Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC podnosi upload w usłudze 500 Mbps
Autor Wiadomość
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 07-06-2018, 10:01   

GDA napisał/a:
ale to Twoja opinia bo jesteś wymagającym klientem

Skoro wymagający klienci nie są zadowoleni z UPC Polska to o czym to świadczy?
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 07-06-2018, 11:58   

Ze jest ich garstka, a Ci którzy potrzebują lepszych łączy przechodzą na UPC Biznes
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 07-06-2018, 12:45   

GDA napisał/a:
Ze jest ich garstka, a Ci którzy potrzebują lepszych łączy przechodzą na UPC Biznes

Ale to od tak sobie mogę przejść z detalisty na biznes?
NIE, muszę mieć DG.
No i pytanie, czy usługa biznes ma lepszy sprzęt - też NIE, bo Hitron leży i kwiczy jak Compal.
GDA napisał/a:
dla takiego klienta jak Ja których jest przeważająca większość internet UPC jest najlepszy wśród innych dostawców



u mnie hula w pełnym zakresie prędkości po kablu, po wifi w granicach 180 Mbps, nic nie zrywa, telewizor, dwa komputery i 4 telefony jednocześnie działają bez zarzutów

Mam zastrzeżenia i nie tylko ja co do SPRZĘTU W UPC Polska (choć do usługi też można się przyczepić).
Cytat:
ale to Twoja opinia bo jesteś wymagającym klientem

Nie wiem czy Kolega wie, ale ja mam świadomość, że tacy jak ja i mnie/Nam podobni są wrzodem na tyłku każdego operatora - ale być może to zmusza firmę do działań.
https://media2.pl/telekomunikacja/150965-UPC-Polska-inwestuje-w-internet.-Jesienia-przyspieszenie-do-1Gbs.html
Czyżby już takie przyspieszenie w inwestycjach, że nie rok 2019 a 2018 miał być rokiem 1 Gb dla wszystkich w UPC Polska (nie widzę w artykule info, że to tylko na pewnym obszarze czy pewnych tylko miastach) :shock:
_________________
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 07-06-2018, 16:28   

a jak myślicie przy 1 Gb/s dadzą 35 Mb/s wysyłania czy więcej ? i jeszcze jedna sprawa mogą po wprowadzeniu 1 Gb/s wycofać z oferty 60 Mb/s ?
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-06-2018, 19:31   

Jeżeli chcą podnosić średnią prędkość, to myślę, że zrobią jak z prędkością 30Mb/s, przeniosą 60Mb/s na 120Mb/s osobom co taką prędkość posiadają.

Przy prędkości 1Gb/s pewnie dadzą śmieszne 50Mb/s :D A może nas zaskoczą i dadzą unikalne w ich ofercie 10% downloadu i będzie 100Mb/s.. Inna technologia, więcej możliwości.
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 08-06-2018, 19:08   

GDA napisał/a:
KOCUREK1970 napisał/a:
Otóż Szanowny Panie - sprzętowo całe UPC Polska poległo

ale to Twoja opinia bo jesteś wymagającym klientem

dla takiego klienta jak Ja których jest przeważająca większość internet UPC jest najlepszy wśród innych dostawców

u mnie hula w pełnym zakresie prędkości po kablu, po wifi w granicach 180 Mbps, nic nie zrywa, telewizor, dwa komputery i 4 telefony jednocześnie działają bez zarzutów


Wstydzić się swojego rejonu zamieszkania to zaleta tych co mają coś do ukrycia.
Cieszy fakt ,że są ludzie zadowoleni korzystając z usług UPC ale nie zdajesz sobie sprawy dlaczego tak jest.Jakby większość używała internetu do tego co mój sąsiad i dodatkowo miała podejście do odbioru oglądanych kanałów TV takie same to z pewnością firmie ,z której usług korzystasz byłoby to na rękę ale tak nie jest.
Jest sporo miejsc w Polsce gdzie UPC jest najlepszym możliwym wyborem i biorąc pod uwagę konkurencję oraz wszystkie za i przeciw w moim rejonie zamieszkania UPC wypada najgorzej.
Ja tam czekam na UPC z 1Gbit/s żeby to przetestować jednak gdy przychodzę do sąsiada oglądać kanały telewizyjne to te kolory są jakieś wyblakłe.On na to nie zwraca uwagi bo także zwykłe gry z przeglądarki tylko go interesują.Zadowolony jest jak nigdy i gdy inne firmy nagabują go do zmiany sprzedawcy to on dziękuje.
Moje przeżycia z UPC są zgoła odmienne.Gdy człowiek podpisując umowę na 24miesiące przez 18miesięcy musi używać jakiś gówien typu "WTFast" żeby online pograć i musi za to płacić dodatkowo to taka firma zostaje skreślona.Już prawie 10lat jak nie jestem z UPC na dłużej umowie i powiem ci ,że firma lepiej by wyszła na tym gdybym płacił jej 200złotych miesięcznie niż na ludziach ,którzy płacą po 35złotych miesięcznie.Na takich abonentach firma za dobrze nie wyjdzie a kolejna sprawa jest taka ,żeby nie wyszło w ciągu kilku lat gdy już będą kanały nadawane w rozdzielczości 8k i nie koniecznie przez dekodery ale właśnie przez usługę typu Netflix więc zobaczymy jak tam łącza będą się sprawować a raczej punkty styku czy zapychanie węzłów.
Era telewizorów 8k już w tym roku się zacznie jak Samsung wyda swoje ekrany z układami odpowiedzialnymi za polepszanie parametrów obrazu z sygnału gorszej jakości do tego zbliżonego w 8k.
Czy UPC będzie miało spokój w newralgicznych punktach gdzie ma problemy w Polsce szczególnie widoczne to się okaże.
Łączenie usług to najlepsza rzecz jaka mogła mnie spotkać gdy nie masz firmy własnej a niedługo Plus będzie robił konkurencję Orange.
Nie wiem jak UPC będzie chciało pogadać całościowo jak nie ma tak atrakcyjnej oferty.
Pozostanie tylko dla tych co nie mają innego wyjścia.
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-06-2018, 22:41   

MariuszHL napisał/a:

Ja tam czekam na UPC z 1Gbit/s żeby to przetestować jednak gdy przychodzę do sąsiada oglądać kanały telewizyjne to te kolory są jakieś wyblakłe.


To niech sobie wyreguluje obraz w telewizorze a nie leci na domyślnych. ;) Ja nic takiego nie zauważyłem, a mam już leciwego Samsunga 40'.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: