Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 16-05-2018, 11:05   

Pitrek:
OK, z tym, że to jest oferta na sam Internet - czy tak?
TV dobieram sobie za 0 PLN- czy tak?
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-05-2018, 11:21   

WojciechMT,
https://www.upc.pl/pdf/up..._upc_2018-5.pdf
+instalacja za 1zł.

dałam Ci link na PW ;)
_________________
 
 
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 16-05-2018, 11:34   

A!, to dzięki Kasia. Nawet nie sprawdzałem, bo - sądziłem, że nadal masz wyłączone :-)

[ Dodano: 16-05-2018, 12:42 ]
natomiast jeśli chodzi o wyższe pakiety (Select lub Max to już trzeba brać z tego, co jest po wpisaniu adresu na stronie UPC, tak?
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-05-2018, 12:14   

WojciechMT, ale nie odebrałeś mojej wiadomości..

WojciechMT napisał/a:
jeśli chodzi o wyższe pakiety (Select lub Max to już trzeba brać z tego, co jest po wpisaniu adresu na stronie UPC, tak?

Oprócz standardowych ofert dla nowych klientów, te najlepsze są "pod adres"( tak jak ta której link dostałeś)...ale adres można spróbować zmienić ;) zamiast "brać z tego, co jest po wpisaniu adresu na stronie UPC"
_________________
 
 
cycu265 
Klikacz

Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-05-2018, 17:51   Re: oferta

j13 napisał/a:
Cześć. Prośba o info od zorientowanych czy w przypadku przeprowadzki na nową lokalizację (nie zmieniam dotychczasowej umowy z UPC pod pierwszą lokalizację), chcąc dobrać pakiety do nowej lokalizacji jestem traktowany przez UPC jako nowy Klient czy dotychczasowy? Nie wiem gdzie mam dzwonić po ofertę do nowej lokalizacji (DUK to utrzymanie a nie nowe oferty). Pzdr


Jesteś traktowany jako NOWY klient ;) W razie potrzeby jestem w stanie pomóc w załatwieniu najlepszej możliwej oferty dla NOWEGO klienta :)

Pozdrawiam.

[ Dodano: 16-05-2018, 19:03 ]
WojciechMT napisał/a:
Cześć!

Czy prawidłowo rozumuję, że jeśli chcę się stać nowym klientem UPC, to trzeba szukać ofert/promocji skierowanych pod konkretny adres i regulaminy, które dostępne są dla obecnych abonentów nie mają tu nic do rzeczy?
A jeśli tak, to jedyną metodą negocjacji - w celu zbicia ceny - jest ewentualna konkurencja?

Druga sprawa, to kwestia pakietów TV.
Wydaje się dla Mnie logiczne, że jeśli ktoś będzie miał ten podstawowy, to na co mu dekoder? Ale jednocześnie, gdyby chciał mieć np. kanały Eleven to nie ma takiej opcji - bo nie ma dekodera?
Czyli jedyne rozwiązanie, to wziąć jednak ten Select (chociaż większość kanałów i tak nie będzie oglądana) i dokooptować sobie do tego pakiety dodatkowe. Albowiem: do podstawowego się nie da i już! :-D Za dobrze by było.
A jak w takim razie z Internetem? Czy można wziąć pakiet podstawowy + np. 120 mega?

Dla wyjaśnienia:
Pytam niejako w imieniu kolegi, który ma zamiar związać się z UPC.

Uprzejmie dziękuję za sensowne odpowiedzi, ewentualnie odesłanie do stosownych działów, które - co nie wykluczone - przegapiłem.




Dokładnie tak, oferty dla stałych klientów nie mają nic do rzeczy, w przypadku zbicia ceny i negocjacji nowej umowy nic nie daje obecność konkurencji na Twoim budynku (kiedyś było inaczej, bo przy obecności netii można było dać lepszą ofertę.
Oczywiście, każdy sprzedawca ma swoje metody, ale rzadko który w tej chwili decyduje się na tzw. "schodkowanie", ponieważ oferty są z reguły ogólnodostępne i większość klientów potrafi wejść na stronę www i je porównać do tej zaproponowanej przez PH D2D.

Pakiet "START" i "START HD" (mimo iż potrzebny do jego odbioru jest dekoder pace) nie jest traktowany w firmie jako pełnoprawny pakiet tv. Jeżeli chcesz dobrać jakikolwiek pakiet premium musisz mieć w podstawie przynajmniej SELECT EXTRA HD.

Pakiet Select EXTRA HD + internet 120mb to w tej chwili minimalny pakiet dla NOWEGO klienta, który ma w planach ew. rozszerzenia :)

Jeżeli Twój kolega potrzebuje fachowej pomocy w doborze pakietu albo zamówieniu go u osoby, która zna się na temacie i zadba o każdy szczegół + załatwi najlepszą możliwą ofertę dla NOWEGO klienta to zapraszam :)

Pozdrawiam.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-05-2018, 18:07   

cycu265, jesteś "dobrym samarytaninem"? :mrgreen:
_________________
 
 
verso 
classic master

Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 251
Wysłany: 16-05-2018, 18:21   

Kasia, czy obecnie najtańsza oferta utrzymaniowa z modułem CI+ i internetem 60Mb/s (dwie usługi) to THH XIII ? 44,99+15,02-10,02=49,99zł

Czy do ww. oferty da radę dołożyć Pakiet Mega Sport za 2zł lub 5zł ??? bo z tego co widzę w regulaminach te ceny są z Horizonen :cry: udało się komuś z CI+ ???
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-05-2018, 18:32   Re: oferta

cycu265 napisał/a:
Jeżeli Twój kolega potrzebuje fachowej pomocy w doborze pakietu albo zamówieniu go u osoby, która zna się na temacie i zadba o każdy szczegół + załatwi najlepszą możliwą ofertę dla NOWEGO klienta to zapraszam :)

Pozdrawiam.

Szkoda że na tym forum jeszcze nigdy nie pojawił się ktoś z UPC kto mógłby załatwić od ręki najlepszą utrzymaniówkę tylko zawsze trzeba się "szarpać" z duk :P
_________________
Ostatnio zmieniony przez LNR 16-05-2018, 18:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cycu265 
Klikacz

Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-05-2018, 18:33   

Kasia napisał/a:
cycu265, jesteś "dobrym samarytaninem"? :mrgreen:


Coś w tym rodzaju, zawsze znajomi się śmieli ze mnie, że pracuje charytatywnie :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-05-2018, 18:36   

verso,
Tak, najtaniej Select Extra HD i 60Mbs jest w THH XIII za 49.99 (=44,99+15,02−10,02).
Ten "Mistrzowski" Eleven za 2 zł dotyczy pakietu TV z dekoderem Horizon z nagrywarką, a za 3 zł jest "Mistrzowski " pakiet Multiroom HD z Mediamodułem.
:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=199681#199681

Do pakietu Select Extra HD i 60Mbs Eleven kosztuje 9,90zl.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kasia 16-05-2018, 19:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
verso 
classic master

Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 251
Wysłany: 16-05-2018, 18:49   

Kasia napisał/a:
verso,
Tak, najtaniej Select Extra HD i 60Mbs jest w THH XIII za 49.99 (=44,99+15,02−10,02).
Ten "Mistrzowski" Eleven za 2 zł dotyczy pakietu TV z dekoderem Horizon z nagrywarką, a za 3 zł jest "Mistrzowski " pakiet Multiroom HD z Mediamodułem.
:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=199681#199681

Do pakietu Select Extra HD i 60Mbs Eleven kosztuje 9,90zl.

Oki! dzięki Kasia!
 
 
Gosc123 
classic master

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 156
Wysłany: 17-05-2018, 09:48   

Mnie właśnie bez proszenia i wypowiadania dali THH XIII... Przeglądając forum mam wrażenie, że ostatnio jakoś łatwo uzyskać znośną (na tle całej oferty UPC) propozycję bez problemu. A może to ja za długo opierałem sie ich propozycjom na bezterminowe :D Ale to chyba nie to, co wpis, to THH XII/XIV z bonusami...
_________________
 
 
M@ły 
light master

Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-05-2018, 09:56   

Hej, wszystkim właśnie jestem po rozmowie z powiedzmy miłą Panią z BUK.
Rozmowa z czapy ja swoje Pani swoje, na koniec dowiedziałem się że mogę otrzymać:
Horizona Select HD + Internet 120Mb + telefon (chyba bez darmowych minut) w kwocie 80,98zł + Eleven za 5 zł
oczywiście na siłę chcą mi zabrać modem- Cisco EPC3925.
- przy przejściu na Horizon zabierają mi FilmBox za 1zł i Cinemax za 1zł .
Następna rozmowa w połowie czerwca.
Natomiast nie mogę się doliczyć z cennika Morthena co dokładnie mi zaproponowała :)
_________________
 
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 17-05-2018, 10:05   

Gosc123 napisał/a:
Mnie właśnie bez proszenia i wypowiadania dali THH XIII

Czyli nie najwyższa - negocjując miałeś szansę na THHXIV
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 17-05-2018, 10:13   

M@ły napisał/a:
Horizona Select HD + Internet 120Mb + telefon (chyba bez darmowych minut) w kwocie 80,98zł + Eleven za 5 zł
"Twój Happy Home XI (2018-2)" z "Telefon na Start" (=60,99+29,02-10,02+0,98) = 80,97 zł, więc tylko "walczyć" o "THH XIV".
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,67 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: