Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Internet Biznes 600Mb/s i modem
Autor Wiadomość
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-11-2017, 18:14   

JMDI możesz brać w ciemno, moj znajomy ma i nie miał przypadku problemów z netem (jedyny to jak most się palił, ale to każdy operator miał problemy). Połaczenie na świat jedno z lepszych.
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-11-2017, 18:17   Rzeczywiście jak popatrzyłem...

na ostatni test łącza JDMI trzeba przyznać nie spotkałem się z lepszymi rezultatami pod względem czasów opóźnień na łączu.
Łezka w oku się pojawia gdy mój lokalny sprzedawca usług z internetem na czele dał się sprzedać NETII bo widać lokalni potrafią mieć łącza najlepsze.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 09-11-2017, 18:53   

MariuszHL napisał/a:
bo widać lokalni potrafią mieć łącza najlepsze.

Zobaczymy czy będą mieli lepsze łącza, jak dobiją do MILIONA klientów.
Zresztą porównywanie UPC, Netia, Orange, MM do lokalnych dostawców jest niepoważne.
A co powiesz o lokalnych dostawcach netu radiowego - też będziesz ich wychwalał pod niebiosa?
_________________
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14-11-2017, 18:24   Patrząc na ilość testów...

łącz światłowodowych na stronie speedtest.pl trzeba przyznać ,że czym większa ilość osób korzystających z usług danej firmy tym czasy opóźnień co raz gorsze ale to zrozumiałe.
Ale gdy ma się w swoim rejonie usługodawcę ,który z powodu małej ilości abonentów według informacji jakie znalazłem wynosi około 18tysięcy osób to tylko cieszyć się bo w przyszłości może być gorzej no chyba ,że będą trzymali poziom.
Wiele osób ma to szczęście mieć w swoim rejonie lokalnych sprzedawców pakietów trzy w jednym i w okresie zmian jakie zachodzą w takich MOLOCHACH jak UPC, ORANGE ,które modernizują własną sieć dlatego dobrze jest przeczekać właśnie w takiej firmie jak JDI bo może się okazać ,że i tak nikt nie zaoferuje tak dobrego połączenie ze światem internetu i nie tylko jak ta firma.
Z takich połączeń jak radiowe/gsm/satelitarne korzystają osoby ,które nie mają innego lepszego wyboru jednak w tej chwili w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest LTE.
Gdy ma się doprowadzone światełko do mieszkania to zmienia wszystko i tylko alternatywny usługodawca także ze światłowodem może zaoferować coś podobnego ale tutaj trzeba przetestować łącze.
Dla Mnie tak samo ważne jakiej konfiguracji używają usługodawcy typu priorytety oraz czy najważniejsza jest stabilność czy czasy opóźnień.
_________________
 
 
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 536
Wysłany: 15-11-2017, 11:35   Re: Patrząc na ilość testów...

MariuszHL napisał/a:
łącz światłowodowych na stronie speedtest.pl trzeba przyznać ,że czym większa ilość osób korzystających z usług danej firmy tym czasy opóźnień co raz gorsze ale to zrozumiałe.
Ale gdy ma się w swoim rejonie usługodawcę ,który z powodu małej ilości abonentów według informacji jakie znalazłem wynosi około 18tysięcy osób to tylko cieszyć się bo w przyszłości może być gorzej no chyba ,że będą trzymali poziom.
Wiele osób ma to szczęście mieć w swoim rejonie lokalnych sprzedawców pakietów trzy w jednym i w okresie zmian jakie zachodzą w takich MOLOCHACH jak UPC, ORANGE ,które modernizują własną sieć dlatego dobrze jest przeczekać właśnie w takiej firmie jak JDI bo może się okazać ,że i tak nikt nie zaoferuje tak dobrego połączenie ze światem internetu i nie tylko jak ta firma.
Z takich połączeń jak radiowe/gsm/satelitarne korzystają osoby ,które nie mają innego lepszego wyboru jednak w tej chwili w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest LTE.
Gdy ma się doprowadzone światełko do mieszkania to zmienia wszystko i tylko alternatywny usługodawca także ze światłowodem może zaoferować coś podobnego ale tutaj trzeba przetestować łącze.
Dla Mnie tak samo ważne jakiej konfiguracji używają usługodawcy typu priorytety oraz czy najważniejsza jest stabilność czy czasy opóźnień.


naucz się korzystać z znaków interpunkcyjnych, bo źle się czyta twoje posty :)
 
 
thepomarancza 
Klikacz

Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 10
Wysłany: 15-11-2017, 14:50   

Czyli jednak nie jestem jedynym grammar nazi, który to zauważył :P
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-11-2017, 16:29   

Nie chcę być wscipski, ale nie cytuje się posta, jeżeli odpowiedź jest pod postem, na który się odpowiada ;>

Interpunkcja interpunkcją, na to wyżej też trzeba zwracać uwagę, bo "pali się scrolla".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,59 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: