Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
LM w Polsacie
Autor Wiadomość
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 21-08-2018, 13:25   

Choćby przez kanal nsport czy przez fakt, że kosztuje to podobne pieniądze co pakiet start HD. @GDA, nie ma znaczenia czy 150 czy 115 czy 50. Chodziło mi tylko o pokazanie relacji, że fani sportu muszą ske dorzucać do innych kanalow, a ludzie którzy nie oglądają sportu oczekują że kto będzie dodatkowo zainteresowany to sobie wykupi sport. Więc albo zgadzamy się, że w kupie siła i przez to żż maja wszyscy to placimy mniej, albo tworzymy oddzielne pakiety tematyczne i niech każdy sobie płaci za co chce. Niestety UPC ma jedną z droższych ofert na LM.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-08-2018, 14:21   

Tak jak pisałem, zacięty oglądacz LM znajdzie w internecie transmisję FullHD do oglądnięcia w VLC/AceStream, jak nie pasuje mu cena.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 21-08-2018, 16:01   

Ciekawe. Ktoś w komentarzach pod newsem na media2 napisał:
Cytat:
"W dziale utrzymania klienta można wyciągnąć kanały polsat sport premium za 10zł miesięcznie. Wystarczy chcieć. Pozdrawiam".


Jeśli ktoś przedłuża umowę czy coś niech popyta :roll:

Przy okazji nowe studio sportowe Grupy Polsat wygląda imponująco. Taaaaaaakie premium :mrgreen:
_________________
Ostatnio zmieniony przez atomix 21-08-2018, 17:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 21-08-2018, 16:50   

Jeszcze balkon jest, nie widać :P

Jak kanały ruszą ma ktoś opcje zmierzyć bitrate? Znaczy wiem, że Robin ma możliwość, ale jego nie śmiem prosić kolejny raz ;)
 
 
telsat 
classic master

Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 213
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Wysłany: 21-08-2018, 16:59   

Jeśli obecni abonenci również będą musieli wybulić trzy dyszki, to na pewno macie jakiegoś znajomego, z którym możecie się złożyć i niech ogląda sobie na waszym horizon go. :lol: Na trzech urządzeniach jednocześnie, więc nawet w czwórkę idzie się złożyć, jeśli trzem osobom będzie pasowało oglądanie przez horizon go np. na laptopie i przez hdmi do tv. 8)
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 21-08-2018, 17:03   

eLBeG napisał/a:


Jak kanały ruszą ma ktoś opcje zmierzyć bitrate? Znaczy wiem, że Robin ma możliwość, ale jego nie śmiem prosić kolejny raz ;)

Co prawda nie robię tego tak profesjonalne jak @Robin, ale zmierzę i się podzielę. Na razie wygląda to jakby miało być w okolicach 10-12mbs.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 21-08-2018, 17:14   

zylx napisał/a:
Niestety UPC ma jedną z droższych ofert na LM.

podaj kto ma taniej ale nie oferty łączone tylko takie dla abonentów obecnych
mam jakiś pakiet i chce dokupić Polsat Premium

ja zacznę A Ty dokończ

Netia 40 zł
UPC 30 zl
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 21-08-2018, 17:58   

[ Dodano: 21-08-2018, 18:59 ]
NC+ 10zl od stycznia. Klienci Netii mogę podpisać nowa umowe z LM w pakiecie.
Ostatnio zmieniony przez zylx 21-08-2018, 18:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 21-08-2018, 18:02   

w UPC też możesz podpisać nową umowę z Polsat Premium ale nie o to pytam

podajesz przykład usługi satelitarnej skup się na rynku CATV bo nie wszyscy mogą założyć antenę a dwa co z Internetem?

pytam jeszcze raz skoro twierdzisz że UPC jest najdroższe

podaj koszt dostępu do kanałów Polsat Premium dla aktualnego abonenta pakietu TV+INT w CATV
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 21-08-2018, 18:22   

Nie, nie każdy w UPC może podpisać nową umowę z pakietami. A cena osobnego pakiety w Netii jest taka specjalnie by zachęcić abonentów do nowych zobowiązań. Dosyć mocno zawężasz warunki. Ja mam u siebie do wyboru operatorów sat z anteny zbiorczej wiec dla mnie wszystko jedno który kabel wepnę do telewizora. W przypadku NC+ zawsze liczyłem dodatkowe 39zl za internet od UPC. I UPC wychodzi drogo, dla mnie drogo i dla innych osób w podobnej do mnie sytuacji. Jeśli ktoś nie ma dostępu do sat to wcale nie znaczy że dla niego oferta w UPC jest tania, a jedynie że nie ma innej opcji. Liczę że sie jeszcze coś pojawi w DUK. Nie znam innych ofert kablówek, bo nie są dostępne w mojej lokalizacji. No ale skoro pytasz o rynek catv to jest kablówka która włączyła LM swoim abonentom za darmo.

Ale żeby uniknąć nieporozumien: oferta UPC jest dla mnie zbyt droga, zmieniając operatora (co mogę zrobić) będę płacił mniej niż w UPC.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 21-08-2018, 18:32   

to ja dopisze resztę tej wyliczanki i udowodnią ci że rzucasz hasła o drozyznie na daremno

jestem w zasięgu Vectry i Multimedia jeszcze i dopisałem koszty

Netia - 40 zl
UPC - 30 zł
Vectra - brak dostępu
Multimedia - brak dostępu
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 21-08-2018, 18:49   

Ok, wedlug kryteriów GDA UPC ma najlepszą ofertę na LM wśród operatorów catv! Przyznaję rację, tylko na to dla mnie zerowe znaczenie bo do innych operatorów catv nie mam dostępu , a zmieniając na sat lub iptv będę płacił mniej. Ale oferta UPC jest najlepsza, tylko że droższa.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 21-08-2018, 18:55   

IPTV? myślisz o Orange?
Tam Polsat Sport Premium musisz wziąć z pakietem Canal Plus więc cenowo musi być drożej
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 21-08-2018, 19:17   

Bitrate na SAT podobno między 17, a 20, sprawdzał ktoś u nas? O patrz... :P Robin myślałeś o mnie. Ciekawe jaki będzie jak się mecz zacznie... i dziękuję.
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 21-08-2018, 19:23   

Odpalili 2 kanał i na sat spadło do 14
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: