Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 19-11-2018, 21:00   

ile razy jeszce można to wkleic?
 
 
macia 
Klikacz

Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 9
Wysłany: 19-11-2018, 21:53   

Cześć.
Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi na poniższe pytania:
- czy lepiej opłaca się przenieść usługi, czy może zawrzeć nową usługę na nowym adresie?
- aktualnie mam upc biznes - 150 mb internet i tv select stokilkanaście kanałów, na stoliku stoją jakieś trzy klocki oznaczone: netgear, mediabox, hitron. Za wszystko płacę 84,87 brutto na FV, już po zobowiązaniu. Czy można to samo dostać teraz taniej, biorąc pod uwagę pytanie nr 1 (nowa umowa czy przeniesienie usług?) i ewentualnie z eleven albo jakimś polsatem, który ligę mistrzów pokazuje?
Z góry dziękuję za podpowiedzi.
 
 
jrfs 
easy master

Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 36
Wysłany: 19-11-2018, 21:57   

restro napisał/a:
@jrfs zależy co aktualnie masz. Ja ponad rok jestem "poza zobowiązaniem", bo nie widzę niczego ciekawego. Mam WRU XX.

Mam TV select, internet 150, telefon, C+, Eleven, razem: za 105,89zł
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 19-11-2018, 22:41   

GDA napisał/a:
ile razy jeszce można to wkleic?

Pytanie powinno brzmieć nie ile jeszcze razy, tylko czego z tego nie zrozumieli :mrgreen:
_________________
 
 
kubus.kul 
easy master

Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 23
Skąd: Małopolska
Wysłany: 20-11-2018, 04:13   

Witam wszystkich serdecznie :)

To mój pierwszy post na tym forum. Będzie trochę obszerny, dlatego że moja przygoda z UPC dopiero będzie się zaczynać i będę miał parę pytań nt. UPC. Na początek poczytałem już trochę stron tego wątku i zaznajomiłem się z tabelkami i różnymi promocjami dla nowych klientów. Żałuję że minęła już Galaktyczna promocja, bo opcja Horizon Select + 500 Mb/s za 79,99 zł była bardzo ciekawa. Oferty dla nowych są obecnie droższe. Mi szczególnie zależy na internecie, TV traktuję jako dodatek - interesuje mnie ten pakiet Select, ewentualnie Horizon PVR. Mam nadzieję że dobrze odczytałem promocję dla nowych kleintów - Horizon Select PVR + 500 Mb/s za 99,99 zł lub + 300 Mb/s za 89,99 zł. Odczytałem sobie z tych pomocnych tabelek że w promocjach utrzymaniowych taka opcja z 300 Mb/s jest za 79,99 (THH XII), z 500 Mb/s nie wiem czy dobrze odczytuje bo wychodzi drożej niż dla nowych (104,99 zł). Z racji tego że opcja z internetem 300 Mb/s jest tańsza przy promocji utrzymaniowej zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Podpisuję teraz umowę z UPC nawet na sam internet, ale na czas nieoznaczony. Po czym w najbliższym możliwym terminie umowę tą wypowiadam i czekam na kontakt z DUK, aby negocjować promocję utrzymaniową. Przejdzie taki myk z UPC, czy raczej to zbyt duże cwaniactwo ;) ?

Dziękuję za odpowiedź i mam nadzieję że nie przesadziłem z długością mojego posta.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 20-11-2018, 08:05   

skoro interesuje Cię Internet weź jakąś promocje na sam Internet A do tego dostaniesz za 0 zł pakiet 30 kanałów telewizyjnych
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 20-11-2018, 12:05   

kubus.kul, Myk z wypowiedzeniem umowy raczej przejdzie. Możesz wypowiedzenie złożyć nawet od razu, w ciągu pierwszych 14 dni. Jest tez jeszcze dla nowych 'Listopadowy Happy Home 300' gdzie do końca roku płacisz tylko 1zł, do tego jest mega sport za 5zł i psp za 10zł. Ina opcja to tak jak wspomniał GDA, sam Internet i 30 darmowych kanałów.
_________________
 
 
Morthen 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 158
Skąd: Mielec
Wysłany: 20-11-2018, 13:28   

guushiddink napisał/a:
Już pisałem - z Elevenem się nie dało, będę musiał za rok ich atakować o to.
Regulamin też wrzucałem - https://docdro.id/zBdyA2c


Nie masz może bezpośredniego linku do promocji?
_________________
 
 
docent 
easy master

Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 39
Wysłany: 20-11-2018, 13:44   

zylx napisał/a:
Horizon jest nowszym sprzętem niż mediabox, ma ładniejszy obraz i kilka przydatnych funkcji.


Możesz przybliżyć co nieco o tym ładniejszym obrazie?
Do tej pory nie miałem zamiaru przechodzić z Mediaboxa na Horizona ale tym stwierdzeniem mnie zaciekawiłeś.
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-11-2018, 14:22   

Choćby dlatego że ma 1080p a nie 1080i.
 
 
kubus.kul 
easy master

Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 23
Skąd: Małopolska
Wysłany: 20-11-2018, 14:24   

zylx napisał/a:
kubus.kul, Myk z wypowiedzeniem umowy raczej przejdzie. Możesz wypowiedzenie złożyć nawet od razu, w ciągu pierwszych 14 dni. Jest tez jeszcze dla nowych 'Listopadowy Happy Home 300' gdzie do końca roku płacisz tylko 1zł, do tego jest mega sport za 5zł i psp za 10zł. Ina opcja to tak jak wspomniał GDA, sam Internet i 30 darmowych kanałów.


Do wielu kanałów mam dostęp za pośrednictwem CP GO i nc+ GO w android TV. Stąd wszelkie opcje dodatkowe nie są mi potrzebne. Wystarczy dosłownie to co w pakiecie Select, aby mieć te kanały tam oferowane transmitowane na żywo, a nie z opóźnieniem jak w CP GO i nc+ GO.

Mam jeszcze pytanie. W mieszkaniu mam całą instalację od UPC już zrobioną. Kwestia żeby sobie podpiąć modem i dekoder pod kable, co zrobię sam. Czy mimo tego faktu muszę płacić za instalację?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 20-11-2018, 15:05   

kubus.kul, Są promocje dla nowych abonentów, że instalacja jest za złotówkę.
brtk, 1080p to akurat żadna zaleta. Kanały HD w UPC i tak są nadawane w max 1080i. Wybranie opcji 1080p powoduje jedynie, ze deinterlacingiem zajmuje się dekoder zamiast TV. Zazwyczaj jednak lepiej poradzi sobie z tym TV.
docent,
Kilka osób na forum społeczności, które mają horizona i MR z mediaboxem pisało że obraz na horizonie wygląda lepiej. Sam mediaboxa nie mam, ale też nie wydaje się to niemożliwe.
_________________
 
 
guushiddink 
classic master

Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 151
Wysłany: 20-11-2018, 19:33   

Morthen napisał/a:
guushiddink napisał/a:
Już pisałem - z Elevenem się nie dało, będę musiał za rok ich atakować o to.
Regulamin też wrzucałem - https://docdro.id/zBdyA2c


Nie masz może bezpośredniego linku do promocji?

Niestety nie. Już UPC nie daje linków, tylko jako załącznik. Ze startych ofert otwiera mi się stronka, z tych nowych od razu próbuje mi ściągać.
 
 
lemon 1971 
light master


Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 64
Skąd: Chorzow
Wysłany: 20-11-2018, 20:10   

https://finanse.wp.pl/dramat-ksiegowego-z-kablowki-upc-nie-wiedzial-jak-ukryc-podwyzke-to-napisal-wprost-6319057993209985a co wy na to ?
 
 
wojszuv 
Klikacz

Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 7
Wysłany: 20-11-2018, 21:51   

Witam,
nie wiecie może czy w poprzednich latach były jakieś extra promocje na black friday lub cyber monday?
Jeżeli tak to mam pytanie, posiadam internet + TV w umowie na czas nieokreślony. Czy mogłaby moja żona zamówić na siebie pod ten sam adres promocyjny pakiet usług, a następnie ja bym rozwiązał umowę która jest na mnie. Czy ewentualnie adres zameldowania jest jakimś problemem? Żona jest zameldowana gdzie indziej.
pozdrawiam wszystkich
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,67 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: