Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
internet na czas nieokreślony
Autor Wiadomość
Frodo1988 
Klikacz

Dołączył: 29 Wrz 2017
Posty: 3
Wysłany: 14-10-2017, 12:49   internet na czas nieokreślony

Witam was. Mam kolejne i krótkie pytanie. Czy w Play albo w innej sieci znajdę ofertę internetu na czas nieokreślony? W sieci szukam ale jest bardzo mało wzmianek o takiej formie. Proszę pomóżcie.
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 14-10-2017, 12:51   

http://www.njumobile.pl/oferta/internet-mobilny
 
 
Frodo1988 
Klikacz

Dołączył: 29 Wrz 2017
Posty: 3
Wysłany: 14-10-2017, 12:59   

Z tego co widzę to po tych 40 Gb włącz się lejek, ale pewnie za jakąś dodatkową opłatą/doładowaniem, można tego lejka się pozbyć.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 14-10-2017, 13:32   

Frodo1988,
Najlepiej zapytać bezpośrednio tutaj :arrow: https://forumplay.pl
 
 
apogeum 
easy master

Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 49
Wysłany: 12-12-2017, 13:35   

Jeśli większość czasu przebywa sie w jednym miejscu to faktycznie internet od lokalnego dostawcy internetu będzie najbardziej opłacalną opcją ( zwykle jest to najszybsza prędkość w stosunku do tego co się miesięcznie płaci)

Interne mobilny jest natomiast bardziej opłacalny w sytuacji kiedy często podróżujemy oraz nie mamy pewności na 100% czy na miejscu internet będziemy mieli czy nie. Jest to wtedy wygodne.

Aktualnie dobre oferty ma Plus i jego odnoga Plush
Warto jest sobie to wszystko porównać na przykład tutaj : https://panwybierak.pl/
 
 
sowa 
Klikacz

Dołączyła: 28 Cze 2018
Posty: 2
Wysłany: 28-06-2018, 12:45   

Plus podobno często ma lagi... z Playem nie ma większego problemu oprócz tego że drogi. A czy ktoś ma internet na kartę Virgin Mobile?
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 29-06-2018, 20:20   Internet mobilny to spore

wyzwanie ale widać ogromny postęp.Właśnie wróciłem z nad morza bo byłem w miejscowości Grzybowo ,którą szczerze polecam do wyjazdu wakacyjnego.
Nie omieszkałem przetestować "LTE ADVANCED" lub inaczej "LTE+" na urządzeniach ,które to obsługują.
Jak się okazało osoby posiadające telefony z obsługą LTE kat.6 mają największy problem bo są olewani przez operatorów gdyż z tego wynika ,że dają najniższy priorytet lub niższe pasmo dla tego połączenia.
LG G2 ma Snapa 800 i wyciągnąłem maksymalnie 5Mbits/1Mbits oraz 39ping , na Motorola ze Snap 810 wyciągnąłem 51Mbits/14Mbits oraz 27ping a w przypadku SOC KIRIN 970 było to 67Mbits/24Mbits i 19ping.
Oczywiście wszystkie korzystały z LTE z tym ,że tylko Motorola i Huawei obsługuje "LTE ADVANCED".
Wygląda na to ,że sami operatorzy rodzimi zmuszą człowieka do wymiany telefonu w przyszłości bo będą w pełni wspierać tylko najszybsze rodzaje połączeń.
Teraz jak porównam sobie wynik LTE z LG G2 z połączeniem H+ ,które teoretycznie jest wolniejsze a miałem na nim 6Mbits/1.5Mbits.
Ciekawe gdzie teraz w Polsce można wyciągnąć najwięcej z LTE jeżeli oczywiście układ SOC obsługuje takie przepustowości.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: