Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 13-12-2017, 13:32   

guushiddink napisał/a:
nie, nie jestem przedstawicielem handlowym UPC

akurat o to nie miałem Ciebie zamiaru oskarżać bo sam jestem atakowany takimi tekstami

pozostaje się tylko cieszyć że mieszkasz w miejscu w którym sieć UPC nie ma problemów na węzłach i wszystko działa płynnie
 
 
guushiddink 
classic master

Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 151
Wysłany: 13-12-2017, 19:13   

Dlatego powtarzam, po lekturze forum za każdym razem otwieram nagrywarkę z obawą "że to ten dzień, kiedy się zjebie" :D

Ale fakt, niedawno UPC u mnie w bloku robiło konserwacje infrastruktury, więc może to jest powodem.
 
 
alucard19822 
Klikacz

Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 9
Wysłany: 13-12-2017, 20:00   

Witam wszystkich

23 lutego 2018 kończy mi się umowa na internet, a 28 lutego 2018 na tv w UPC.
Dodatkowo w czerwcu bieżącego roku wziąłem Pakiet Eleven (na rok).
Chciałbym złożyć wypowiedzenie, żeby powalczyć o lepsze warunki.
W związku z powyższym mam pytania:
- czy wystarczy, że napiszę w wypowiedzeniu, że wypowiadam umowę wraz z końcem okresu zobowiązania i wtedy umowa kończy się z końcem lutego?
- co z Pakietem Eleven? będę musiał zapłacić za te kilka pozostałe miesiące?
- czy jest możliwość uzyskania oferty Twój Happy Home XIV czy tylko XIII?

Dzisiaj moja żona była w Punkcie UPC w Opolu, żeby złożyć wypowiedzenie, a tam koleś poinformował ją, że jeżeli teraz to zrobi, to umowa zakończy się po miesiącu (???).
Dlatego będę wysyłał wypowiedzenie pocztą - zawsze tak robiłem i jakoś nie było problemów...

Z gory dziękuję za pomoc

Pozdrawiam
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 13-12-2017, 20:02   

Tak
Tak
Dopiero po złożeniu wypowiedzenia otworzy się szansa na wyższe numery
 
 
alucard19822 
Klikacz

Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 9
Wysłany: 13-12-2017, 20:16   

Ok, ale jeżeli napiszę "wraz z końcem okresu zobowiązania", to nie potraktują tego, że z końcem czerwca (bo Eleveny mam do czerwca) ?
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 13-12-2017, 20:59   

Wypowiedz umowę główną a nie Eleveny
Możesz napisać w piśmie że jesteś świadomy poniesienia opłaty dodatkowej za zerwanie przedwczesne umowy na Eleven
 
 
ania0208 
light master

Dołączyła: 06 Lis 2015
Posty: 53
Wysłany: 13-12-2017, 21:12   

Kasia napisał/a:
ania0208 napisał/a:
powiedzieli że po skończonym okresie umowy czyli po 15 grudnia cena będzie 81 zł i ewentualne podwyżki później,


To czy jest to 6 zł jak mówi konsultant, to sama możesz sprawdzić w Regulaminie swojej promocji.

Dodatkowo UPC może raz w roku podnieść Ci opłatę abonamentu na podstawie OWU, o nie więcej niż 8 zł.

ania0208 napisał/a:
nie wiem co robić?

Napisaliśmy Ci.
Ale jeśli wolisz płacić 89 zł w zobowiązaniu na 24mce, zamiast Umowy bez zobowiązania i 81 zł (75+6) - to Twoja decyzja.


Ok. Zostaję przy tym co mam. Dziękuję za radę i pozdrawiam
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 13-12-2017, 21:22   

ania0208,
I słusznie, skoro chcesz pakiet Max i dekoder z nagrywarką (ale nie Horizon), oraz 60Mbs i Multiroom to nawet gdybyś otrzymała pakiet Select Extra HD PVR w promocji THH Xlll i zrobiła upgrade- to w najlepszym przypadku placilabys 82 zł (=54+15,02−10,02+10+13)

Więc jak widzisz nie opłaca Ci się robić czegokolwiek.

Pozdrawiam.:)


alucard19822,
Możesz złożyć i teraz, ale najlepiej jest z 30 dniowym wyprzedzeniem (licząc pelen okres rozliczeniowy od 1-do ostatniego dnia miesiąca) złożyć wypowiedzenie, tak na wszelki wypadek ;) na Twoim miejscu złożyłabym w styczniu ;)

Wiesz już jaki dekoder (Horizon czy Mediabox, z PVR czy bez, a może Mediamoduł) będziesz chciał?
 
 
ExpectSoon 
easy master

Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 23
Wysłany: 14-12-2017, 10:40   

Hej. Dostałem ni stąd ni z owąd propozycję przejścia na UPC Biznes.

Biznes Internet 300/30
WiFi
Horizon Max HD + nagrywarka
Horizon Go
Pakiet Mega Sport
Telefon stacjonarny... jakieś nolimity + chyba USA i Kanada stacjonarne, ale tego nie pamiętam bo i tak nie korzystam
Gwarancja SLA 12h

Całość za 89 zł netto przy umowie 24 miesiące.

Jakie są wasze opinie na temat tej oferty?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14-12-2017, 11:41   

Dostałeś ofertę z :arrow: tego regulaminu.
:arrow: https://biznes.upc.pl/promocje/pakiety-internet-telewizja/nb/pakiet-biznes-300-nb/

Może spróbuj policzyć to z tego :arrow: regulaminu i porównaj z Twoją ofertą.
_________________
 
 
alucard19822 
Klikacz

Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 9
Wysłany: 14-12-2017, 12:05   

Kasia

Nie zastanawiałem się na dekoderem, bo przez ostatnie 2 lata miałem Horizon i jakoś nie było większych problemów. Czy jednak radzisz coś innego?

Dlaczego polecasz czekać z tym wypowiedzeniem?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14-12-2017, 12:17   

alucard19822 napisał/a:
Dlaczego polecasz czekać z tym wypowiedzeniem?

Jak złożysz zbyt wcześnie i na dodatek jeszcze sam do nich zadzwonisz, to od razu będą wiedzieli, że chcesz uzyskać tańszą ofertę. To Ty masz być górą, a nie UPC, to im ma na Tobie zależeć. Optymalny termin to początek stycznia. Na negocjacje zostaje czas do końca lutego. Oczywiście jeżeli masz obecnie bardzo dobrą ofertę, to już teraz możesz dostać bardzo dobrą. Im teraz droższy pakiet tym trudniej uzyskać dobrą nową ofertę.
_________________
 
 
ExpectSoon 
easy master

Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 23
Wysłany: 14-12-2017, 12:42   

Pitrek napisał/a:
Dostałeś ofertę z :arrow: tego regulaminu.
:arrow: https://biznes.upc.pl/promocje/pakiety-internet-telewizja/nb/pakiet-biznes-300-nb/

Może spróbuj policzyć to z tego :arrow: regulaminu i porównaj z Twoją ofertą.


Dzięki za odpowiedź. Tutaj są ceny brutto czy netto? Jeśli brutto (co pierwszy raz widzę w umowach biznesowych UPC) to by się zgadzało oprócz tego, że mnie jeszcze zaproponował telefon stacjonarny: w Polsce nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórkowe, w Europie na stacjonarne i do USA i Kanady na stacjonarne i komórkowe.

W Elastycznej ofercie w UPC Biznes XXI nie widzę ani pakietu Max (na tym by mi zależało) ani nagrywarki (bajer, ale z którego częściej bym korzystał niż z telefonu stacjonarnego).

Jeśli chodzi o moją obecną ofertę to posiadam Fiber Power 120, Horizon Max, My Prime, Mega Sport za 91 zł.
 
 
alucard19822 
Klikacz

Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 9
Wysłany: 14-12-2017, 12:52   

Pitrek
Teraz mam Horizon Select PVR + 60Mbps + Canal+ Select + Eleven; 129 zł za wszystko.
Już do mnie dzwonili (jeszcze bez wypowiedzenia) i proponowali to samo + 2x szybszy internet za 119. Ale wychodzi mi, że mógłbym jeszcze 109 zł wyszarpać. Jak sądzisz?
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 14-12-2017, 12:52   

Dami107 napisał/a:
Tutaj są ceny brutto czy netto?

otworzyłeś ten dokument? przecież jest napisane
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,63 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: