy .Żadnego innego klienta torrent nie da się aż w taki sposób dostosować do własnych potrzeb. Aktualnie używam azersua 2.5 + hacked shu mod 2.2.1.180 pluse parę innych pluginow , nie zdążyło mi się od wersji 2.3 żeby kiedykolwiek azerus się zawiesił czy tez zawiódł mnie .Oczywiście bądźmy tez szczerzy ze azerus jest kombajnem i nie każdy potrzebuje aż tak zaawansowanego programu.Co do problemów z działaniem azerusa jest pare przyczyn
a) za mała ilość ramu lub wirtualnej pamięci
b) nie skasowanie plików konfiguracyjnych przy instalacji nowej wersji azerusa
c) nie stabilność komputera np. procesora,ramu
d) stara wersja wirtualnej maszyny Java
e) zasyfiony system
 
 
Kozuch 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 208
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz
Wysłany: 15-09-2006, 20:31   

@zaiks - to ma sciagac torrenty a nie robic herbate i sciszac radio, po co ci program zjadajacy kupe ramu z milionami pluginow? czemu ma to sluzyc niby? polepszaniu transferow? ograniczen sieciowych nie polepszysz! ja nie widze sensu wogole, Azora tez uzywalem cholerenie dlugo, bo chyba od kiedy mam chello czyli tak lekko ze 3 lata, ale prawda jest taka ze od kiedy pokazal sie uTorrent, Azor poszedl w kosz, a czemu? na to chyba nie musze odpowiadac bo kto go uzywa wie dlaczego, uTorrent sciaga elegancko, zawsze wyciska max lacza, i do tego nie jest pamiecio-zerny tak jak Azor, czego moge wiecej oczekiwac od tego typu programu? chodzi idealnie i juz u mnie zostanie a Azora juz nie tkne...
_________________
 
 
zaiks 
easy master

Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 26
Wysłany: 15-09-2006, 21:07   

Kozuch napisał/a:
@zaiks - to ma sciagac torrenty a nie robic herbate i sciszac radio, po co ci program zjadajacy kupe ramu z milionami pluginow? czemu ma to sluzyc niby? polepszaniu transferow? ograniczen sieciowych nie polepszysz! ja nie widze sensu wogole, Azora tez uzywalem cholerenie dlugo, bo chyba od kiedy mam chello czyli tak lekko ze 3 lata, ale prawda jest taka ze od kiedy pokazal sie uTorrent, Azor poszedl w kosz, a czemu? na to chyba nie musze odpowiadac bo kto go uzywa wie dlaczego, uTorrent sciaga elegancko, zawsze wyciska max lacza, i do tego nie jest pamiecio-zerny tak jak Azor, czego moge wiecej oczekiwac od tego typu programu? chodzi idealnie i juz u mnie zostanie a Azora juz nie tkne...

Dlatego powiedziałem że nie każdy potrzebuje tak zaawansowanego programu.Azerus ma dokładnie takie same transfery jak uttorent a w dodatku umożliwai ci znacznie większą ingeręncje w to jak sciągasz i w jakiej kolejności sciągasz pliki z danego torrenta oraz komu uploadujesz.Może przesadziłem z transferem ponieważ z shu modem są zaznacznie lepsze transfery z oczywistych przyczyn.Pluginy natomiast polepszają interfejs , umozliwają zaawansowana analize statystyk i wiele inny rzeczy które pewnie cie nie interesują więc je pomine.Jak już powiedziałem jeśli masz słabszy komputer pewnie lepiej używać utorrenta.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-09-2006, 04:45   

Ta dyskusja nie ma sensu to jak wykazywać wyższość maluszka nad mercedesem (lub odwrotnie).
Zajmijcie się raczej rozwiązywaniem problemu a nie kłóceniem się który program lepszy bo zaraz zacznę was namawiać na zmianę systemu na lepszy (w końcu programy w javie działają wszędzie)

Może azureus razem z całą maszyną wirtualną zajmuje te 60MB pamięci ale jakie to ma znaczenie dla kogoś kto ma gigabajt albo 2. Jak komuś żal pamięci i czasu procesora może sobie i używać ctorrenta (program ma 50kilka kb, podczas pracy zajmuje mniej niż 1MB i kompletne 0 interfejsu ani graficznego ani nawet tekstowego)
Każdy używa tego co lubi a do wyboru jest kilkadziesiąt programów nie tylko te 2.
  marekd@jabberpl.org
 
Kozuch 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 208
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz
Wysłany: 16-09-2006, 11:18   

wiadomo kazdy uzywa tego co mu pasuje, dla mnie ma program sciagac i nic pozatym bo po to jest zrobiony a interfejsy graficzne czy inne wynalazki sa zbedne jak dla mnie, a co do sprzetu to moj poprzedni pc mial 512DDR i Azor chodzil bez problemu...
_________________
 
 
blackmat 
light master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 107
Skąd: GDYNIA
Wysłany: 16-09-2006, 19:16   

Panowie Utorrent to jest to!:) dzieki za podpowiedz a azureus, hmmm...do kosza
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-09-2006, 05:52   

Cytat:
Panowie Utorrent to jest to!:) dzieki za podpowiedz a azureus, hmmm...do kosza


Też tak uważam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: