Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd za granice a rozwiązanie umowy terminowej ???
Autor Wiadomość
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-05-2018, 00:28   Wyjazd za granice a rozwiązanie umowy terminowej ???

Niespodziewanie wypadł mi wyjazd , jak bedzie git to na stałe . Rozumiem że UPC nie zapewni mi usług np w Szkocji :P Wiec czy poza szukaniem na własną reke pozostaje mi jakaś inna forma rozwiazania umowy jeszcze na 20 miesiecy bez płacenia kary ?.... Jakis urzad konsumencki coś ? dodam że mam niewiele czasu.... 24 wylatuje. Jesli temat był przerabiany to przepraszam ale teraz mam mase załatwiania i nie mam czasu i nerwów przekopywania się godzinami przez trollowisko więc bede wdzieczny za konkrety :D

Pozdrawiam
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 09-05-2018, 04:15   

Konkrety? To zrób sobie zlecenie stale i zwróć sprzęt, albo załatw cesje raczej innej opcji niema
_________________
  ogromny
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-05-2018, 15:54   

Ok , dzięki myslałem że są jakieś kruczki by rozwiązać umowę no nic zostawię matce niech ma , skoro i tak muszę płacić.
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10-05-2018, 10:03   Jeżeli rzeczywiście uda się

to życzę powodzenia na nowej drodze życia , często dużo lepszej niż to co można mieć w Polsce.Wracając do tematu musisz wiedzieć ,że nie rozwiążesz umowy przez internet mailowo nawet z konta UPC i będziesz musiał to zrobić osobiście.Twoja mama także tego nie będzie mogła zrobić.No chyba ,że UPC stanie się bardziej przyjazny dla klienta i da możliwość wypowiadania umów zgodnych z okresem wypowiedzenia właśnie mailowo a to by był duży plus dla tej firmy ,która już sporo sobie nagrabiła przez podejście do klienta.
Pozdrawiam.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 10-05-2018, 12:42   

Bajdurzysz

Pisemne oświadczenie o rezygnacji z usług, potwierdzone własnoręcznym podpisem Abonenta, przekaż:

pocztą na adres: Ogólnopolskie Biuro Obsługi Klientów UPC, ul. Murckowska 14c, 40-265 Katowice

I możesz to zrobić przed wyjazdem - na wypowiedzeniu napisz koniecznie że wypowiadasz umowe wraz z końcem zobowiazania
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: