Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
kacperek84 
Klikacz

Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 6
Wysłany: 14-02-2018, 23:03   

Dziś dostałem kolejną ofertę przedłużenia Select HD + 60mbit za 59,90 z dekoderem Mediabox z nagrywarką (stary) i 69,90 z dekoderem Horizon z nagrywarką. Cena czasem nie powinna być identyczna przy tych dekoderach? Tak czy inaczej które rozwiązanie jest lepsze z doświadczenia?
 
 
taggan 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-02-2018, 01:16   

MrPepka napisał/a:
Wyjaśniają tam, że chodzi o internet FTTB (światłowód dochodzi do budynku, a potem do mieszkania wchodzi Ci koncentryk).


Nawet to stwierdzenie jest nieprawdą.
W moim przypadku światłowód dochodzi do Budki z Bardzo Ważną Instalacją ;) pomiędzy czterema blokami i dalej do każdego już koncentryk.
Poczuli po prostu konkurencję z lepszym marketingowo światłowodem, który rzeczywiście jest światłowodem i stąd taka nędzna manipulacja.
 
 
aster 
classic master


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 226
Wysłany: 15-02-2018, 01:46   

taggan napisał/a:
Zwróciliście może uwagę, że UPC zaczęło na swoich stronach nazywać internet "światłowodowym", co jest zwykłą manipulacją i kłamstwem?


No niestety, chamska ściema na maksa. A do mieszkania wchodzą z dziadowskim kablem koncentrycznym...

Równie dobrze można twierdzić, że z Warszawy można dojechać autostradą to każdego miasta czy wioski w całej Polsce... bo przecież pierwsza część podróży będzie autostradą. :)
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 15-02-2018, 06:41   

kacperek84 napisał/a:
Select HD + 60mbit za 59,90 z dekoderem Mediabox z nagrywarką (stary) i 69,90 z dekoderem Horizon z nagrywarką. Cena czasem nie powinna być identyczna przy tych dekoderach?

Nie jest i nigdy nie była!
Z Horizonem zawsze drożej.
aster napisał/a:
A do mieszkania wchodzą z dziadowskim kablem koncentrycznym...

Dlaczego koncentryk jest niby dziadowski?
aster napisał/a:
Równie dobrze można twierdzić, że z Warszawy można dojechać autostradą to każdego miasta czy wioski w całej Polsce... bo przecież pierwsza część podróży będzie autostradą.

Jeden je mielone a drugi liście kapusty - statystycznie zjedliśmy obydwoje gołąbki :D .
_________________
 
 
taggan 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-02-2018, 09:15   

KOCUREK1970 napisał/a:

Jeden je mielone a drugi liście kapusty - statystycznie zjedliśmy obydwoje gołąbki :D .


Żadne zabiegi erystyczne nie zmienią suchego faktu, że niestety internet w UPC NIE jest internetem światłowodowym.
Sieć szkieletowa - owszem, od nawet kilkunastu lat jest na światłowodach, ale tzw. ostatnia mila - już nie. Ciekawe, dlaczego dopiero teraz zaczęli nazywać internet "światłowodowym" mimo że technologia jest od początku ta sama?
I tego się czepiam - brzydkiej manipulacji, graniczącej z oszustwem, na które naciągną się nieświadomi, czyli wiekszość klientów. Do jakości internetu nie mam zastrzeżeń, tylko do oszukańczej nazwy.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 15-02-2018, 09:28   

taggan napisał/a:
I tego się czepiam - brzydkiej manipulacji, graniczącej z oszustwem
Masz rację, tylko niestety nic z tego nie wynika.
Wstawią gdzieś na dole wyjaśnienie:
v - technologia FTTB i uważają że wszystko jest OK.

A co powiesz na informacje reklamowe banków na temat kredytów i ich "gwiazdki" - to dopiero jest rozbój.
_________________
 
 
niewidzialny 
easy master

Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 43
Wysłany: 15-02-2018, 09:41   

Witam,
mam takie szybkie pytanko do Was. Jestem na umowie terminowej jeszcze 1,5 roku ale kończy mi się zobowiązanie półroczne na paczkę HBO.
Czy udało się komuś uzyskać przy przedłużeniu HBO jakiś pakiet złotówkowy ( jeden już mam - Cinemax - ale chciałbym dostać coś za terminowe związanie się HBO ) ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 15-02-2018, 09:44   

Nie ma już po 1 zł.

Filmbox za 5 zł.
Multiroom bez PVRa za 10 zł.
_________________
 
 
niewidzialny 
easy master

Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 43
Wysłany: 15-02-2018, 09:52   

Dziękuję.
 
 
majkel33 
Klikacz

Dołączył: 31 Sty 2016
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 15-02-2018, 11:49   

Witam

Prosiłbym o pomoc w uzyskaniu najlepszej oferty. W tej chwili mam pakiet select extra hd, multiroom, fiber power 60 oraz minuty do wszystkich 60. Zwykły dekoder oraz karta CI+. Skończył się czas promocji i z 70 zł skoczyło na 75. W tej chwili potrzebuję tylko telewizji i multiroomu. Z tego co wyczytałem z tabelki to max co mogę uzyskać to:

Select Extra HD (dekoder Mediabox/moduł CI+) 40,99zł plus pewnie multiroom 10 zł razem 50,99 zł

Zgadza się czy coś przeoczyłem/nie doczytałem ?

Oczywiście będę musiał pewnie napisać wypowiedzenie aby dostać takie warunki ?

Z góry dziękuje za pomoc.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 15-02-2018, 12:21   

Wszystko się zgadza z promocji "Twoja Telewizja od UPC IV (2018-1)" + "Rozrywka z Multiroom (2016-1)"

Czasami uda się uzyskać promocje bez wypowiedzenia, ale lepiej ją złożyć.
_________________
 
 
aaaa565 
easy master

Dołączył: 29 Sty 2016
Posty: 29
Wysłany: 15-02-2018, 13:21   

teraz mój abonament :)
- Pakiet Horizon Max z nagrywarką – 75,00 zł,
- Horizon GO – 0,00 zł,
- Pakiet FILMY I SERIALE - MY PRIME – 10,00 zł,
- Pakiet HBO – 25,00 zł (0 zł przez 1 miesiąc od 03.02.2016 r.),- zrezygnowale po miesiącu promocyjnym
- Pakiet HBO OD/GO – 5,00 zł (0 zł przez 1 miesiąc od 03.02.2016 r.), - zrezygnowale po miesiącu promocyjnym
- Pakiet Cinemax – 1,00 zł,
- Pakiet Multiroom – 1,00 zł, - stary kaon po aster jeszcze z PVR
- Pakiet Canal+ Select – 39,90 zł,
- Fiber Power 30 Mb/s - 5,00zł, - teraz zamieniło się na 60 Mb/s - 5 pln bo chyba tutaj jest uwzgledniona ta ulga za zgody coś ok 10 pln
w sumie 131,90pln
umowa się skończyła 2.02 to cena podskoczyła mi o 10 pln czyli 141,90. złożyłem wymówienie. zaczęli do mnie wydzwaniać z DUK, nie dobierałem ich jakiś czas i dziś odebrałem i trafiłem na sensownego doradcę który zaproponował mi to wszystko co mam za ok. 121 ale bez my prime...w momencie kiedy nie chcę wymieniać dekodera w multiroomie to on zostaje za 1 pln i zostaje rónież 1 pln na Cinemax. po rozmowie doszliśmy razem do wniosku że lepiej będzie dla mnie zostać na głównych usługach na bezterminówce, zrezygnować z samego my Prime ( dopytałem czy napewno można z samego MyPrime zrezygnować), i podpisać na rok C+ select za 39.90 i wyszło że będę płacił 126 pln. oczywiście nie będzie żadnej opłaty instalacyjnej ani nic takiego ( nawet nie będzie jakbym się zdecydował podpisać nową umowę, też sie upewniłem)
zapytałem o jakieś nowe bardziej korzystne promocje a raczej kiedy można się spodziewać to Pan powiedział że coś może się pojawić przed wakacjami...
a u rodziców mam "WRU XX" + dodatki po 1 zł za 96,89 z C+ i tu Pan od razu powiedział żeby zostac na bezterminóce bo to tylko 5 pln wiecej i za tę cenę nic nie znajdzie nawet zbliżonego
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 15-02-2018, 13:26   

taggan napisał/a:
Do jakości internetu nie mam zastrzeżeń, tylko do oszukańczej nazwy.

No cóż - jest światłowodowy i nie jest.
Jak zakładają klientowi nieświadomemu to i tak nie ma pojęcia jaka to technologia, jaki sprzęt itd.
W sumie to trudno powiedzieć czy wprowadzają w błąd biorąc pod uwagę powyższy mój wpis - mylą się tylko w połowie a właściwie w ostatnich 100 m :twisted:
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 15-02-2018, 13:30   

aaaa565 napisał/a:
"WRU XX" + dodatki po 1 zł za 96,89 z C+ i tu Pan od razu powiedział żeby zostac na bezterminóce bo to tylko 5 pln wiecej
Proszę pamiętać o możliwej podwyżce raz w roku o max. 8 zł wynikające z OWU, co i tak nie zmienia faktu, że "WRU XX" jest nie do pobicia.
_________________
 
 
aaaa565 
easy master

Dołączył: 29 Sty 2016
Posty: 29
Wysłany: 15-02-2018, 13:34   

DOKŁADNIE! ale może przed wakacjami rzucą coś lepszego... dlatego w moim przypadku bezterminówka to jest to :) no i że można z samego MyPrime zrezygnować to też dobra sprawa!
pozdro i thx za pomoc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,56 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: