Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lublin i pakiet 3 w jednym
Autor Wiadomość
cyrus 
Klikacz

Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 12
Wysłany: 25-08-2006, 13:44   Lublin i pakiet 3 w jednym

Witam.Dotychczas korzystałem z neo 256 i telefon 60 minut razem miesięcznie koło 120 zł+pakiet podstawowy 6 zł.Umowe mam do pazdziernika.Max 130 zł.I tyle max moge wyciągnąc od rodziców miesięcznie.Słyszałem coś o promocji 3 w 1, no ok chello light 69 zł,abonament tel 9.90 zł no i -10% za pakiet pełny.Oferta bardzo atrakcyjna miałbym i dobry net i tani telefon ( 0.11 groszy za minute podobno ),ale właśnie ile kosztuje pakiet pełny w zLublinie.Na stronie UPC niema.Moze wie ktoś ile by to kosztowało razem miesięcznie.Jakie były by opłaty instalacyjne,za modem itp ?? Moze sa jakeis kruczki ukryte opłaty.Bo za taki net,pakiet pelny i telefon to jakoś mało. :?
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-08-2006, 14:51   

Tu masz aktualne promocje:

http://chellopl.one.pl/promocje.php

Jeśli chodzi o kruczek z telefonem, to jest taki, że po okresie promocji prawdopodobnie będziesz płacił za niego normalną opłatę (teraz jest taka niska, bo właśnie UPC chce złapać jak najwięcej klientów na telefon). Pozostaje jeszcze negocjować z nimi jak skończy Ci się umowa promocyjna.
 
 
ozys 
classic master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 164
Skąd: Lublin
Wysłany: 25-08-2006, 23:11   

cyrus napisał/a:
ale właśnie ile kosztuje pakiet pełny w zLublinie

Kosztuje 52 zl minus ok 6 zl to co pobiera spoldzielnia mieszkaniowa w czynszu za pakiet podstawowy czyli ok 46 zl minus 10 % w tej promocji. Mi we wtorek juz instaluja :)
Pozdrawiam.
_________________
 
 
cyrus 
Klikacz

Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 12
Wysłany: 26-08-2006, 15:51   

dzięki za odpowiedzi.Znalazłem coś takiego:
Kod:
„LETNIA PROMOCJA PAKIETU PELNEGO, chello LIGHT I TELEFONU W UPC POLSKA”

WARIANT I - adresaci: nie Klienci Basic, nie-Klienci Internetu, nie-Klienci telefonu
– 2 pierwsze m-ce po 1zl za Basic, za chello light i zaTanie Rozmowy
– Basic – kolejne 12 m-cy z 10% upustem
– light – kolejne 12 m-cy po 69zl, po 14 m-cach Klient przechodzi na stawke 84zl za kazdy m-c
– TR – kolejne 12 m-cy po 9,90zl, po 14 m-cach Klient przechodzi nastawke 29,90zl za kazdy m-c
– zobowiązanie/umowa na 14 m-cy

Sprawa jest taka do 14 pazdziernika mam umowe z neo.Lepiej liczyc na to że UPC przedłuży tą promocje czy wziąśc teraz i za te 2 mieisące zapłacic 3 zł (czyli prawie nic)??
 
 
ozys 
classic master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 164
Skąd: Lublin
Wysłany: 26-08-2006, 16:49   

cyrus napisał/a:
Sprawa jest taka do 14 pazdziernika mam umowe z neo.Lepiej liczyc na to że UPC przedłuży tą promocje czy wziąśc teraz i za te 2 mieisące zapłacic 3 zł (czyli prawie nic)??

Ja mialem umowe do konca sierpnia, wiec mi bylo latwiej sie zdecydowac. Podobno ze cos nowego sie szykuje po wakacjach w UPC, ale glowy nie dam uciąć :P
Jesli jestes przy kasie wez ta paczke w UPC. Jesli nie, zaczekaj.
Pozdrawiam.
Aha teraz jeszcze mozesz wziac HBO za 1 zl przez 12 m-cy, a czy pozniej tak bedzie nie wiem. Po roku mozesz zrezygnowac bo bedzie juz po 19, 90 zl. Oczywiscie z miesiecznym wyprzedzeniem.
 
 
cyrus 
Klikacz

Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 12
Wysłany: 26-08-2006, 16:58   

ozys napisał/a:
cyrus napisał/a:
Sprawa jest taka do 14 pazdziernika mam umowe z neo.Lepiej liczyc na to że UPC przedłuży tą promocje czy wziąśc teraz i za te 2 mieisące zapłacic 3 zł (czyli prawie nic)??

Ja mialem umowe do konca sierpnia, wiec mi bylo latwiej sie zdecydowac. Podobno ze cos nowego sie szykuje po wakacjach w UPC, ale glowy nie dam uciąć :P
Jesli jestes przy kasie wez ta paczke w UPC. Jesli nie, zaczekaj.
Pozdrawiam.
Aha teraz jeszcze mozesz wziac HBO za 1 zl przez 12 m-cy, a czy pozniej tak bedzie nie wiem. Po roku mozesz zrezygnowac bo bedzie juz po 19, 90 zl. Oczywiscie z miesiecznym wyprzedzeniem.


No to poczekam :) .Ale w razie czego głowy ci nie utne,to samo miasto więc szkoda.....utne ręke ;) .
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 26-08-2006, 17:06   

Skończy się jedna promocja to będzie następna (podobna), upc nazywa "promocjami" swoją standardową i powszechną ofertę umów na czas określony.

To tak jak się idzie do hipermarketu to też nie używają słowa cena tylko zamiast niego promocja albo okazja.
Jest to zabieg czysto kosmetyczny wymyślony przez marketoidów polegający na dorysowywaniu na metkach dodatkowych przekreślonych cyferek w charakterze dekoracji.
  marekd@jabberpl.org
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,48 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: