Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dekodery do horizona kiedy.?
Autor Wiadomość
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 25-06-2018, 00:07   

GDA napisał/a:
Cytat:
Sam się długo Horizonowi opierałem czytając to forum aż w końcu uleglem i żałuję tylko,że dałem się ponieść psychozie tu panującej i tak długo go nie chciałem.

I to jest właśnie problem opinii w Internecie
Trafiasz na sam hejt i ciężko wyciągnąć poprawne wnioski



Swoją drogą horizon do dziś ma przede wszystkim jeden główny błąd - brak możliwości nagrywania w sytuacji gdy kanał nie nadaje EPG - u mnie dotyczy to praktycznie jednego kanału ale jest uciążliwe stąd horizon przegrywa z mediabox'em diametralnie.

A co do nowego box'a poniżej filmik na zachętę, Polska oczywiście również jest wymieniana. Liberty Global chwali się unifikacją sprzętu więc ma już nie być różnic pomiędzy krajami jak to jest obecnie, kiedy box'y samsunga są w kilku krajach a znane z naszego upc jeszcze tylko w Czechach i Austrii.
Filmik sprzed prawie roku, już wtedy sprzęcior był znany.

https://vimeo.com/218776789

dla dociekliwych manual poniżej, oczywiście soft uzyska tzw. "Horizon design"

https://assets.virginmedia.com/help/assets/documents/Virgin_TV_V6_user_guide.pdf

Wstępnie box 4K będzie testowany w Polsce już jesienią tego roku.
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 25-06-2018, 00:34   

GDA napisał/a:
KOCUREK1970 napisał/a:
Np. brak wyświetlacza czy brak zegara nazywasz hejtem?

I to jest największy problem tego sprzętu? Buehehe
Kup sobie na ryneczku koło biedry taki z wyświetlaczem na baterie postawisz sobie na Horioznie i będziesz miał zegareczek


Kurcze a już myślałem ,że nikt nie przebije czarka77 a tu KOCUREK1970 sie popisał.Brawo. :mrgreen:
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 25-06-2018, 01:19   

GDA napisał/a:
I to jest największy problem tego sprzętu? Buehehe

Wyobraź sobie, że dla mojej żony tak ma to znaczenie jeśli idzie o zegar i nie tylko w tym aspekcie, bo idzie też o nagrywanie bez włączenia tv (ja tego telewizyjnego obecnego ścierwa nie trawię i dla mnie moglibyśmy z tv w ogóle w naszym domu zrezygnować).
Stary i zdezelowany zapomniany przez Boga i UPC Polska Mediabox to ma a tu co?
GDA napisał/a:
Kup sobie na ryneczku koło biedry taki z wyświetlaczem na baterie postawisz sobie na Horioznie i będziesz miał zegareczek

To nich sobie takie coś kupi UPC i wstawi w miejsce tego czego temu dekoderowi brakuje.
Wstyd i hańba, by gówniana Wiwa z DVB-T za 149 zł miała wyświetlacz i wskazywała godzinę a taki wypasiony sprzęcior od UPC nawet tego nie miał.
_________________
 
 
czarek77 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 199
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 25-06-2018, 10:47   

Najlepszy dekoder w całej galaktyce to jest przecież :D obroncy zwierząt zaraz rzucą się na twoją krtań :D ale co taki np. BLACHA może zrozumieć z tego wszystkiego jak ja pisze o wyższości procesora w telewizorze np. tym czy innym nad procesorem w tym super dekoderze , a on mi wyjeżdża ze hujazon ma nagrywanie …. więc co z takim ,,,,,, dyskutować … ja o niebie a taki o chlebie ,,,,
 
 
ferc 
easy master


Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 23
Wysłany: 25-06-2018, 19:43   

matek3265 napisał/a:
A co do nowego box'a poniżej filmik na zachętę, Polska oczywiście również jest wymieniana. Liberty Global chwali się unifikacją sprzętu więc ma już nie być różnic pomiędzy krajami jak to jest obecnie, kiedy box'y samsunga są w kilku krajach a znane z naszego upc jeszcze tylko w Czechach i Austrii.

Filmik oraz manual dotycza box'a Virgin Media V6, który działa na oprogramowaniu firmy TiVO, a na pozostałych rynkach ma być inne, własne autorskie oprogramowanie. Tu masz źródło informacji > https://www.broadbandtvne...ration-horizon/ Sugerujesz sie wyglądem box'a, a nie wiadomo czy sprzęt jaki dostępny będzie na pozostałych rynkach, będzie dokładnie taki sam jak oferowany w UK i Irlandii przez Virgin Media. Choć producent obu tj. ARRIS może wskazywać, że tak.
_________________
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 25-06-2018, 21:22   

czarek77 napisał/a:
Najlepszy dekoder w całej galaktyce to jest przecież :D obroncy zwierząt zaraz rzucą się na twoją krtań :D ale co taki np. BLACHA może zrozumieć z tego wszystkiego jak ja pisze o wyższości procesora w telewizorze np. tym czy innym nad procesorem w tym super dekoderze , a on mi wyjeżdża ze hujazon ma nagrywanie …. więc co z takim ,,,,,, dyskutować … ja o niebie a taki o chlebie ,,,,


Oj czarek, czarek weź sobie wyobraź, że u mnie Horizon działa bardzo dobrze.
Taki czary i bardzo sobie chwalę.
Masz moduł to sobie korzystaj .. na zdrowie. Tylko weź chłopie nie uogólniaj ,że sprzęt jest do bani bo rzygać się już chce.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 25-06-2018, 21:30   

KOCUREK1970 napisał/a:
jeśli idzie o zegar i nie tylko w tym aspekcie, bo idzie też o nagrywanie bez włączenia tv

A możesz jaśniej? Co ma zegar na wyświetlaczu wspólnego z nagrywaniem?
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 25-06-2018, 21:49   

GDA,
Masz wyjaśnienie nawet w tym co zacytowałeś.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 25-06-2018, 22:21   

Dalej nie rozumiem
CISCO nie posiadam od kilku lat co prawda ale w ogóle nie mogę powiązać wyswietlajacego się czasu na panelu z planowaniem nagrań bez włączenia telewizora
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 25-06-2018, 22:31   

GDA napisał/a:
CISCO nie posiadam od kilku lat co prawda ale w ogóle nie mogę powiązać wyswietlajacego się czasu na panelu z planowaniem nagrań bez włączenia telewizora

Coś Ty się tego czasu tak przyczepił, nie tylko o takim wykorzystaniu wyświetlacza przecież wspominałem!
Czy wyświetlacz w Cisco pokazuje nazwę kanału aktualnie uruchomionego na dekoderze - pokazuje.
No to teraz rozumiesz dlaczego moja żona nie musi włączyć tv by wiedzieć jaki kanał chce nagrać, albo włączyć sobie timeshift?
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 25-06-2018, 22:47   

Nie rozumiem
Jak można coś nagrać wiedząc jedynie na jakim kanale jest włączony box?
Nagrywasz kanał czy audycje na nim nadawane?

Ten "problem" jest wydumany i mega absurdalny
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 25-06-2018, 22:49   

Nic nie szkodzi, że tego nie rozumiesz.
Ważne, że moja żona potrafi z tego korzystać i wie o co chodzi.
_________________
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 26-06-2018, 08:48   

GDA napisał/a:
Nie rozumiem
Jak można coś nagrać wiedząc jedynie na jakim kanale jest włączony box?
Nagrywasz kanał czy audycje na nim nadawane?

Ten "problem" jest wydumany i mega absurdalny




nie do końca … ja czasami tez wlacze dekoder i wiadomo ze sam nagrywa chyba ok 3 godz wiec możesz sobie choćby prognozę pogody cofnac albo co tam kolwiek ostatnio leciało na danym kanale . W cisco wiadomo który kanał masz zalaczony bo widać na wyświetlaczu a w horizonie możesz nie trafic bez wlaczenia podglądu w tv ,

to tak w kwestii wyjaśnienia , ludzie maja rozne sposoby używania dekoderow
  stivi
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 26-06-2018, 14:06   

KOCUREK1970 napisał/a:
GDA napisał/a:
CISCO nie posiadam od kilku lat co prawda ale w ogóle nie mogę powiązać wyswietlajacego się czasu na panelu z planowaniem nagrań bez włączenia telewizora

Coś Ty się tego czasu tak przyczepił, nie tylko o takim wykorzystaniu wyświetlacza przecież wspominałem!
Czy wyświetlacz w Cisco pokazuje nazwę kanału aktualnie uruchomionego na dekoderze - pokazuje.
No to teraz rozumiesz dlaczego moja żona nie musi włączyć tv by wiedzieć jaki kanał chce nagrać, albo włączyć sobie timeshift?


a ogląda też telewizję bez włączonego telewizora? ... bez komentarza - to jest naprawdę absurdalny problem.

Problemem jest brak możliwości nagrywania przez horizon gdy na danym kanale brak jest epg lub informacji o programie. Nagrywarka która nie potrafi nagrywać, o to jest problem i wada softu. A brak możliwości zaprogramowania nagrania bez włączonego telewizora...? sorry ale mogłeś wybrać operatora który ma dekoder z ekranem wtedy nawet podejrzysz co jest emitowane na danym kanale bez włączonego telewizora... :P
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 26-06-2018, 14:14   

matek3265 napisał/a:
a ogląda też telewizję bez włączonego telewizora? ... bez komentarza

Co to za debilny post w ogóle.
Wypraszam sobie takie teksty.
Nie powinno Cię interesować co, jak i z czego ktoś korzysta, zwłaszcza jeśli pytania nie były kierowane do Ciebie ani tym bardziej odpowiedzi.
Takie złote myśli proszę zachować dla Siebie!
matek3265 napisał/a:
sorry ale mogłeś wybrać operatora który ma dekoder z ekranem wtedy nawet podejrzysz co jest emitowane na danym kanale bez włączonego telewizora..

Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem zamiast pisać kretyńskie teksty, to zauważyłbyś ten wpis:
KOCUREK1970 napisał/a:
Stary i zdezelowany zapomniany przez Boga i UPC Polska Mediabox to ma.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: