Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dekodery do horizona kiedy.?
Autor Wiadomość
Tom753 
easy master

Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 20
Wysłany: 16-01-2018, 22:21   

Pitrek napisał/a:
Tom753 napisał/a:
Czy można podłączyć Horizona kablem etharnet do ContBoxa
Jak najbardziej. Podłączasz LAN Horizona do LANu Compala. Możesz w ten sposób powiększyć zasięg Wi-Fi.
Tom753 napisał/a:
twierdził że tak nie wolno i jest to błąd z mojej strony dlatego wizyta będzei płatna
Nie wiem o co chodzi, ale informacje na stronie UPC może pomogą Ci zareklamować opłatę za wizytę technika.
W końcu samo UPC :arrow: podaje jak zrobić z Horizona APeka (Access Point)

Hasło i nazwę SSID do Wi-Fi konfigurujesz na Horizonie.
Zainteresuj się :arrow: także tym.


BArdzo dziękuję za pomoc - zobaczę jak zareaguje UPC
_________________
 
 
jarul777 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 291
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-01-2018, 12:22   

Dzisiaj rano dostałem nowy soft na Horizonie. Głowy nie dam za numerek, bo byłem półprzytomny, ale chyba 0.13.144. To jakaś większa akcja, ktoś też to dostał? Bo wydaje mi się, że dawno nie było żadnego update'u.
_________________
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-01-2018, 21:47   

Ja od kilku miesięcy na LS mam 0.13.145
 
 
Kronin 
classic master

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-01-2018, 22:59   

jarul777 napisał/a:
Dzisiaj rano dostałem nowy soft na Horizonie. Głowy nie dam za numerek, bo byłem półprzytomny, ale chyba 0.13.144. To jakaś większa akcja, ktoś też to dostał? Bo wydaje mi się, że dawno nie było żadnego update'u.

U mnie na HS z PVR nadal wisi 0.13.142. Wymuszenie pobrania softu nie zaktualizowało mi do niczego nowszego.
_________________
 
 
 
aster 
classic master


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 226
Wysłany: 18-01-2018, 02:18   

Czy ten Horizon box jest aktualnie używany przez jakieś duże sieci kablowe zagranicą?

Czy któraś z nich ma 4K w Horizonie lub np. oferuje Horizona do Full HD a zaczęła oferować nowy box do 4K? Chcę po prostu wiedzieć na czym stoimi jeśli UPC miałby wprowadzić kanały w 4K do swojej oferty - czy będą dłubać przy Horizonie czy pojawi się nowy sprzęt. A najlepiej spojrzeć chyba na podobne firmy na innych rynkach.

Z modemem to dobrze trafili i nawet Virgin Media w Anglii używa ten sam sprzęt, pytanie tylko co z tv...
 
 
verso 
classic master

Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 251
Wysłany: 18-01-2018, 13:23   

Mam pytanie techniczne ;)
Czy można zamienić miejscami dekoder Horizon z Muliroomem Mediabox ??? np. w salonie miałbym dekoder Horizona a w sypialni Mediabox i biorąc pod uwagę problemy z Horizonem (oby nie) zamieniam je miejscami, tj. Mediabox trafia do salonu a Horizon do sypialni (rzadko używany TV). Ruter mam oddzielny - pozostaje bez zmian.

Wydaje mi się, że taka zamiana urządzeń chyba nie ma wpływu na prawidłowe działanie usług UPC ??? co Wy na to ???
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 18-01-2018, 13:29   

Oczywiście że nie ma żadnego znaczenia

u mnie głowny odbiornik to telewizor z CI+ który jest de facto multiroomem, Horizon stoi w drugim pokoju wyłączony i się kurzy
 
 
verso 
classic master

Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 251
Wysłany: 18-01-2018, 13:36   

GDA napisał/a:
Oczywiście że nie ma żadnego znaczenia

u mnie głowny odbiornik to telewizor z CI+ który jest de facto multiroomem, Horizon stoi w drugim pokoju wyłączony i się kurzy

"GDA" - dzięki! wymyśliłem taką alternatywę w przypadku gdyby Horizon zaczął wariować :P
 
 
daroslav 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: Katowice
Wysłany: 18-01-2018, 16:28   

aster napisał/a:
Czy ten Horizon box jest aktualnie używany przez jakieś duże sieci kablowe zagranicą?

Czy któraś z nich ma 4K w Horizonie lub np. oferuje Horizona do Full HD a zaczęła oferować nowy box do 4K? Chcę po prostu wiedzieć na czym stoimi jeśli UPC miałby wprowadzić kanały w 4K do swojej oferty - czy będą dłubać przy Horizonie czy pojawi się nowy sprzęt. A najlepiej spojrzeć chyba na podobne firmy na innych rynkach.

Z modemem to dobrze trafili i nawet Virgin Media w Anglii używa ten sam sprzęt, pytanie tylko co z tv...


Tak używają:
https://www.upc.at/fernsehen/digital-tv/

https://www.upc.cz/televi...d-dvr-mediabox/

Filmik o nowym boxie (kiedys juz tutaj linkowany): https://www.youtube.com/w...ST_FYMUSxU&t=8s i info: https://dtve-dev.knect365.com/2016/05/11/liberty-global-to-create-single-advanced-set-top-for-all-europe/
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 18-01-2018, 17:37   

Ale ten film i info jest sprzed 2 lat (rocznikowo) tak więc to już historia
 
 
Radeckiii 
classic master

Dołączył: 22 Lut 2016
Posty: 160
Wysłany: 18-01-2018, 20:02   

jarul777 napisał/a:
Dzisiaj rano dostałem nowy soft na Horizonie. Głowy nie dam za numerek, bo byłem półprzytomny, ale chyba 0.13.144. To jakaś większa akcja, ktoś też to dostał? Bo wydaje mi się, że dawno nie było żadnego update'u.

Dzisiaj rano dostałem ten sam soft.
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-01-2018, 00:45   

0.13.144 na HS to odpowiednik 0.13.145 na LS. Mam nadzieję, że będzie tak samo bezproblemowy.
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19-01-2018, 07:08   

Dobry żart :)
_________________
  nordof
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 19-01-2018, 07:33   

Soft 144 mam już od pół roku chyba. Tryb ECO i STANDARD na nim dalej szwankuje. Reszta okej.
_________________
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19-01-2018, 13:41   

erwinsans napisał/a:
Soft 144 mam już od pół roku chyba. Tryb ECO i STANDARD na nim dalej szwankuje. Reszta okej.
Włączę z ciekawości ten tryb TURBO :) . Sam jestem ciekawy czy wreszcie będę mógł oglądać nagrywany właśnie program? Czy pausa i cofanie działa ok?
_________________
  nordof
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: