Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
gemini4all 
easy master

Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 47
Wysłany: 20-08-2018, 22:03   

A o tych co mają 120mbit to zapomnieli czy jak? Mogliby bujnąć do tych 150mbit.
 
 
Michaelred 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 257
Wysłany: 20-08-2018, 22:04   

@siwyyy77 no taka sama sytuacja jest u mnie na 2 adresie. Tez od lutego jestem na bezterminowce. Pytanie mam czy dzwonili do ciebie z jakimis ofertami itp? Bo ja mam wrazenie, ze o mnie calkiem zapomnieli:P kiedys to ciagle byly telefony a to nowe kanaly specjalnie dla ciebie a to dekoder itp a teraz nic zero, null :mrgreen:
 
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 20-08-2018, 22:21   

Kasia napisał/a:
zylx,

Start jest w cenie ..
Papier jest cierpliwy, więc jeszcze raz....pokaż mi ofertę dla nowych klientów z FP60Mbs za 29 zł.....

pokaż. po prostu. zrob zrzut, daj regulamin - cokolwiek...czekam.


Pół Nowaka Jeziorańskiego jest oklejone 150 za 29 zł i 1 zł na instalacje ....
_________________
 
 
siwyyy77 
classic master

Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 225
Wysłany: 20-08-2018, 22:29   

Michaelred napisał/a:
@siwyyy77 no taka sama sytuacja jest u mnie na 2 adresie. Tez od lutego jestem na bezterminowce. Pytanie mam czy dzwonili do ciebie z jakimis ofertami itp? Bo ja mam wrazenie, ze o mnie calkiem zapomnieli:P kiedys to ciagle byly telefony a to nowe kanaly specjalnie dla ciebie a to dekoder itp a teraz nic zero, null :mrgreen:


Nie było tel. Raz zagadalem przy okazji reklamacji o możliwość zwiększenia netu do 120 to nic ciekawego nie zaproponowali v
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 20-08-2018, 22:42   

siwyyy77, jesteś przykładem ze od UPC nie warto brać szybkiego neta xD bo i tak prędzej czy później go podniosą a cenę masz chyba najlepszą ze wszystkich :D
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 21-08-2018, 01:32   

Kasia napisał/a:
zylx,


"najlepsza specjalistka na tym forum" odpisała na post, w którym autor odnosił się do oferty dla obecnych Abonentów....
Następnie, uświadomiony przez "najlepszą specjalistę na tym forum", autor zmienił treść swojego komentarza...usunął treść min "(60Mbs)" i dopisał "w nowych ofertach". [/size]

To się nazywa manipulacja...

@Kasia, naprawdę niczym nie staram się manipulować. Post który cytujesz, faktycznie sformowałem niefortunnie, dlatego, by nie wprowadzać nikogo w błąd go poprawiłem. Po to chyba jest opcja edytuj. Zaraz też przyznałem Ci rację i wyjaśniłem o co mi chodzi, niestety ten post zniknął.
Potem przez dwie strony się ze mną szczypałaś, że nie ma oferty za 29zł z TV start, pisząc o jakimś wsparciu zamiast po prostu wspomnieć, że to oferta utrzymaniowa, a nie dla nowych co zakończyło by temat. To o "najlepszej specjalistce" na tym forum nie było pisane z ironią czy sarkazmem (a tak chyba by to odebrałaś). Naprawdę tak uważam, twoja wiedza i posty tutaj pozwoliły mi wynegocjować kilka bardzo dobrych umów z UPC.
Nie wiem gdzie Cię uraziłem, ale najmocniej przepraszam. Nie jest moją intencją drzeć z tobą koty, ale spróbować, tak jak Ty, pomóc innym i podzielić się doświadczeniami.
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 21-08-2018, 05:54   

Zylx - przeproś Panią za te " ". I tyle w temacie.
_________________
  nordof
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 21-08-2018, 06:36   

zylx,
Jak na razie, to specjalizujesz się w wyjaśnianiu, że pisząc to, co napisałeś, wcale nie miałeś na myśli tego, co napisałeś.
Dziękuję Ci, za publiczne wytłumaczenie mi, że Ty wiesz lepiej co ja naprawdę miałam na myśli..

EOT
_________________
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 21-08-2018, 06:39   

zylx, Kasia, Proszę zakończyć spór :D
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 21-08-2018, 06:47   

Tygrysek napisał/a:
Kasia napisał/a:
zylx,

Start jest w cenie ..
Papier jest cierpliwy, więc jeszcze raz....pokaż mi ofertę dla nowych klientów z FP60Mbs za 29 zł.....

pokaż. po prostu. zrob zrzut, daj regulamin - cokolwiek...czekam.


Pół Nowaka Jeziorańskiego jest oklejone 150 za 29 zł i 1 zł na instalacje ....


Pysznie, to się nowi klienci ucieszą :D ....jak wrzucisz regulamin.
_________________
 
 
lejak 
Klikacz

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 9
Wysłany: 21-08-2018, 07:17   

Lub nr telefonu kreatywnego handlowca, który prawdopodobnie wiedział o planowanym zwiększaniu prędkości i podpisywał umowy na 60 MB/s.
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21-08-2018, 07:39   

@Kasia: zwróciłaś uwagę, że UPC wszędzie podaje (w wykazie na stronie, w formularzu zamówienia) iż w pakiecie Start są 3 kanały HD, a rzeczywiście jest ich przecież 4 (TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVN HD, TVP Info HD)? :)

@Azar: Byli i tacy, którzy zamówili internet 10 Mb/s, a teraz będą mieć 150 Mb/s. Ci to dopiero zrobili interes. ;)
Ja podobnie jak Wy wykupiłem 30 Mb/s. Teraz póki co mam 60 Mb/s. Resetowałem modemorouter i bez zmian. Sprawdziłem w "Moje UPC" i nadal figuruje 60 Mb/s. Chyba w komunikacie wspominali, że proces podnoszenia prędkości potrwa kilka dni.
Swoją drogą na pewno za jakiś czas upomną się za to "bezinteresowne podnoszenie prędkości" jakąś podwyżką. :mad: Mi tam wystarczało te 30 Mb/s i nie chciałbym płacić więcej tylko dlatego, że UPC uszczęśliwi mnie na siłę prędkością 150 Mb/s, której i tak wykorzystywać nie będę. :sad:
Powinien być jednak wybór. Poprzednim razem osobom na bezterminówkach podnosili prędkość i proponowali podwyżkę. Kto się nie zgodził, ten wracał do starej prędkości. Był chyba miesiąc czasu na podjęcie decyzji.
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 21-08-2018, 08:06   

Robin, to już złoty biznes mieć 10Mb/s a nagle 150Mb/s ;D ale pewnie garstka takich osób już została ale tak jak wspomniałeś nic za darmo nie będzie i z pewnością szykują się podwyżki dla tych co są na bezterminówce pamiętam jak kilka lat temu wysyłali e-maile o podnoszeniu prędkości do 25Mb/s tym co mają 10Mb/s i wtedy się nie zgodziłem szybkie wypowiedzenie i za tą samą cenę ugrałem 30Mb/s hahaha a teraz obecnie płacąc za 120Mb/s + 240 minut przechodząc na bezterminówke od 25 miesiąca będę płacił równe 60 zł ! i muszę się związać umową na 2 lata tylko co wybrać 150Mb/s i mieć nadzieję że mi podniosą prędkość za kilka lat bo będę miał najniższą oferowaną prędkość czy brać 300Mb/s i potem mieć pretensję że mi nie podnoszą prędkości jak to obecnie jest z 120Mb/s ;> jedyny jaki jest wybór to zmiana operatora.
_________________
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21-08-2018, 08:30   

Ale tym co obecnie mają 120 Mb/s chyba też podniosą do 150 Mb/s, bo w sumie bez sensu by było, gdyby tak nie zrobili?
Swoją drogą wiecie może jaką max. prędkość jest w stanie udźwignąć Cisco EPC3925?
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 21-08-2018, 08:33   

Robin, wiesz świetnie by było jakby podnieśli narazie nie ma żadnych potwierdzonych informacji.

a tak wogóle to w tamtym roku tym co mieli 30 podnieśli na 60 a w tym roku znowu podnieśli z 60 na 150 coraz bardziej utwierdzam się w tym że nie warto ładować się w wyższe prędkości ^^
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,73 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: