Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy UPC jest w stanie czymś nas zaskoczyć?
Autor Wiadomość
dareka 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 391
Skąd: 51.4200°N, 19.6800°E
Wysłany: 24-05-2018, 17:59   

Na dzień dzisiejszy upc mnie zaskoczyło. Czym? Że nie robią nowego oprogramowania do Horizona. Tak nie robią. Bo boję się że gdyby wprowadzili nowe oprogramowanie to mogli by go tylko bardziej sp...... ć. A tak - jakoś to działa, raz lepiej raz gorzej, ale działa. ;) 😉
 
 
 
Gosc123 
classic master

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 156
Wysłany: 25-05-2018, 22:04   

U mnie póki co działa jak złoto, tylko UI trochę muli, ale to wiadomo.
Muszę teraz odpukać w płytę MDF...

Edit: No i przechwaliłem... Dziś nie mogłem już odtworzyć nagrania, dopiero po słynnym resecie zaskoczyło. Oby to był pierwszy i ostatni raz :(
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 26-05-2018, 20:32   

muza_tv napisał/a:
Ale niech wreszcie "zaskoczą", ale pozytywnie, cenami za Canal+

https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=200275#200275
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 26-05-2018, 23:02   

Nieeeeee :!:

Po pierwsze to stare promocje, które dopiero teraz "wyszły"
Po drugie gorsze (do C+ Select za 39 zł dodawali dwa miechy za free)
Po trzecie... jedynie cena C+ Prestige zmalała, ale wciąż drogo (inne kablówki oferują już od 35 zł w utrzymaniówkach)

NC+ kasuje max 40 zł (w utrzymaniówce 25 zł) za full Canal+ (z Canal+ Now, Canal+ 4K, Canal+ Sport Online, NC+ GO i kolekcją VOD w HD). Więc za ten kablowy, wybrakowany syf jaki mamy w UPC to ceny wciąż są zbyt wysokie. Dodatkowo od dziś C+ bez Ligi Mistrzów :evil:
_________________
 
 
muza_tv 
classic master

Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 160
Wysłany: 27-05-2018, 12:16   

Dodam, że obecnie abonenci NC+ mogą sobie dokupić pełny CANAL+ już za 35 zł (umowa tylko na 6 miesięcy) :mrgreen:

W tej cenie:
• pełna oferta kanałów CANAL+ (z Canal+ 4K)
• kolekcja Canal+ VOD
• kolekcja Canal+ Sport
• serwis Canal+ Sport Online

Oferta ogólnodostępna dla abonentów NC+ na stronach www

Obecne promocje na Canal+ kończą się z końcem czerwca 2018. Może do tego czasu UPC wymyśli coś ciekawego. C+ Prestige za 46 zł z umową na rok to wciąż mało atrakcyjna oferta.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 27-05-2018, 13:12   

Cytat:
Może do tego czasu UPC wymyśli coś ciekawego.

A co ma UPC do paczki Canal+?
Przecież to zabojady sprzedają i udostepniaja wybrakowaną usługę w takiej cenie UPC
 
 
lemon 1971 
light master


Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 64
Skąd: Chorzow
Wysłany: 27-05-2018, 16:07   

TTV zznowu nadaje w starym dobrym SD ,,,na dekoderze znaczek HD ale kolo hd to nawet nie stalo
 
 
grzegorzcze 
classic master

Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 253
Skąd: Tychy
Wysłany: 27-05-2018, 17:18   

pojawiły się dwa kanały pod KSW (horizon)
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 27-05-2018, 18:35   

GDA napisał/a:
A co ma UPC do paczki Canal+?
Przecież to zabojady sprzedają i udostepniaja wybrakowaną usługę w takiej cenie UPC


Nie :!:
Ostateczną cenę za Canal+ w UPC ustala UPC. ;)

Każdy operator ustala sobie cenę sam. Dlatego jedni Canal Prestige sprzedają już od 30 zł w utrzymaniówkach inni za 50 zł. Podobnie jest z HBO. U nas UPC sprzedają za 30 zł, inni czynią to już od 20 zł (np. Vectra).
_________________
 
 
czarek77 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 199
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 31-05-2018, 09:44   

Telewizja Polska wyda zgodę na reemisję sygnału TVP 4K sieciom kablowym. Decyzja zapadła po interwencji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Oznacza to, że klienci kablówek zobaczą jednak piłkarski mundial ---- Ciekawe co zrobi UPC....
 
 
pawelb 
ultra master

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 1258
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-05-2018, 09:48   

czarek77 napisał/a:
Telewizja Polska wyda zgodę na reemisję sygnału TVP 4K sieciom kablowym. Decyzja zapadła po interwencji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Oznacza to, że klienci kablówek zobaczą jednak piłkarski mundial ---- Ciekawe co zrobi UPC....


Nic, bo nie ma dekodera 4K na ten moment...tak to jest jak sie promuje odbior przez dekodery
Ostatnio zmieniony przez pawelb 31-05-2018, 11:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
czarek77 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 199
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 31-05-2018, 10:02   

Ja mam tuner DVB-S w telewizorze i wystarczy ustawić antene sat na TURKSAT I KANAŁ TRT 4K …. I wszystkie mecze w 4k bez dekodera !!! bo takowy mam w budowany w tv …. a w kablówce się nie da ???? musi być specjalny dekoder ??? chyba do nabijania kasy na głupich klientach ….. a jak działa mediamoduł CI ??? robi to samo co dekoder ,,,, czyli odkodowuje sygnał tak jak np. Horizon ,,,, a do sygnału 4k musi być dekoder ?? :D a do sygnału HD wystarczy moduł CI ?? Wystarczy dać aktualizacje kodeków do CI ….
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 31-05-2018, 10:44   

To mundial i decyzja TVP by udostępnić 4K zaskoczyły UPC.
I dobrze , że były prezes poleciał za nieudolność przy Multimediach i i za opóźnienie technologiczne głównego operatora kablowego.
 
 
pawelb 
ultra master

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 1258
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-05-2018, 11:19   

Blacha napisał/a:
To mundial i decyzja TVP by udostępnić 4K zaskoczyły UPC.
I dobrze , że były prezes poleciał za nieudolność przy Multimediach i i za opóźnienie technologiczne głównego operatora kablowego.


Mogliby puscic 4K dla abonentow ktorzy posiadają karty CI+ w telewizorach 4K, do puszczenia jakosci 4K nie jest wymagane posiadanie dekodera 4K...ktorego UPC nie posiada :P

[ Dodano: 31-05-2018, 11:24 ]
czarek77 napisał/a:
Ja mam tuner DVB-S w telewizorze i wystarczy ustawić antene sat na TURKSAT I KANAŁ TRT 4K …. I wszystkie mecze w 4k bez dekodera !!! bo takowy mam w budowany w tv …. a w kablówce się nie da ???? musi być specjalny dekoder ??? chyba do nabijania kasy na głupich klientach ….. a jak działa mediamoduł CI ??? robi to samo co dekoder ,,,, czyli odkodowuje sygnał tak jak np. Horizon ,,,, a do sygnału 4k musi być dekoder ?? :D a do sygnału HD wystarczy moduł CI ?? Wystarczy dać aktualizacje kodeków do CI ….


CI nie wymaga zadnych aktualizacji do 4K! Za odbior 4K odpowiada TV 4K albo zewnetrzny dekoder a nie modul CI :P
 
 
czarek77 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 199
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 31-05-2018, 12:33   

pawelb napisał/a:
Blacha napisał/a:
To mundial i decyzja TVP by udostępnić 4K zaskoczyły UPC.
I dobrze , że były prezes poleciał za nieudolność przy Multimediach i i za opóźnienie technologiczne głównego operatora kablowego.


Mogliby puscic 4K dla abonentow ktorzy posiadają karty CI+ w telewizorach 4K, do puszczenia jakosci 4K nie jest wymagane posiadanie dekodera 4K...ktorego UPC nie posiada :P

[ Dodano: 31-05-2018, 11:24 ]
czarek77 napisał/a:
Ja mam tuner DVB-S w telewizorze i wystarczy ustawić antene sat na TURKSAT I KANAŁ TRT 4K …. I wszystkie mecze w 4k bez dekodera !!! bo takowy mam w budowany w tv …. a w kablówce się nie da ???? musi być specjalny dekoder ??? chyba do nabijania kasy na głupich klientach ….. a jak działa mediamoduł CI ??? robi to samo co dekoder ,,,, czyli odkodowuje sygnał tak jak np. Horizon ,,,, a do sygnału 4k musi być dekoder ?? :D a do sygnału HD wystarczy moduł CI ?? Wystarczy dać aktualizacje kodeków do CI ….


CI nie wymaga zadnych aktualizacji do 4K! Za odbior 4K odpowiada TV 4K albo zewnetrzny dekoder a nie modul CI :P
tym lepiej ,,, niech biorą sygnał od TVP … puszczą go po swoich kablach i kto ma tv UHD ten będzie oglądał mistrzostwa w 4k … żadne dekodery nie są potrzebne bo to ma być sygnał odkodowany ….
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: