Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kończy się umowa niedługo na klasyka... Co dalej ?
Autor Wiadomość
///BMWAndDriver 
easy master

Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 42
Skąd: Wawa / Bemowo
Wysłany: 29-08-2006, 21:19   Kończy się umowa niedługo na klasyka... Co dalej ?

Kończy mi się niedługo umowa na chello classic (2 MBIT, 25 GB limitu).

Kończy się ta niby "promocja" i cena po tym okresie podskakuje na 119 zł, dlatego chce założyć nowe chello "w promocji" na innego domownika i skorzystać znowu z promocji.

I pytanie czy monter zabierze mi modem i da nowy ? Czy będzie coś grzebał przy komputerze, bo w zasadzie ja rezygnuje z jedenj umowy i zaraz podpisuje kolejna...


Drugie pytanie: Czy mogą mi zaproponować teraz jakąś lepszą ofertę ??
( jakoże jestem starym klientem, kablówke UPC mam kilka dobrych lat, Internet od roku )
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 29-08-2006, 21:34   

Cytat:
I pytanie czy monter zabierze mi modem i da nowy ?
jeśli modem nie był twój musisz go odwieźć a monter potem przywiezie Ci go z powrotem (niekoniecznie ten sam)
Cytat:
Czy będzie coś grzebał przy komputerze
oczywiście że nie, niby jakim prawem, to twój komputer, oni są tylko od doprowadzenia internetu do gniazdka w modemie
Cytat:
Drugie pytanie: Czy mogą mi zaproponować teraz jakąś lepszą ofertę ??
( jakoże jestem starym klientem, kablówke UPC mam kilka dobrych lat, Internet od roku )

gdyby chcieli to by mogli, jednak oni nie chcą, mają totalnie gdzieś stałych klientów traktują ich gorzej niż nowych
  marekd@jabberpl.org
 
///BMWAndDriver 
easy master

Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 42
Skąd: Wawa / Bemowo
Wysłany: 29-08-2006, 21:41   

1. No tak ale czy jest sens odwozić modem, jeśli chce tego samego dnia na nowo instalować chello ??

Ja chciałbym podpisać nową umowę i dalej normalnie korzystać. Po co te cyrki ?


2. No tu źle się wyraziłem, chodzi mi czy będzie grzebał w pokoju ?? (przy, "w okolicy" mojego komputera), bo mam teraz niezły pierdzielnik, bo malowałem pokój i jeszcze są poskładane meble i folia na podłodze...


3. Widać olewają klientów tak jak np. IDEA Centertel albo TP SA. Przeszedłem do Plusa i po roku sami do mnie dzwonili oferując lepszą ofertę. Także dzwonili czy jestem zadowolony z ich usług i czy nie mam zastrzeżeń, pytań, sugestii - Aż byłem zdziwiony, jak nie w Polsce :) W Plusie poczułem zupełnie inną jakośc. Podobno ERA GSM też świetnie dba o klientów nowych i starych.
 
 
someone88 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 303
Skąd: Silesia
Wysłany: 29-08-2006, 23:04   

era dzwoni 3miesiące wcześniej :) u plusa mi zaproponowali gorszą oferte niż dla nowych... a w upc zaproponowali żebym płacił więcej za to co mam teraz... a co do modemu to jak konczysz umowe tego samego dnia co podpisujesz nowa to przychodzi monter z nowym modem a ty na oddanie starego masz jakies 5-7dni
 
 
mike[PL] 
Klikacz

Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 10
Skąd: Wawa
Wysłany: 29-08-2006, 23:30   

W sumie to mi umowa kończyła się jakieś pół roku temu ale może to nadal aktualne. Też miałem Classica i kończącą się umowę. Zadzwoniłem i zaproponowali mi podpisanie nowej umowy na 12 miesięcy i przejście na Plusa bez zmiany opłaty za Internet i TV. Nic nie podpisywałem, zatwierdzenie umowy nastąpiło po opłaceniu pierwszego rachunku już na nowym pakiecie. Przełączenie z Classica na Plusa zajęło im jakieś 5 minut.
Pozdrawiam
 
 
someone88 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 303
Skąd: Silesia
Wysłany: 29-08-2006, 23:32   

mike[PL] tzn ile płacisz za tv+ plus? ja za clasica z tv place 141,49
 
 
VIPUPC 
Klikacz


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 29-08-2006, 23:45   

:mrgreen: to tylko rezygnacja bracie poczytaj troszke na forum :lol:
 
 
 
gadzecik 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 107
Wysłany: 31-08-2006, 13:15   

Ja place za light + TV ok 137 PLN - teraz to jest 1.5 Mb/256 kb i limity. Jesli w Aster ma byc
do 2 Mb/s – ściąganie danych w dzień, do 4 Mb/s – ściąganie danych w godz. 02.00-10.00, do 256 kb/s – wysyłanie danych, wszystko bez limitow + TV za 141 PLN to juz wiesz co wybrac. A jesli nie zadzwon na party line UPC i zapytaj.

PS chello nie dba o starych klientow, ja tez mialem classica w promocji za 99PLN ale nie chcieli jej przedluzyc, no coz....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: