Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 09-02-2018, 21:48   

jmk napisał/a:
Możecie podać linki do tych obowiązujących promocji od lutego 2018?
A co słychać w temacie z regulaminami :arrow: :?: .
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 09-02-2018, 22:47   

Ruszyła nowa strona upc.pl i mistrzowska promocja mistrzowska promocja :mrgreen:
_________________
 
 
DLU 
light master

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 143
Wysłany: 09-02-2018, 23:05   

Po tej "mistrzowskiej" promocji, widać, że UPC szykuję się już do usług mobilnych :lol:
_________________
 
 
kranu 
light master

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 62
Wysłany: 09-02-2018, 23:41   

I jeszcze oferta na medal bez nagrywarki.
Jaki widzisz związek z usługami mobilnymi?
 
 
grześ 
easy master

Dołączył: 08 Maj 2017
Posty: 39
Wysłany: 10-02-2018, 01:42   

Witajcie.

Przeczytałem zamieszczony w arkuszu regulamin MEGA SPORT w UPC II (2018-1) i jeśli dobrze rozumiem żeby skorzystać z tej promocji nie trzeba pozostawać w okresie promocyjnym na główne usługi. Mam rację?

Wyjaśniam, że z końcem lutego kończy mi się okres promocyjny na select extra HD i Fiber Power 30. Mniej więcej w tym samym czasie kończy mi się okres zobowiązania na SUPER SPORT W UPC (2017-1). Usługi główne chcę zostawić na bezterminówce.
Chcę przedłużyć okres zobowiązania na Eleveny żeby mi opłaty nie podnieśli bo w reg SUPER SPORT W UPC (2017-1) jest zapis: "Po upływie Okresu Zobowiązania ulgi wskazane w pkt. II TWOJE OPŁATY będą nadal stosowane. Dostawca Usług uprawniony jest jednakże do zmiany ich wysokości zgodnie z zasadami przewidzianymi w Umowie Abonenckiej dla zmian Cennika."
Nie chcę żeby mi dowalili 25 zł zamiast dotychczasowych 9,90 zł.

Z góry dzięki za weryfikację moich mądrości :)
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 10-02-2018, 09:39   

grześ napisał/a:
.....żeby skorzystać z tej promocji nie trzeba pozostawać w okresie promocyjnym na główne usługi. Mam rację?

Tak, Eleven nie jest przeznaczony tylko dla Abonentów będących w promocyjnym okresie zobowiązania ;) ...więc nie mając okresu zobowiązania na uslugi głw. też możesz wziąć Eleven, ale ten pakiet tak czy siak jest w zobowiązaniu na 12 m-cy.
_________________
 
 
grześ 
easy master

Dołączył: 08 Maj 2017
Posty: 39
Wysłany: 10-02-2018, 10:51   

To mi pasuje Kasia. Nie mam zamiaru rezygnować z UPC. Nie chcę tylko wprowadzać zmian w usługach głównych.

Dziękuję za poradę:)
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 10-02-2018, 10:59   

grześ,
..ale wiesz że po zakończeniu promocyjnego okresu zobowiązania, Twoje ulgi (zgodnie z regulaminem Twojej promocji) zmniejszą się? , oraz że dodatkowo UPC może raz w roku podnieść Twoją opłatę abonamentową o nie więcej niż 8 zł na miesiąc?
_________________
 
 
grześ 
easy master

Dołączył: 08 Maj 2017
Posty: 39
Wysłany: 10-02-2018, 11:11   

Zadzwoniłem przed chwilą na infolinię. Miła Pani Ala przez żadnych problemów przedłużyła mi okres promocyjny na eleveny na dotychczasowych warunkach, czyli za 9,90 zł i przy okazji zaskoczyła mnie informacją, że Pakiet bezpieczeństwa i Horizon Go mam bezpłatnie na cały okres korzystania, a nie tylko na czas promocji na usługi główne. Miło:)

[ Dodano: 10-02-2018, 11:24 ]
Kasia napisał/a:
grześ,
..ale wiesz że po zakończeniu promocyjnego okresu zobowiązania, Twoje ulgi (zgodnie z regulaminem Twojej promocji) zmniejszą się? , oraz że dodatkowo UPC może raz w roku podnieść Twoją opłatę abonamentową o nie więcej niż 8 zł na miesiąc?


Tak Kasiu, wiem o tym ale w moim przypadku to będzie prawdopodobnie tylko 3 zł.

Nie opłaca mi się przedłużać umowy bo w tej chwili za select extra hd i fiber power 30 oraz mega sport i horizon go płacę chyba 87 zł. Tak, wiem że drogo ale UPC było na tyle hojne, że zamiast tego co wyżej włączyli pakiet MAX i dodatkowo canal plus select.

P.S.
Właśnie zadzwonił kolejny konsul i zaproponował mi przedłużenie umowy na select z mediaboxem i fiber power 60 za 75 zł. Co ciekawę wcale nie nalegał na horizona:)
 
 
DLU 
light master

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 143
Wysłany: 10-02-2018, 20:42   

kranu napisał/a:
I jeszcze oferta na medal bez nagrywarki.
Jaki widzisz związek z usługami mobilnymi?


Jakoś teraz mi się to rzuciło w oczy.
Chodzi o "internet stacjonarny" i "telefon stacjonarny".
We wcześniejszych promocjach np TRU, poprostu był internet i telefon.
Od pakietów Happy Home, to się zmieniło i uważam, że nie bez powodu :)
_________________
 
 
lucano1 
easy master

Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 40
Wysłany: 12-02-2018, 20:13   

Czy komuś z osób którym kończy się umowa w lutym podnieśli opłatę? Mnie już rachunek wzrósł z 64,99 na 65,18zł :-)
 
 
slamer82 
classic master

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 158
Wysłany: 12-02-2018, 21:23   

Mi podnieśli rachunek o 1,26zł, ponieważ umowa kończyła mi się 20 lutego, a UPC wystawia rachunek za cały miesiąc i te ostatnie dni liczą sobie jako podwyżka wynikająca z regulaminu.Teraz zawarłem nową umowę i konsultant powiedział, że w marcu będę miał korektę rachunku za luty.
 
 
kacperek84 
Klikacz

Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 6
Wysłany: 13-02-2018, 10:40   

Witam serdecznie. Posiadam obecnie w UPC tv Select + internet 60mbit plus Karte CI. Interesuje mnie przedłużenie wygasającej umowy na takich samych warunkach, ewentualnie zmieniłbym kartę CI na nagrywarkę. Z promocji wychodzi 54+15,02-10,02=59 zł. Zgadza się?
Po rozmowie z BOK została mi zaproponowana cena 69 zł i żadna, żadna inna. Przy dłuższej wymianie zdań przytoczyłem warunki promocji HHIV, lecz Pani stwierdziła, że taka promocja nie obowiązuje...
I co tu dalej robić? Złożyć rezygnację i czekać na reakcję?
 
 
taggan 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-02-2018, 10:49   

Rozmowę z UPC zaczyna się od złożenia wypowiedzenia - wówczas magicznie pojawiają się wcześniej niedostępne promocje.
 
 
Nope 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 148
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 13-02-2018, 18:57   

Wypowiedzenie do wysłania lub zaniesienia[bardziej preferuję tę opcję] wystarczy napisać odręcznie? Wówczas salon info przekaże dalej i BUK zadrydna? :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,73 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: