Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 20-09-2018, 09:11   

flacha napisał/a:

Zylx nie odpisałeś mi jeszcze

Uuuuu, a to on jakiś obowiązek ma Ci odpowiadać? :shock:
flacha napisał/a:

Dodatkowo mam pytanie która promocja na HBO jest najlepsza?

Przecież wszystko masz w arkuszu :idea:
_________________
 
 
flacha 
light master

Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 79
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-09-2018, 09:27   

Nie ma ale zawsze odpowiadał ;) .

No właśnie w tej arkusz patrzę i patrzę i oczopląsu dostaję ;)
 
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 20-09-2018, 12:31   

flacha,
Opcji HBO HD z od OD/GO jest wiele, bez zobowiązania i z 6, 12 czy 24 miesięcznym okresem zobowiązania, z różną kwotą aktywacji za
0, 9.90 czy 29.98zł ....do wyboru do koloru...regulaminy odnalezione :P ,rozpisane :P podane na tacy...

https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=204387#204387
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 20-09-2018, 12:47   

flacha, Napisałem Ci wiadomość prywatną, nie wiem dlaczego zniknęła.
_________________
 
 
flacha 
light master

Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 79
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-09-2018, 13:16   

zylx napisał/a:
flacha, Napisałem Ci wiadomość prywatną, nie wiem dlaczego zniknęła.

Dzieki, odpisalem
 
 
 
danyboy 
Klikacz

Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 2
Wysłany: 20-09-2018, 13:20   

Czy mógłbym poprosić o poradę dla nowego potencjalnego klienta ?
Szukam oferty na Internet+Telewizja.
Internet może być wolny, telewizja - podstawowe kanały + jakieś sensowne kanały filmowe.
Dzisiaj byłem w salonie, i zamówiłem ofertę "galaktyczną" za 79PLN miesięcznie zawierającą:
Internet 500mbps + podstawowy pakiet telewizyjny, umowa na 2 lata, Instalacja i aktywacja za darmo. Co do dodatków to Pan w salonie nie był w stanie nic do tego dorzucić (bezkosztowo).
Czy Wg. Was oferta cenowo jest OK, czy może warto odwołać wizytę technika i szukać innej oferty ? Jeżeli tak, to jakiej - powołujecie się na tabelkę, ale nie mogę jej znaleźć.
Z góry dziękuję za wszelki sugestie.
_________________
 
 
piotras71 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 192
Wysłany: 20-09-2018, 14:38   

Ja bym na Twoim miejscu zawarł umowę przez telefon u przedstawiciela albo infolinię i potem od niej odstąpił w ciągu 14 dni (po instalacji). Będą dzwonić i pytać o powód rezygnacji. Powiesz im że znalazłeś tańszą ofertę. Wtedy możesz ugrać np. podstawowy pakiet TV select (116 kanałów) z dekoderem Mediabox lub modułem CI+ i 150Mbps za 55zł (promocja Twój Happy Home XI). Co do kanałów filmowych to nie wiem jakie Cię interesują ale HBO ani C+ za darmo nie dostaniesz (a to jedyne sensowne kanały filmowe dla mnie). HBO to jakieś 25zł extra, C+ minimum 40zł.
Tabelka z promocjami
Lista kanałów
 
 
danyboy 
Klikacz

Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 2
Wysłany: 20-09-2018, 15:04   

piotras71 napisał/a:
Ja bym na Twoim miejscu zawarł umowę przez telefon u przedstawiciela albo infolinię i potem od niej odstąpił w ciągu 14 dni (po instalacji). Będą dzwonić i pytać o powód rezygnacji. Powiesz im że znalazłeś tańszą ofertę. Wtedy możesz ugrać np. podstawowy pakiet TV select z dekoderem Mediabox lub modułem CI+ i 150Mbps za 55zł (promocja Twój Happy Home XI). Co do kanałów filmowych to nie wiem jakie Cię interesują ale HBO ani C+ za darmo nie dostaniesz (a to jedyne sensowne kanały filmowe dla mnie).


Dzięki a odpowiedź i za odnośnik do tabelki :)
Rozumiem że normalnie opcja o której piszesz TV+NET z Twój Happy Home XI to 65PLN, a 55PLN to jest cena jaką ewentualnie UPC może zaproponować jak będą czuli że im klient ucieka ?
Co do "sensownych" kanałów filmowych myślałem właśnie o HBO lub C+ - inne z mojej perspektywy to strata pieniędzy :)
_________________
 
 
piotras71 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 192
Wysłany: 20-09-2018, 15:14   

danyboy napisał/a:

Dzięki a odpowiedź i za odnośnik do tabelki :)
Rozumiem że normalnie opcja o której piszesz TV+NET z Twój Happy Home XI to 65PLN, a 55PLN to jest cena jaką ewentualnie UPC może zaproponować jak będą czuli że im klient ucieka ?
Co do "sensownych" kanałów filmowych myślałem właśnie o HBO lub C+ - inne z mojej perspektywy to strata pieniędzy :)


W tabelce przy tej promocji masz jeszcze po prawej stronie ulgę 10zł jeśli wyrazisz zgodę na marketing. Stąd cena 55 PLN (65-10). W pierwszym arkuszu są same oferty utrzymaniowe.

Ale tak jak napisałem wcześniej, musisz zawrzeć umowę poza salonem UPC (czyli przez telefon) żeby móc odstąpić. Ja tak zrobiłem dwa lata temu (też jako nowy klient) i bez problemu zeszli z ceny ponad 30% (przy tych samych usługach).
 
 
bartwwa 
Klikacz

Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 4
Wysłany: 20-09-2018, 17:58   

Witam. W październiku kończy mi się umowa i dostałem dzisiaj propozycje z DUK na przedłużenie. Pan z infolinii przedstawił to tak:
Horizon Max z nagrywarką + internet 150 za 95zł
Eleven za 5zł
Canal+ za 46zł (zapomniałem dopytać który pakiet)
Polsat sport za 19.99zł
Wszystko razem wychodzi 165.99zł
Mógłby mi ktoś napisać czy to dobra oferta i czy można jeszcze coś zjechać z tej ceny?
Pozdrawiam
 
 
gst 
classic master

Dołączył: 03 Kwi 2016
Posty: 199
Wysłany: 20-09-2018, 19:39   

bartwwa napisał/a:
Witam. W październiku kończy mi się umowa i dostałem dzisiaj propozycje z DUK na przedłużenie. Pan z infolinii przedstawił to tak:
Horizon Max z nagrywarką + internet 150 za 95zł
Eleven za 5zł
Canal+ za 46zł (zapomniałem dopytać który pakiet)
Polsat sport za 19.99zł
Wszystko razem wychodzi 165.99zł
Mógłby mi ktoś napisać czy to dobra oferta i czy można jeszcze coś zjechać z tej ceny?
Pozdrawiam


Zdecydowanie się targuj, Polsat Sport zejdzie na 9,99, C+ za 46 zł to powinien być Prestige, bardzo drogo też ten pakiet Max z 150 Mb - może być w tej cenie spokojnie 300 Mb.
_________________
 
 
bartwwa 
Klikacz

Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 4
Wysłany: 20-09-2018, 19:53   

Cytat:
Zdecydowanie się targuj, Polsat Sport zejdzie na 9,99, C+ za 46 zł to powinien być Prestige, bardzo drogo też ten pakiet Max z 150 Mb - może być w tej cenie spokojnie 300 Mb.


Zapytałem czy coś można taniej to powiedział, że już nic się nie da więcej. Na internecie mi nie zależy tzn. może być to 150 MB to ile mogę utargowac na tym? Polsat będę ich jeszcze męczył.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 20-09-2018, 20:13   

bartwwa,
Usługę główną- Horizon Max PVR i 150Mbs (z upgrade) można mieć najtaniej za 82.99 zł

Canal + Select za 39.90 i za 45,90 Prestige.
_________________
 
 
bartwwa 
Klikacz

Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 4
Wysłany: 20-09-2018, 20:33   

Kasia napisał/a:
bartwwa,
Usługę główną- Horizon Max PVR i 150Mbs (z upgrade) można mieć najtaniej za 82.99 zł

Canal + Select za 39.90 i za 45,90 Prestige.


Dziękuję za odpowiedź. W poniedziałek mają się ze mną kontaktować. Ostatnie pytanie. Czekać na kontakt czy sam do nich zadzwonić? Konsultant który do mnie dzwoni nie jest zbytnio skory do negocjacji.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 20-09-2018, 20:39   

bartwwa,
poczytaj
https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=8626

Żeby negocjować to trzeba być zorientowanym w temacie, znać oferty i progi negocjacyjne cen :P ....a Ty nawet na tę chwilę nie widzisz priv który świeci Ci się na czerwono...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,61 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: