Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
C+ 4K oraz TVP 4K w Orange za DARMO !!
Autor Wiadomość
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 18-05-2018, 15:09   

No to w takim razie nadzieja umiera ostatnia.. Może w końcu UPC postawi na bardziej wymagających klientów, gotowych zapłacić za odpowiednią jakość usługi (net , tv), Raz utracony klient nie wróci a przynajmniej przepadnie na 2 lata ;) . Oby tylko UPC nie chciało sie wzorować na sprzęcie Orange> "Brzydki" dekoder wyświetlający tylko godzinę lub nr kanału z dyskiem zewnętrznym , na upartego ze sporą ilościa nie podmienialnych kanałów SD a głowice będą w końcu lepsze niż w "starym" Horizonie> inaczej bye UPC
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 18-05-2018, 16:21   

Cytat:
No to w takim razie nadzieja umiera ostatnia..

Gdyby nic nie robili to można by powiedzieć, że mieliśmy nadzieję a tu figa - coś się dzieje, ale wymaga to czasu.
Blacha napisał/a:
Raz utracony klient nie wróci a przynajmniej przepadnie na 2 lata

Dokładnie.
Blacha napisał/a:
inaczej bye UPC

Ale pomyślmy...
Jakby na to nie patrzeć można przyjąć, że i UPC Polska ich D3.1 i Orange z ich światłowodem praktycznie startują jednocześnie.
Tylko Orange dopiero sieć optyczną buduje, UPC Polska już taką ma!
W roku 2019 UPC Polska ma już oferować net 1 Gb i telewizję 4K - i otrzyma taką możliwość prawie 2 miliony ich klientów!
Gdzie wtedy ze swoim światłowodem będzie Orange - ilu klientów będzie miała w 2019 r ze światłowodem? - będzie ich w Orange 2 MILIONY jak w UPC Polska, wątpię.
Uważam, że z tej batalii to UPC Polska wyjdzie zwycięsko!
_________________
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 18-05-2018, 17:54   Zobaczymy jak UPC

będzie sprawowało się na nowych modemo-routerach bo testy 1Gbits mają zacząć się już na wakacje tylko nieliczni otrzymają taką możliwość na początku.
Dla Mnie Orange jest momentem przejściowym w historii ponieważ mam już dość reklamowania usług ,których nie chciałem.Od momentu podpisania nowej umowy pod koniec roku tamtego co chwilę muszę reklamować coś.W Orange się siedzi często dlatego ,że pakietowo wszystko jest tańsze.Nie ma co narzekać na problemy z siecią przynajmniej w zastosowaniach ,do których sam używam.Czekam teraz na przejęcie NETII przez Cyfrowy Polsat i będzie lepiej.
Już teraz Netia 900Mbits daje trzy miesiące za złotówkę przy 24miesięcznej umowy za samo łącze.Jak dojdzie do tego telewizja , numery telefonów na abonament to wolę się wstrzymać na razie z braniem samego łącza.Po rozmowach z technikami kilku sieci dowiedziałem się ,że chcą ,żeby dla wąskiej grupy osób mieć ofertę wyjątkową więc na łączach 1Gbits się nie skończy.Nie zdziwiłoby Mnie ,że na dodatkowe priorytety dla danych trzeba będzie w przyszłości płacić wyższą cenę.Czyli jak będziesz chciał mieć niższy PING w grach to będziesz musiał dodatkowo płacić za wyższy priorytet za twoje pakiety.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 18-05-2018, 18:24   

Blacha napisał/a:
nie od razu atakować jak w przypadku @GDA

Nie raz pisałem tobie że światłowód to tylko marketing - sygnał telewizyjny masz taki sam czy przez światłowód czy przez koncentryk

Światłowód nie POPRAWIA JAKOŚCI OBRAZU nie daje lepszych kolorów i z kanałów SD nie robi HD

Ale to trzeba czytać że zrozumieniem a nie uznawać za jakiś atak
 
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 19-05-2018, 10:57   

Miałem UPC, nc+ teraz od 1.5r korzystam ze światłowodu Orange (nowe budownictwo) Obraz jest zdecydowanie lepszy w Orange niż nc+ czy upc.
To trzeba zobaczyć, ale taki efekt daje tylko prawdziwy światłowód, nie jakiś pic na wodę w starych budownictwach.
Co do 4k uważam, że to przyszłość. Obraz jest genialny. Ostatnio oglądałem na TV Panasonic 65'' mecz na Eleven Sport 4K i obraz po prostu wgniatał w krzesło.

Może kiedyś upc dogoni konkurencje.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 19-05-2018, 15:33   

Cytat:
Obraz jest zdecydowanie lepszy w Orange niż nc+ czy upc.

Następny który uległ marketingowi
Wytłumacz mi co powoduje że obraz przesłany przez światłowód zmienia swoją jakość?
 
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 19-05-2018, 16:25   

Jaki marketing człowieniu? Marketing to uskutecznia upc w telewizji. Mówię co widzę i to nie tylko moja opinia. Obraz jest czystrzy, lepsze kolory.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 19-05-2018, 16:53   

effe napisał/a:
Może kiedyś upc dogoni konkurencje.

Może kiedyś Orange zagrozi UPC.
_________________
 
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 19-05-2018, 17:31   

Czym niby mają zagrozić? Technologicznie Orange miażdży UPC na tą chwile. Obrazem, internetem.
Co do ilości Klientów to wiadomo, że upc to masówka i jest wszędzie. Orange raczej nie ma zamiaru zagrażać. Nawet tak ofiarnie nie błagają klientów o zostanie jak to robi DUK w jupisi ;)
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 19-05-2018, 17:36   

effe napisał/a:
Technologicznie Orange miażdży UPC na tą chwile. Obrazem, internetem.

Te 10% posiadających taką usługę jest błędem statystycznym a nie wyznacznikiem czegokolwiek.
effe napisał/a:
Co do ilości Klientów to wiadomo, że upc to masówka i jest wszędzie. Orange raczej nie ma zamiaru zagrażać.

To kiedy Orange będzie miało 2 mln klientów z netem choćby 60 Mb?
U nich jeszcze ADSL króluje...
Nie, że Orange nie ma zamiaru zagrażać UPC, tylko nie jest w stanie tego zrobić na żadnym polu.
_________________
 
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 19-05-2018, 17:49   

Nie interesuje mnie upc i czy im orange zagrozi bo guzik z tego mam. Ważne dla mnie, że mam alternatywę. UPC, NC+/Polsat Orange i z tych operatorów obrazem i jakością wygrywa Orange światłowód. Tyle w temacie. :D
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 19-05-2018, 18:21   

effe napisał/a:
Ważne dla mnie, że mam alternatywę. UPC, NC+/Polsat Orange i z tych operatorów obrazem i jakością wygrywa Orange światłowód. Tyle w temacie.

Każdy ma prawo popełnić błąd :mrgreen: - tyle w temacie.
_________________
 
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 19-05-2018, 18:28   

Spokojnie upc za jakiś czas miejmy nadzieję zrówna się jakością do konkurencji. Na tą chwilę lecą na marketingu i masówce. :mrgreen:
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 19-05-2018, 18:56   

effe napisał/a:
Spokojnie upc za jakiś czas miejmy nadzieję zrówna się jakością do konkurencji.

Mam nadzieję, że UPC Polska nie zejdzie tak nisko jak konkurencja.
effe napisał/a:
Na tą chwilę lecą na marketingu i masówce.

Jak widać Orange również.

Tak Ci dobrze radzę, zostaw ten światłowód a pogadaj z tymi którzy go nie mają a mają cokolwiek internetowego Orange - ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.
Nie sądzę, że w 2 lata w Orange 2 MILIONY ludzi będzie miało dostęp do 4K - w UPC tak.
_________________
Ostatnio zmieniony przez KOCUREK1970 19-05-2018, 19:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 19-05-2018, 19:57   

To jednak nie wiesz :P :mrgreen:
Odpowiadam po prostu na każdy post kierujący do mnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: