Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
aster 
classic master


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 226
Wysłany: 17-06-2018, 22:15   

W końcu umowa dobiegła końca i jestem na bezterminowym, choć nie spieszę się z odejściem do konkurencji bo poza Orange to ciężko nazwać inne firmy konkurencją.

Zapewne nie jestem jedyny na WRUXX - czy jest coś ciekawego dla nas czy lepiej płacić te kilka złotych więcej miesięcznie i dać sobie spokój na razie? :)
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 17-06-2018, 22:58   

^^To zależy jakie usługi masz obecnie, a jakich oczekujesz. W niektórych przypadkach nowa umowa może być opłacalna, ale raczej tylko jak chcesz eleveny z horizonem i multiroom.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 18-06-2018, 07:24   

Cytat:
(...)eleveny z horizonem i multiroom.

Jasne, z "mistrzowskimi" tak, o ile spełnione są warunki - ale i bez nich, w zależności od kombinacji usług może wyjść ciut taniej zwłaszcza dla posiadaczy pakietu Max, jeśli zrobią upgrade...trzeba po prostu policzyć.
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 18-06-2018, 13:21   

aster napisał/a:
Zapewne nie jestem jedyny na WRUXX - czy jest coś ciekawego dla nas czy lepiej płacić te kilka złotych więcej miesięcznie i dać sobie spokój na razie? :)


Pytanie co masz i co chcesz. Jeśli chodzi o usługi główne, jeśli się pokombinuje, to nie jest aż tak tragicznie.

U mnie było (WRU XX):
Max Extra HD z PVR + 60 Mb/s = 70 zł (po zobowiązaniu)

Jest (THH IV):
Select Horizon z PVR + Max Upgrade + 60 Mb/s + Horizon GO = 72 zł (po zobowiązaniu cena bez zmian)
Wszelkie instalacje/aktywacje/wymiana dekodera za 0 zł
_________________
 
 
blaise101 
Klikacz

Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 3
Wysłany: 18-06-2018, 16:12   

Cześć,

Mam obecnie na stole ofertę:
Select HD + Horizon PVR + 60MB/S + C+Select + MegaSport za 103 zł.

Jak oceniacie? Zapewne da się zejść z czegoś (chociaż Pani mówi, że to max zniżki :) ), ale jeżeli mam teraz dla 5 czy 10zł kolejne 2tyg się boksować to ja wiem czy warto..?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 18-06-2018, 16:35   

blaise101,
Taniej sie nie da.
Horizon Select pvr i 60Mbs najtaniej kosztuje 59 zł.
+ dodatki
Eleven za 5 zł i Canal+Select za 39.90 zł
To razem 103.90.
_________________
 
 
blaise101 
Klikacz

Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 3
Wysłany: 18-06-2018, 17:51   

Kasia napisał/a:
blaise101,
Taniej sie nie da.
Horizon Select pvr i 60Mbs najtaniej kosztuje 59 zł.
+ dodatki
Eleven za 5 zł i Canal+Select za 39.90 zł
To razem 103.90.


o to dobrze wiedzieć. dzięki wielkie za info. czyli brać i się nie zastanawiać :)
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 18-06-2018, 17:58   

No jeśli chcesz te dokładnie usługi (główne i dodatkowe) - to tak.
_________________
 
 
zmarly 
Klikacz

Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 16
Wysłany: 19-06-2018, 09:50   

Kasiu, jeszcze się tylko dopytam - przy przedłużaniu umowy bardziej mi się opłaca przejść na chwilę na select i zrobić migrację do max?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 19-06-2018, 10:19   

zmarly,
Tak :) , o ile Ci się uda.
Kasia kiedyś napisał/a:
Upgrade Max (...) polega na tym że najpierw bierze się pakiet Select, a potem PO INSTALANCJI USŁUG, za 13 zł miesięcznie migruje się do pakietu Max.
Pakiet Max jest droższy od pakietu Select o 20zł, a robiąc upgrade doplacasz do Max 13 zł....niestety upgrade jest obarczone jednorazową opłatą aktywacyjną ok.30 zl, ale i tak posiadanie pakietu Max z upgrade wychodzi taniej niż gdyby od razu brać Max, no i na upgrade Max nie ma okresu zobowiązania i jak zechcesz wrócić do Select- to możesz to zrobić zachowując 30 dniowy okres wypowiedzenia :)


ps
Od dłuższego czasu, ludzie już podczas negocjacji dostają Select z upgrade Max :D
_________________
 
 
zmarly 
Klikacz

Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 16
Wysłany: 19-06-2018, 10:38   

Kasia napisał/a:
zmarly,
Tak :) , o ile Ci się uda

ps
Od dłuższego czasu, ludzie już podczas negocjacji dostają Select z upgrade Max :D


A to jakąś wielką filozofią jest zmienić przy przedłużaniu max HD na select i potem zrobić migrację? Czy trzeba specjalnie wywalczyć tę opcję?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 19-06-2018, 10:54   

Zawsze, zawsze gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

Łatwo jest negocjować najkorzystniejszą cenowo promocję, jeśli masz płacić więcej, chcesz wiecej usług , czy wyższy pakiet telewizji czy netu ...w drugą stronę jest trudniej.
Ale są ludzie którym się udawało schodzić z ilości, poziomu i ceny za usługi...wszystko zależy od konsultanta..
_________________
 
 
zmarly 
Klikacz

Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 16
Wysłany: 19-06-2018, 11:00   

Dzięki za info :)
 
 
Janusz0r 
Klikacz

Dołączył: 19 Cze 2018
Posty: 2
Wysłany: 19-06-2018, 11:17   

Witam wszystkich forumowiczów,
Dwa lata temu dzięki Waszej uprzejmości udało mi się uzyskać WRUXVIII, z którego byłem bardzo zadowolony. Z początkiem lipca kończy mi się ta oferta:
Pakiet Select HD + 2x Multiroom + Telefon stacjonarny 60min + Filmbox za 55,99zł

Czy teraz można by uzyskać coś podobnego w ramach ofert utrzymaniowych? Na telefonie stacjonarnym mi nie zależy, brany był jedynie, by obniżyć koszt samej telewizji cyfrowej.
Wiem, że sama oferta telewizji będzie trochę kosztowna, więc mógłbym dołożyć internet, w obojętnie jakiej prędkości.
Po pierwszej rozmowie z konsultantem, bez wypowiedzenia umowy dostałem propozycje:
Pakiet Select HD + 2x Multiroom + Telefon stacjonarny nielimitowane minuty + Filmbox + Internet 120MB/s w cenie 82 zł.
Czy jest to dobra oferta, bądź czy można coś lepszego uzyskać po złożeniu wypowiedzenia umowy? Jak już wcześniej wspomniałem, zależy mi głównie na telewizji, nie korzystam z telefonu stacjonarnego, a ewentualnie mogę się zdecydować na przeniesienie usług internetu do UPC.
Pozdrawiam
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 19-06-2018, 12:02   

Aktualnie sama tv Select Extra HD kosztuje najtaniej 39.99zł.
Dodatki:
Multiroom 10 zł
Na Filmbox nie ma promocji i jest za 11 zł

W zależności od warunków regulaminu Twojej promocji na MR i Filmbox, staraj się zachować obecne ceny.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,28 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: