Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
C+ 4K oraz TVP 4K w Orange za DARMO !!
Autor Wiadomość
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 19-05-2018, 22:49   

effe napisał/a:
Nie odbiera, nie zakłamuj siebie i rzeczywistości.

A u mnie odbiera i to nawet podczas burzy nad Warszawą. Czekaj zawołam Kolegę który szczegółowo się zajmuje dosyłami w UPC
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 19-05-2018, 22:58   

Cytat:
I w ogóle znajomy znajomego znajomego itd itp

effe napisał/a:
w zeszłym roku sąsiad, który ma upc nie miał obrazu bo burza była nad wawą a ja miałem

Skoro Ty miałeś obraz z UPC (bo tak ten wpis zrozumiałem), to gdzie tu wina operatora, że sąsiad obrazu nie miał?
Znowu coś przespałem?
_________________
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 19-05-2018, 23:00   

KOCUREK1970 napisał/a:
Skoro Ty miałeś obraz z UPC (bo tak ten wpis zrozumiałem), to gdzie tu wina operatora, że sąsiad obrazu nie miał?
Znowu coś przespałem?

Nie co Ty. On już miał super wypasiony Orange Światłowód z ruską lub chińska technologią dzięki której zawsze ma sygnał niezależnie od problemów u nadawcy :mrgreen:
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 19-05-2018, 23:06   

MrPepka napisał/a:
On już miał super wypasiony Orange Światłowód z ruską lub chińska technologią dzięki której zawsze ma sygnał niezależnie od problemów u nadawcy

A to zmienia postać sprawy.
Nic tylko pozazdrościć takiego sąsiada jak nasz Kolega z forum, co to i pocieszy, wysłucha utyskiwań konkurencji, może nawet dla zluzowania stresu drinka postawi...i jest pełen współczucia dla nieszczęścia innych.
Jak to światłowód w Orange zmienia pozytywnie ludzi.
_________________
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 20-05-2018, 08:52   

Widzę, że macie niezły polew z gościa.
Fakt faktem, że " dobrą" robotę psuje Horizon i stąd te opinie na temat jakości odbioru telewizji w UPC. Niestety nie ma obecnie alternatywy jeśli chodzi o sprzęt.
Zgodzę się z Kocurkiem1970, że może UPC wyciągnie wnioski po nauczce z Horizonami a i warto poczekać.Co nagle..to po diable.
Akurat ludziom będą się kończyć umowy z Orange a dekoder z wbudowanym dyskiem PVR, z funkcją Replay, z rozdzielczością 4K,
I mimo wszystko szerszą ofertą programową i internetem opartym na Docsis 3.1 może być świetnym wyznacznikiem jakości UPC.

O ile ktoś czegoś nie spartoli, więc lepiej zaczekać niż napalać się na
cyrograf z Orange.
Ostatnio zmieniony przez Blacha 20-05-2018, 09:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 22-05-2018, 11:36   

Blacha napisał/a:
@KOCUREK1970
Każdy może sobie wyrobić zdanie.To moja opinia a nie spotkałem się z żadnym negatywnym komentarzem na temat jakości IPTV Orange po przejściu ze zwykłej kablówki.


Przeszedłem z UPC i NC+.
Również uważam, że obraz w Orange IPTV jest lepszy zdecydowanie.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 22-05-2018, 12:21   

Orange TV rozwija się i zapowiada poszerzenie oferty 4K o filmy Warner Bros
_________________
 
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 22-05-2018, 12:33   

Technologia ma przyszłość.
Brawa dla nc+ i Orange za mundial w tej jakości. Szkoda, że reszta operatorów przespało temat. :roll:
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 25-05-2018, 07:24   

Brawo wy..
W UPC jest też Mistrzofska ;) oferta tyle ,że bez dekodera 4K i dostępu do kanałów nadających w mistrzowskiej jakości. :P :P
 
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 25-05-2018, 12:38   

No cóż upc. "Już za 4 lata już za 4 lata" obejrzycie mundial w 4k :P
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 25-05-2018, 13:29   

effe,
Za te 4 lata a dokładnie za 2 - UHD i net 1 Gb będzie miało w UPC 2 miliony ludzi.
Gdzie wtedy będzie z ilością klientów Orange - będzie się nadal zastanawiać, czy w mieście 100 tysięcznym wchodzić w światłowód.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 25-05-2018, 13:30   

effe napisał/a:
No cóż upc. "Już za 4 lata już za 4 lata" obejrzycie mundial w 4k :P

Phiii
Wtedy bedzie już 16K
 
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 25-05-2018, 13:36   

KOCUREK1970 napisał/a:
effe,
Za te 4 lata a dokładnie za 2 - UHD i net 1 Gb będzie miało w UPC 2 miliony ludzi.
Gdzie wtedy będzie z ilością klientów Orange - będzie się nadal zastanawiać, czy w mieście 100 tysięcznym wchodzić w światłowód.


Nie interesuje mnie ilość, a jakość.
A wy fanboye upc którzy namiętnie wypowiadają się w temacie o orange tego nie zrozumiecie, bo dla was cyferki ilości ludzi się liczą. To takie smutne.

[ Dodano: 25-05-2018, 14:36 ]
GDA napisał/a:
effe napisał/a:
No cóż upc. "Już za 4 lata już za 4 lata" obejrzycie mundial w 4k :P

Phiii
Wtedy bedzie już 16K


Chciałbyś.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 25-05-2018, 13:57   

effe napisał/a:
Nie interesuje mnie ilość, a jakość.

Dlatego Orange jest i będzie takie exkluzywne - 200 tys klientów Wam starczy - buhehehehe.
Cytat:
A wy fanboye upc którzy namiętnie wypowiadają się w temacie o orange tego nie zrozumiecie, bo dla was cyferki ilości ludzi się liczą. To takie smutne.

My fanboye UPC nie sikamy pod siebie w odróżnieniu jak widać od fanboyów Orange - Was byle czym widać można zadowolić.
_________________
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 25-05-2018, 15:25   

GDA napisał/a:
Wyobraź sobie że telewizja nie jest sensem mojego życia od lat nie oglądam telewizji linearnej szkoda tracić czas na wszedobylskie reklamy

Ale skoro na samą myśl że bedziesz je oglądał w 4K dostajesz orgazmu to myślę że wizyta u specjalisty byłaby wskazana


Ja na przykład telewizję rzadko kiedy oglądam ale dla wrażeń wizualnych lubię chociażby na youtube oglądać programy przyrodnicze lub dokumentalne o podróżach w różnych dzikich rejonach świata i tą jakość obrazu jaką daje chociażby minimum 8milionów pikseli na ekranie z paletą barw także dużo wyższą niż to co na co dzień pokazują w telewizji czyli także minimum 10bit robi sporą różnicę.Nie jestem jakimś wielbicielem piłki nożnej ale fajnie byłoby tą ostrość / kontrast i wyższą paletę kolorów w programach telewizyjnych widzieć częściej niż tylko od czasu do czasu.
Jako ,że u Mnie Netflix jest w tej chwili na pierwszym miejscu z miłą chęcią zobaczyłbym audycje w rozdzielczości 8k nie tylko na youtube.Myślę ,że nowe telewizory od Samsunga z rozdzielczością 8k będą początkiem wdrażania właśnie takiej rozdziałki bo jednak to jest to co sprawia przyjemność gdy obraz jest ostry jak żyleta.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: