Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 29-03-2018, 11:47   

jarpen napisał/a:
Czyli w sumie: 79,99 zł.

Czy teraz już nie ma takich promocji?


Niestety obecnie nie ma nic co dorównałoby słynnej WRUXX.
Jeśli nie masz ochoty nic zmieniać w usługach, lepiej zostać na bezterminówce (wzrost o 5 zł za telewizję, zgodnie z regulaminem promocji).


gabrychu napisał/a:
Powiedziałem pani, że nie chcę nic zmieniać na co pani stwierdziła, że umowa mi się skończyła i jeśli nie przedłużę umowy to podniosą mi cenę. Mówię tak wiem, podwyżka o 8 zł.


Będziesz się martwił jak podniosą. UPC powinno wcześniej poinformować o zmianie ceny, a ty będziesz miał prawo złożyć UPC reklamację z propozycją... albo anulują "podwyżkę" za nic, albo wypowiedzenie. Kumpel tak napisał i mu cofnęli 8)

Przy WRUXX nawet podwyżka wychodzi lepiej niż cyrograf na kolejne dwa lata, jeśli nie chcesz nic zmieniać w usługach.
_________________
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 29-03-2018, 11:57   

walosek napisał/a:
a te ulgi to skąd i za co?

eFAKtura i zgody marketingowe.
_________________
 
 
jarpen 
light master


Dołączył: 29 Paź 2014
Posty: 108
Skąd: Katowice
Wysłany: 29-03-2018, 12:42   

atomix napisał/a:
Niestety obecnie nie ma nic co dorównałoby słynnej WRUXX.
Jeśli nie masz ochoty nic zmieniać w usługach, lepiej zostać na bezterminówce (wzrost o 5 zł za telewizję, zgodnie z regulaminem promocji).


Tak pewnie zrobię. Bo to co mam wystarcza w zupełności!
Jedyne co bym zmienił to chciałbym odzyskać mojego EPC3212, którego kiedyś oddałem :sad:
No chyba, że da się kupić samemu i podpiąć?
_________________
 
  jarpen
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 29-03-2018, 14:01   

@gabrychu

Nie, podwyżka z OWU jest w maksymalnej wysokości 8 zł .....a nie że np.przy trzech usługach 8zł za każdą z trzech usług, co daje 24 zł ;) , tutaj konsultantka popłynęła.

Poza tym to nie jest tak, że podwyżka z OWU wchodzi z automatu po zakończeniu promocyjnego okresu zobowiązania ;) , ale faktem jest że niektórzy dostali ją od razu po zakończeniu okresu zobowiązania i to w maksymalnej kwocie 8 zł.  
Co do samej podwyżki z OWU to UPC może dać tę podwyżkę nie częściej niż raz w roku do 8 zł i wcale nie musi o tym z wyprzedzeniem informować, gdyż ta informacja* znajduje się już w OWU który każdy otrzymuje wraz z Umową (chyba że tego zapisu brak) 

* par. 2 ust.4 OWU  
"Dostawca usług jest uprawniony do podniesienia łącznej wysokości uiszczanych przez Abonenta miesięcznych opłat abonamentowych, nie częściej niż jeden raz w roku kalendarzowym i każdorazowo nie więcej niż o 8 zł.Uprawnienie to nie przysługuje w przypadku Umów Abonenckich zawartych na czas określony oraz w Okresie Zobowiązania"   


Sprawdź czy w masz taki zapis w swoim OWU.

_______________
@ghostwwa

Za 99 zł za Max Extra HD PVR (lub Horizon Max PVR ) i 250Mbs -to była najlepsza propozycja..
ps.
W końcu chcesz zostać z Mediaboxem PVR czy wybierzesz Horizon?
Poczytaj ten wątek, o Horizon z PVR...
https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=8695&start=4665

_______________
@flacha

Max Extra HD PVR, 120Mbs i Tel minuty do wszystkich Max najtaniej są za 105 zł w THH XII, to samo z dekoderem Horizon kosztuje 99 zł w THH XIV.
Za HBO z OD/GO do powyższych cen trzeba doliczyć 30 zł, co oznacza, że przy nowej umowie płaciłbys za to samo co masz obecnie 135 zł, a z dekoderem Horizon 129 ....
Skoro obecnie, po okresie zobowiązania płacisz 110 zł to nawet maksymalna podwyżka z OWU 8 zł nie jest Ci straszna.
ps.
Skoro skończył Ci się promocyjny okres zobowiązania, to dostałeś już podwyżkę wynikającą z regulaminu Twojej promocji?
flacha napisał/a:
tej chwili mam taki pakiet : Max Extra HD z nagrywarką , Internet 120mb , telefon minuty do wszystkich 120 + HBO i HBO GO. Place za to prawie 110 zł bo skończyła się umowa promocyjna

czy dopiero dostaniesz? bo nie wiem..
flacha napisał/a:
Kasiu czyli zostać na umowie na czas nieokreślony? nie podniosą mi ceny?
_________________
 
 
gabrychu 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 196
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 29-03-2018, 15:24   

Kasia na razie nie dostałem żadnej podwyżki (w styczniu skończyło mi się zobowiązanie), ale "straszą", że mam umowę na czas nieokreślony i mogą mi podwyższyć opłaty zgodnie z regulaminem.

Jak to pani już drugi raz ujęła - nie mam gwarancji stałej ceny bo mam umowę na czas nieokreślony :mrgreen: Nie ma to jak podpisać umowę na 24 miesiące żeby mieć stałą (wyższą od obecnej) cenę :lol:

Dziękuję Ci bardzo Kasiu :) sprawdzę sobie w regulaminie jak to jest - ale na pewno masz rację, konsultantka "popłynęła" bo bardzo chcą mnie przekonać do umowy terminowej tylko nie mają argumentów na + (bo ich po prostu nie ma).

A mi na tej bezterminówce bardzo wygodnie ;)
_________________
 
 
ghostwwa 
Klikacz

Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-03-2018, 15:44   

Kasiu zostanę z Mediaboxem, horizona się obawiam jak poczytałem o nim opinie właśnie. Pozostaje pytanie czy zostać bez umowy na 24 i poczekać aż pojawi się coś ciekawego.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 29-03-2018, 18:32   

@gabrychu

Jednorazową podwyżkę wynikającą z regulaminu Twojej promocji w wys 5 zł już otrzymałeś, więc nawet jakbyś otrzymał max +8 zł z OWU to i tak byś płacił 107.98 zł...a jako że podwyżkę z OWU mogą dać raz w roku to spokojnie "stać " Cię na dwie podwyżki z OWU w maksymalnej kwocie (bo 115 zł to najniższa obecnie cena za Twój pakiet)
Także jak pasuje Ci Twój obecny pakiet to nic nie rób tylko sprawdzaj kolejne promocje, a teraz ciesz się brakiem zobowiązania :D

_______________
@ghostwwa

Jak Ci zależy na szybszym necie to zadzwoń do nich sam :D przecież jak chcesz wyższy net i masz płacić więcej niż obecnie, to bardziej niż pewne że ofertę za 99 zł z netem 250Mbs dostaniesz.
Gdybyś chciał zmniejszyć pakiet na TV Select czy net ze 120Mbs na 60Mbs to inna sprawa, ale w Twoim przypadku nie powinni robić żadnych problemów.
Możesz też nic nie robić i poczekać co się wydarzy, na razie placisz 85 zł (po podwyżce z regulaminu Twojej promocji), oraz nie dostałeś podwyżki z OWU, więc jeśli nie zależy Ci na wyższym necie to wycofaj wypowiedzenie i śledź sytuację.
ps
Sprawdź czy na "Moje UPC " masz jakąś promocję.
_________________
 
 
modoc 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 92
Wysłany: 30-03-2018, 08:31   

ghostwwa napisał/a:
Kasiu zostanę z Mediaboxem, horizona się obawiam jak poczytałem o nim opinie właśnie. Pozostaje pytanie czy zostać bez umowy na 24 i poczekać aż pojawi się coś ciekawego.


Ja też właśnie nad tym sie zastanawiałem. i Zostałem przy necie 250 i podstwwowym tv za 69 zł. Tylko dlatego żeby cisco zostawić. A za dwa lata może być zupełnie innny sprzęt i inne prędkości a 250 jak dla mnie starczy.
  modoc
 
Gosc123 
classic master

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 156
Wysłany: 30-03-2018, 16:59   

Zaproponowali mi wreszcie sami THH XIII z Horizonem... Tylko ten Horizon... Chyba muszę się sam przekonać, jak to z nim jest, bo Media powoli chyba mi pada:(
_________________
 
 
walosek 
easy master

Dołączył: 27 Maj 2012
Posty: 34
Skąd: Kielce
Wysłany: 30-03-2018, 20:48   

Do tej pory miałem horizon Go bezpłatnie, a teraz coś się zmieniło? dziśklepneli mi nową umowę, patrze a w usługach dodatkowych go nie ma.
_________________
 
 
gst 
classic master

Dołączył: 03 Kwi 2016
Posty: 199
Wysłany: 31-03-2018, 00:44   

Z tego co się doczytałem, obecnie najlepsze co można dostać za Horizon Max (bez nagrywarki) + 500 Mb to 119 zł/mc a z nagrywarką 129zł/mc.

Na stronie upc za taki pakiet dla nowych klientów cena wynosi 139zł/mc, z tym, że zawiera Horizon z nagrywarką a także pakiet Eleven Sports.

W takim razie do 119zł/129zł trzeba doliczyć w najlepszym wypadku 5 zł a po roku 10 zł za pakiet Eleven, przez co cena rośnie do 124/129 zł lub 134/139 zł.

10 zł różnicy, to żadna różnica...

Wyceny w oparciu o:

https://www.upc.pl/pdf/up..._od20180115.pdf

oraz

https://www.upc.pl/pdf/up..._od20180301.pdf
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 31-03-2018, 10:26   

walosek napisał/a:
Do tej pory miałem horizon Go bezpłatnie, a teraz coś się zmieniło?
Dla Max/Select Extra HD, Horizon GO nie jest bezpłatne.
Za regulaminem:
W przypadku wyboru Pakietu Horizon ulgę na Usługę dodatkową Horizon GO



[ Dodano: 31-03-2018, 10:52 ]
gst napisał/a:
Na stronie upc za taki pakiet dla nowych klientów cena wynosi 139zł/mc, z tym, że zawiera Horizon z nagrywarką a także pakiet Eleven Sports.
Co do aktualnych klientów masz rację, dla nowych poza standardowymi promocjami są te pod adres (bez Eleven):
:arrow: Regulamin
Bez nagrywarki:
Twoje Usługi
154 kanały + 500Mb/s        99 zł

Internet Światłowodowy - do 500 Mb/s
Telewizja - 152 kanałów (95 HD)
Replay TV - oglądaj do 7 dni wstecz
Telewizja mobilna - Horizon GO
Dekoder Horizon z Wi-Fi
Okres zobowiązania: 24 miesiące



Z nagrywarką:
:arrow: https://www.upc.pl/pakiet...ome-max-pvr-500
Twoje Usługi
154 kanały + 500Mb/s           109 zł

Internet Światłowodowy - do 500 Mb/s
Telewizja - 152 kanałów (95 HD)
Replay TV - oglądaj do 7 dni wstecz
Telewizja mobilna - Horizon GO
Dekoder Horizon z nagrywarką i Wi-Fi
Okres zobowiązania: 24 miesiące
_________________
 
 
gst 
classic master

Dołączył: 03 Kwi 2016
Posty: 199
Wysłany: 31-03-2018, 11:26   

[ Dodano: 31-03-2018, 10:52 ]
gst napisał/a:
Na stronie upc za taki pakiet dla nowych klientów cena wynosi 139zł/mc, z tym, że zawiera Horizon z nagrywarką a także pakiet Eleven Sports.
Co do aktualnych klientów masz rację, dla nowych poza standardowymi promocjami są te pod adres (bez Eleven):
[/quote]

Chwila, czyli wychodzi na to, że przedłużeniowa umowa wyjdzie drożej niż nowa? To jakiś absurd...
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 31-03-2018, 12:45   

Cytat:
To jakiś absurd...

Dlaczego?
Promocje pod adres są skierowane tam gdzie jest duża konkurencja lub UPC Wchodzi na nowe osiedla
Dlatego musi zaproponować dobra cenę
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 31-03-2018, 12:55   UPC

Pitrek napisał/a:
walosek napisał/a:
Do tej pory miałem horizon Go bezpłatnie, a teraz coś się zmieniło?
Dla Max/Select Extra HD, Horizon GO nie jest bezpłatne.
Za regulaminem:
W przypadku wyboru Pakietu Horizon ulgę na Usługę dodatkową Horizon GO


Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, dla Max i Select Extra HD Horizon GO jest płatny?
A dla wersji Max/Select PVR?

Mam MaX PVR wg tego regulaminu i jest za darmo, brak go na rachunku, a jest w MOJE UPC i śmiga.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,69 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: