Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 17-07-2018, 21:26   

tamarars,
Bez telefonu-- Select Extra hd i 60Mbs kosztuje 49.99zł., a Eleven dla posiadaczy Mediaboxa lub MediaModułu- 15.99zl ...chyba że udaloby Ci się uzyskać go za 9.90zł.

Gdybyś natomiast wybrała pakiet z dekoderem Horizon za 49, to Eleven byłby za 5zł..

Policz co Ci się bardziej opłaca- bo po okresie zobowiązania, zmniejszy się promocyjna ulga i Twój abonament wzrośnie...dodatkowo abonament może wzrosnąć o nie więcej niż 8 zł z OWU .....ale o tym temacie poczytaj korzystając z funkcji szukaj 🔎....

ps.
Arkusz Morthena, do którego link znajduje się w mojej stopce- jest pozycją obowiazkową.
Celuj w THH XlV lub XIII....a jesli chcesz pakiet Max- to poczytaj o upgrade Max (też korzystając z 🔎na górze strony )
_________________
 
 
Cruz 
Klikacz

Dołączył: 03 Sie 2016
Posty: 17
Wysłany: 17-07-2018, 22:38   

Witam, kończy mi się niedługo umowa ( mam horizon Select z nagrywarka, internet 60 mb, eleven za 9,90, cinemax i filmbox po 1 zł). Chciałbym to samo. Czy jest możliwe otrzymanie tego w THH XIV za 66 zł?
Czy dobrze policzyłem i zakladam że mogę zostawić filmbox i cinemax po 1 zł a eleven mieć za 5 zł zamiast dotychczasowej opłaty 9,9 zł?
Z góry dziękuję za pomoc kogoś bardziej ogarniętego.
 
 
tamarars 
Klikacz

Dołączyła: 17 Lip 2018
Posty: 3
Wysłany: 18-07-2018, 08:24   

Po rozmowie z DUK dostałam propozycję 65,97 zl za Select, Net 60 i Eleven z dekoderem Horizon. Tylko nie jestem przekonana czy go brać czy zostać z moim starym dekoderem.Czytam,że Horizon jest bardzo awaryjny. Polecacie go czy go lepiej nie brać? A bez niego będzie trochę drożej?



Kasia napisał/a:
tamarars,
Bez telefonu-- Select Extra hd i 60Mbs kosztuje 49.99zł., a Eleven dla posiadaczy Mediaboxa lub MediaModułu- 15.99zl ...chyba że udaloby Ci się uzyskać go za 9.90zł.

Gdybyś natomiast wybrała pakiet z dekoderem Horizon za 49, to Eleven byłby za 5zł..

Policz co Ci się bardziej opłaca- bo po okresie zobowiązania, zmniejszy się promocyjna ulga i Twój abonament wzrośnie...dodatkowo abonament może wzrosnąć o nie więcej niż 8 zł z OWU .....ale o tym temacie poczytaj korzystając z funkcji szukaj 🔎....

ps.
Arkusz Morthena, do którego link znajduje się w mojej stopce- jest pozycją obowiazkową.
Celuj w THH XlV lub XIII....a jesli chcesz pakiet Max- to poczytaj o upgrade Max (też korzystając z 🔎na górze strony )
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 18-07-2018, 08:47   

Cruz,
Tak 66zł (=59 zł THH XIV +5zł Eleven +2x1zł Cinemax i Filmbox które staraj się zachować ze starej umowy, bo obecnie są po 10 i 11 zł)






Kasia napisał/a:

Bez telefonu-- Select Extra hd i 60Mbs kosztuje 49.99zł., a Eleven dla posiadaczy Mediaboxa lub MediaModułu- 15.99zl.
(....)
Gdybyś natomiast wybrała pakiet z dekoderem Horizon za 49, to Eleven byłby za 5zł.


tamarars napisał/a:
dostałam propozycję 65,97 zl za Select, Net 60 i Eleven z dekoderem Horizon. (...) bez niego będzie trochę drożej?

...
jaki sens pisać, skoro wszystko co potrzebne napisałam, ba! nawet policzyłam, a Ty dalej pytasz...
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kasia 18-07-2018, 09:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 18-07-2018, 09:29   

seven of nine napisał/a:
Kasia, gdybym wziela teraz multirooma za 10 zl, to rozumiem ze moge skorzystac z darmowej instalacji.... tak?

To zależy czy dobierając MR -wynegocjujesz to z konsultantem...
..ale jeśli nie uda Ci się, to skorzystaj z promocji "Samodzielna Instalacja ll (2016-1)". 
W tej promocji jest brak opłaty instalacyjnej i aktywacja jest za 9.89zł
"III. Dla kogo
1. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych, które („Uczestnicy Promocji”):
a. są lub staną się Abonentami Organizatora Promocji w zakresie:
i) wybranej Usługi Telewizji Cyfrowej, również Usługi Multiroom"

...

 
_________________
 
 
Robert_1988_PL 
Klikacz

Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 18
Skąd: Cracov, Polska
Wysłany: 20-07-2018, 11:51   

Cześćć, ;)
15.08 br. Kończy mi się umowa, aktualnie:
-Tv Max Mediabox PVR.
-Net 120
-Multiroom Mediabox PVR.
-Cinemax 1,- PLn
-Filmbox 1,- PLn
-Canal+ Select 40,- PLn Razem: 126,99,-

Kontaktowałem się z UPC w sprawie przedłużenia umowy na takich warunkach jak mam. Tz. nic nie chciał bym dodawać, ani ujmując. Żadnych ''Hurizonów'' itp. Niestety powiedziano mi że się nie da, przy umowie na kolejne 2 lata na tych samych warunkach abonament wzrósł by o ok. 20,- PLn. Na co się nie zgodziłem, teraz nie wiem co robić...

Czytam tu u Was na Forum, że najlepsza opcja jest przejść na bez terminowa opcje. Ale jak to się ma dokładnie? wszystko zostanie mi po staremu, tz. tak jak na umowie, aktualnie teraz za wszystko 127,- zł + te 5,- co miesiąc by tylko dochodziło do rachunku?

Czy zostaną odwieszone mi wszystkie ulgi TV, Net, Canal+, i przyjdzie rachunek w granicach 250,-? Cinemax razem z Filmboxem - mam bezterminowo za 1,- zł.

Proszę o pomoc, poradę. :oops:
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 20-07-2018, 13:46   

Robert_1988_PL napisał/a:
...
przy umowie na kolejne 2 lata na tych samych warunkach abonament wzrósł by o ok. 20,- PLn. Na co się nie zgodziłem, teraz nie wiem co robić... 


Proponowano Ci pakiet z THH Xlll (to najtaniej) za 89,98 +2 zł Filmbox i Cinemax+15 zł MR PVR +39,90 Canal+Select.
Więc jak widzisz, nawet płacąc 2 zł za Filmbox i Cinemax- przy obecnych promocjach razem wyszłoby ok.147zł..

Zatem zostań z tym co masz..tylko w zależności od regulaminów- przedłużysz umowę na usługi dodatkowe jak MR pvr, Canal +Select.
_________________
 
 
Sanchez 
Klikacz

Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 4
Wysłany: 22-07-2018, 15:01   

Cześć, na wstępie chciałbym podziękować wszystkim, którzy dzielą się swoją wiedzą na tym forum. Dzięki Wam udało mi się na kilku adresach wynegocjować dużo lepsze warunki od pierwotnie zaproponowanych przez UPC. Dzięki!

Przechodząc do sedna, aktualny abonament:

Rewia Usług MAX XV
Telewizja:
Filmbox - 1,00 zł
Cinemax - 1,00 zł
Pakiet Select - 45,00 zł
Max Upgrade - 13,00 zł
Internet: Fiber Power 60 - 25,01 zł
Razem: 85,01 zł

Chciałem utrzymania obu pakietów filmowych za 1,00 zł. Telewizja MAX, Internet 120 Mb oraz nowa usługa Telefon Max.

Po wypowiedzeniu umowy i kilku kolejnych telefonach z DUK, otrzymałem możliwość przejścia na Twój Happy Home XIV i zatrzymania dotychczasowych pakietów filmowych po 1 zł.

Nigdy wcześniej nie byłem w posiadaniu Horizona. Opinie są mocno podzielone. Czy jest się czego bać? Nie zależy mi na funkcji nagrywania programów. Jeżeli odpuszczę Horizona, a zależy mi na dodaniu opcji Telefon z max minutami, to spadam do Twój Happy Home XII., który jest zauważalnie droższy. Jakieś sugestie?

W negocjacjach kluczowe było wypowiedzenie umowy, alternatywa w postaci Orange Światłowód oraz świadomość istnienia aktualnych ofert.

Telefon do DUK: 81 381 38 13
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 22-07-2018, 16:05   

Sanchez napisał/a:

..to spadam do Twój Happy Home XII., który jest zauważalnie droższy. Jakieś sugestie? 


Przede wszystkim nie spadasz do THH XII, bo trzy usługi :Telewizja / Internet / Telefon , ze sprzętem innym niż Horizon - są najtańsze właśnie w THH XII, natomiast z dekoderem Horizon w THH XlV .

Jeśli chcesz net 120Mbs i docelowo pakiet TV Max, to staraj się o Select Extra HD z Mediaboxem lub MediaModułem + 120Mbs +tel minuty do wszystkich Max za 74.99 zł z THH Xll.
+13zł upgrade
+2zł Film.i Cin.
=89.99 zł

To samo co wyżej, ale z dekoderem Horizon w THH XIV kosztowałoby 84 zł.
_________________
 
 
Sanchez 
Klikacz

Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 4
Wysłany: 22-07-2018, 16:59   

Dzięki za szybką odpowiedź. Poniżej jeszcze jedna zmiana abonamentu, sytuacja podobna, nie zależy mi na Horizonie, chciałbym dołożyć internet 120 Mb oraz pakiet Mega Sport.

Aktualny abonament:
Telewizja: Pakiet Max Extra - 60 zł
Pakiet Multiroom - 15 zł
Telefon Max - 30 zł
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 22-07-2018, 17:35   

Sanchez napisał/a:
.. oraz pakiet Mega Sport

Wcześniej Eleven z "nieHorizonem" kosztował 9.90 zł, obecnie 15.99 zł.
Sanchez napisał/a:
Pakiet Multiroom - 15 zł

Multiroom bez nagrywarki- 10zł.

No i jaka cena końcowa z w/w dodatkami Ci wychodzi?
_________________
 
 
Sanchez 
Klikacz

Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 4
Wysłany: 22-07-2018, 17:58   

Select Extra HD z Mediaboxem lub MediaModułem + 120Mbs + Tel minuty do wszystkich Max za 74.99 zł z THH Xll.
+13zł Upgrade
+10zł Mulitroom
+15,99zł Mega Sport

Razem: 113,98 zł

Dobrze policzyłem? Z obniżających koszty promocji zostaje do dołożenia Samodzielna instalacja II?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 22-07-2018, 18:17   

Sanchez,
Bardzo dobrze :) 113,98 lub 107,89 jeśli ugrasz Eleven za 9.90 zł (a jest to możliwe, bo wysoce prawdopodobne że TEN regulamin zawiera błąd :P )

Z Horizonem, Eleven jest za 5 zł i razem zaplaciłbyś 97zł (= 69+13+10+5)
Cytat:
Z obniżających koszty promocji zostaje do dołożenia Samodzielna instalacja II?

Tak, ale lepiej "Bezkosztowa Instalacja (2016-1)" ;)
>>>
_________________
 
 
Sanchez 
Klikacz

Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 4
Wysłany: 22-07-2018, 18:46   

Kasiu,
dziękuję za poświęcony czas i cenne podpowiedzi. Do następnego razu. ;)
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-07-2018, 21:57   

Morthen, zapomniałam że je wyłączyłam :oops:
Już włączone :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,83 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: