Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-03-2018, 19:03   

@babel

Jak widzisz, dostałeś z najwyższej THH ofertę przedłużeniową i to bez składania wypowiedzenia umowy.

79 zł to najniższa cena jaką za ten pakiet obecnie możesz uzyskać , a zobacz, że mimo to proponowana Ci oferta jest i tak droższa od Twojego obecnego pakietu wraz z dwoma pakietami premium....
Na Twoim miejscu nic bym nie robiła ;) bo jedną podwyżkę wynikającą z regulaminu Twojej promocji już otrzymałeś i nawet gdybyś otrzymał drugą podwyżkę (do max.8zł) z OWU, to i tak za swoje usługi będziesz płacić mniej niż gdybyś zawarł nową umowę.....no chyba że szalenie pragniesz stać się posiadaczem Horizona.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kasia 23-03-2018, 19:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 23-03-2018, 19:06   

Cytat:
Dlaczego przy zmianie umowy mieliby zabierać Filmbox/Cinemax po 1 zł

Przecież sam to napisał więc po co się pytasz

Cytat:
filmbox i cinemax odpadają bo brak promocji po 1 zł, teraz kosztuje ten pakiet 21 zł)
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 23-03-2018, 19:12   

Tak mu pewnie powiedzieli, bo sam to chyba na to nie wpadł :)

babel napisał/a:
(filmbox i cinemax odpadają bo brak promocji po 1 zł, teraz kosztuje ten pakiet 21 zł).

Przepisują bezterminowo, sam to przerobiłem ze 2 czy 3 tygodnie temu.
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-03-2018, 19:16   

GDA, przecież Pitrek go akurat uświadomił 8)



babel co reg. nie czytał napisał/a:
filmbox i cinemax odpadają bo brak promocji po 1 zł, teraz kosztuje ten pakiet 21 zł).

Pitrek co reg. czyta napisał/a:
Filmbox/Cinemax po 1 zł z promocji: „Rozrywkowy pakiet II (2016-1)”...Promocja nie ma okresu zobowiąznia i w niej jest napisane:
Ulga będzie naliczana tak długo jak długo Abonent korzysta z Usługi objętej niniejszą Promocją.
Nigdzie nie ma słowa, że ta promocja jest związana z inną, czyli np. tą aktualną, która ma ulec zmianie.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kasia 23-03-2018, 19:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 23-03-2018, 19:16   

A może trafił na konsultanta który mu tego nie "przepisze" - ma takie prawo uznaniowe

Dlatego powtarzam - zostań na beztreminowce, raz że więcej, dwa że taniej, trzy że bez cyrografu
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-03-2018, 20:03   

babel napisał/a:
A co znaczy upgrade Max? Ja mam maxa, stad nie wiem co mozna upgrade'ować


Pitrek podał regulamin, a ja tylko dodam że :
Kasia kiedyś napisał/a:
Upgrade Max....polega na tym że najpierw bierze się pakiet Select, a potem PO INSTALANCJI USŁUG, za 13 zł miesięcznie migruje się do pakietu Max.
Pakiet Max jest droższy od pakietu Select o 20zł, a robiąc upgrade doplacasz do Max 13 zł....niestety upgrade jest obarczone jednorazową opłatą aktywacyjną ok.30 zl, ale i tak posiadanie pakietu Max z upgrade wychodzi taniej niż gdyby od razu brać Max, no i na upgrade Max nie ma okresu zobowiązania i jak zechcesz wrócić do Select- to możesz to zrobić zachowując 30 dniowy okres wypowiedzenia ..


oraz że upgrade Max robi się po instalacji usług kontaktując się z UPC...
Niestety aktualnie upgrade nie można zrobić on-line, bo nie mamy na forum linka do zamówienia ...
_________________
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 23-03-2018, 20:23   

Ja zrobiłem Upgrade podczas przedłużania umowy. Pogadałem o Select, babka że tak to mi nie da Eleven za 10, a 16PLN, więc mówię to zróbmy Upgrade i poszło.
Nawet nie próbowała wcisnąć Maxa cennikowego, miła była :D

A tak z ciekawości ten Upgrade nie można zrobić z poziomu Tv, w sensie ich tych usług na którym tam kanale. Nigdy tego przeglądałem, ale skutecznie mnie to irytuje jak kliknę 1 razy dwa, nagle jakieś menu mi się ładuje i nie da rady przełączyć programu przez jakiś czas..
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-03-2018, 21:05   

Fornacis,
Chyba upgrade wciąż można zrobić z pozycji Mediaboxa (15 kanał) i to bez opłaty aktywacyjnej.
:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=194857#194857
_________________
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 23-03-2018, 21:28   

To nawet lepiej, bez zbędnego dzwonienia i oszczędnie do tego :)
_________________
 
 
siary 
light master

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 95
Skąd: Wawa
Wysłany: 24-03-2018, 12:24   

Niestety opcja bezkosztowego upgreadu z mediaboxa (kanał 15) jest już historią...Sprawdziłem dziś i koszt aktywacji to 29,90 PLN...
_________________
 
 
szczepaniu 
light master

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 78
Wysłany: 25-03-2018, 10:25   

Ile kosztują cinemaxy i filmboxy ? Coś obiło mi się o uszy że za pakiet 1 ziko było a teraz 5-tka ? To prawda ?
_________________
 
 
lucano1 
easy master

Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 40
Wysłany: 25-03-2018, 12:37   

Może ktoś podesłać jakiś wzór pisma którym powoływał się na bezkosztową instalację?
Z góry dzięki.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 25-03-2018, 14:22   

lucano1,

Np.można napisać że na podstawie reg. promocji..(tu nazwa,czy link) zg.z punktem IV ppkt.1 w zw. z pkt.VI ppkt. 2 , prosisz o udzielenie 100% upustu od opłaty instalacyjnej na (tu wymieniasz wybrane przez Ciebie w promocji usługi).

Wcześniej regulaminy "bezkosztowej" dokładnie wymieniały/ precyzowały usługi objęte promocją, pomijając jedynie FP500Mbs czy (poj. usługę TV) z Horizon.

Obecny regulamin wymienia usługi np. "Usługa Internetowa" , nie precyzując jak wcześniej o jaką prędkość chodzi ;) , dlatego zgodnie z regulaminem upust na podstawie aktualnej promocji będzie (czytaj: powinien) obejmował każdą prędkość usługi Internetowej (czy analogicznie każdy rodzaj Usługi TV Cyfrowej bez względu czy to będzie CI+, Mediabox czy Horizon)


Z regulaminu:

" I. W promocji otrzymujesz
Opłata instalacyjna ze 100% upustem
II. Twoje opłaty abonamentowe
1. 100% upustu w przypadku instalacji wybranej w Promocji usługi: Pakietu Pełnego, Usługi Telewizji Cyfrowej, Usługi
Internetowej oraz Usługi Telefonicznej oferowanych przez Organizatora Promocji
(..)
IV. Dla kogo
1. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych, które („Uczestnicy Promocji”):
a. w dniu przystąpienia do Promocji są lub stają się Abonentami Organizatora Promocji: w zakresie jakiejkolwiek z usług
wymienionych w punkcie VI, podpunkt 2,
(...)
VI. Definicje
2. Promocja kampania promocyjna prowadzona przez Organizatora Promocji pod hasłem „Bezkosztowa instalacja” (2016-1), na
warunkach i w terminach określonych w niniejszym regulaminie, obejmująca instalację usług: Usługi Telewizji
Analogowej Pakietu Pełnego, Usługi Telewizji Cyfrowej, Usługi Internetowej oraz Usługi Telefonicznej oferowanych
przez Organizatora Promocji.:
"

Promocja "bezkosztowa" jest oczywiście UZNANIOWA, czyli masz jedynie szansę by ją otrzymać...
_________________
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 25-03-2018, 19:09   Te oferty jakie przedstawia UPC

są ewenementem wśród usługodawców ponieważ każdy może sobie przeglądnąć i przekonać się ,że można mieć taniej łącznie z najlepszą możliwą "oficjalną" ofertą.
Aby uzyskać zniżki jeszcze wyższe trzeba mieć dobrą historię płatniczą za usługi nawet u innych usługodawców dlatego przestrzegam innych ,którzy kiedykolwiek spóźnili się z płatnościami lub przedłużają sobie termin płatności by w przyszłości nie narzekali ,że nie mogą uzyskać dobrej oferty od operatora.
Wymienię przykład z życia ,żeby każdy zrozumiał jak wiele zależy od historii twoich opłat na przykładzie zakupu energii elektrycznej by nie przywoływać skojarzeń z branżą świadczenia usługi internetu i telewizji.
Przez strony internetowe podczas szukania oferty firmy chcą dostać od Ciebie trzy miesięczną lub 6miesięczną fakturę za ostatnie płatności i czy dokonałeś je zgodnie z harmonogramem czyli nie spóźniałeś się z płatnościami.
Jak Wasza historia będzie nieskazitelna śmiało możecie próbować ugrać coś więcej niż oferty jakie tutaj są oficjalnie potwierdzone.Moi sąsiedzi ugrali 10złotych mniej w UPC gdy przedłużyli umowę z tą firmą na łączu 60Mbits a ja rozmawiałem z konsultantem ,który powiedział ,że odpowiedź przyjdzie na e-mail czy została wyrażona zgoda.
Na moim przykładzie płacę za kWh poniżej 25groszy brutto za całą dobę a w internecie pokazują 31groszy brutto więc jak chcecie uzyskać indywidualną ofertę to musicie wykazać się inicjatywą a później wiedzą w tym temacie oraz brakiem nieterminowych płatności.
_________________
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-03-2018, 19:58   Re: Te oferty jakie przedstawia UPC

MariuszHL napisał/a:
Moi sąsiedzi ugrali 10złotych mniej w UPC gdy przedłużyli umowę z tą firmą na łączu 60Mbits.

A ile płacą finalnie za to łącze 60 Mb/s?

MariuszHL napisał/a:
Na moim przykładzie płacę za kWh poniżej 25groszy brutto za całą dobę a w internecie pokazują 31groszy brutto

U jakiego operatora/sprzedawcy tyle płacisz za kWh?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,82 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: