Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC Biznes - jakość obsługi
Autor Wiadomość
patryk_waw 
light master


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-01-2018, 12:18   UPC Biznes - jakość obsługi

Chciałbym się podzielić z wami moimi przygodami z UPC Biznes.
Wpadłem na pomysł że zmienię obecną umowę na ofertę UPC Biznes i się zaczęło...

Od kilku tygodniu próbuje zmienić ofertę na UPC Biznes i nie da się, ale nie dla tego że nie ma warunków technicznych , czy że nie spełniam innych warunków promocji, po prostu najnormalniej w świecie sprzedawcy/handlowcy mają to gdzieś. A wyglądało to tak:
1. Wypełniłem formularz kontaktowy na stronie - przez 7 dni nikt nie zadzwonił :D
2. Wypełniłem formularz ponownie, następnego dnia dostałem SMS-a z potwierdzeniem, że już za chwilę do mnie UPC oddzwoni...przez dwa dni nikt nie zadzwonił

3. Wypełniłem na stronie formularz callback i o dziwo w 27 sekund oddzwonił przemiły Pan który przedstawił ofertę i zaproponował że wyśle ją na maila żebym się z nią zapoznał...czekałem 3 dni na tą ofertę....nie doszła...

4. Myślę, może wpadła do spamu i ją wywaliłem, no to idę do punktu UPC w centrum handlowym, tam Pan po konsultacjach obiecuje że oddzwoni jeszcze dziś z ofertą - i rzeczywiście oddzwania, ale oferta nie zawiera wszystkich opcji dodatkowych które mnie interesują, a więc Pan obiecuje że oddzwoni następnego dnia z nową ofertą i jak wam się wydaję zadzwonił? Oczywiście że nie.

5. W akcie desperacji opisałem sytuację na facebooku UPC Polska, dostałem wiadomość prywatną, że bardzo im przykro i już zlecając pracownikowi aby się ze mną skontaktował i rozwiązał problem...i jak myślicie skontaktował się ktoś? Oczywiście że nie....

Ręce opadają robię wszystko żeby podpisać umowę bo jestem zadowolony z jakości usług, a konkurencja która jest u mnie w bloku jest daleko w tyle i nie ma nawet co o niej rozmawiać. Może jest na forum jakiś konsultant który jest wstanie dokończyć temat?
_________________
 
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 04-01-2018, 12:21   

patryk_waw napisał/a:
a konkurencja która jest u mnie w bloku jest daleko w tyle i nie ma nawet co o niej rozmawiać.

to sobie wyobraź co tam się musi dziać ;-)


patryk_waw napisał/a:
Może jest na forum jakiś konsultant który jest wstanie dokończyć temat?

tutaj nie, wejdź na społeczność UPC i tam na PRIV wszystko załatwisz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: