Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gry online
Autor Wiadomość
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 30-10-2017, 20:27   Gry online

w tym przypadku gry LEAGUE OF LEGENDS dla wszystkich wymagających jak najwięcej od swojego łącza w przypadku PING.
https://lagreport.euw.leagueoflegends.com/en/#

PING TEST DO GRY LEAGUE OF LEGENDS NA ORANGE FIBER 600Mbits 2017-10-30 20_26_20.png
Plik ściągnięto 38 raz(y) 48,7 KB

_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-11-2017, 20:07   

I co? UPC Warszawa:

 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 01-11-2017, 20:55   Jesteś z Wawy...

czyli UPC ma tam najlepsze połączenie na świat.U sąsiada jak sprawdziłem miał na łączu 60/6Mbits do League of Legends 32ms opóźnienie co dla Mnie jest sporym polepszeniem tego parametru bo jak pod koniec 2015roku testowałem 250Mbits to miałem 47ms w tej grze.
Widzę ,że czas opóźnień na Tym łączu co ty masz są na poziomie poprzedniego mojego łącza bo miałem 25ms.
Ciekawi Mnie czy masz łącze dla firm UPC z bezpośrednim doprowadzeniem światłowodu do gniazdka w mieszkaniu z pominięciem koncentryka jednak straty pakietów niepokoją mimo ,że są poniżej 0.5% ale jak wystąpią w nie odpowiednim momencie mogą stanowić problem.
Jak porównam sobie to z 2008 rokiem to jednak skok jaki uczyniło UPC jest spory na korzyść tej firmy.Tylko jak widać stabilność/PING na łączu UPC zależy od lokalizacji.

PS: Tak po za tym zauważyłem ,że przez pierwsze dwa tygodnie korzystania z ORANGE FIBER 600Mbits miałem stały adres IP od 01.06.2017 do 14.07.2017 i dopiero potem zmienili ustawienia dla mojej konfiguracji.

TEST SUPERNOVA WITHOUT CFOSSPEED 2016-06-02 13_22_12.png
Plik ściągnięto 30 raz(y) 19,78 KB

_________________
Ostatnio zmieniony przez MariuszHL 01-11-2017, 21:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 01-11-2017, 21:06   

MariuszHL napisał/a:
Tylko jak widać stabilność/PING na łączu UPC zależy od lokalizacji.

W KOŃCU COŚ MĄDRZE NAPISAŁEŚ!!! Tak więc przy koncentryku jak widzisz da się mieć stabilny ping.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-11-2017, 14:43   

Nie, mam łącze UPC dla zwykłego Kowalskiego ze światłowodem doprowadzonym do piwnicy w bloku a dalej na drugie piętro koncentrykiem. Firma nie stoi w miejscu tylko się rozwija, a we wcześniejszych tematach pisałeś opinie z 2015 roku co było absurdem, bo akurat w tamtym momencie UPC miało spory problem z grą min. LoL. Jak ja miałem Orange, to znajomy z upc miał spore utraty pakietów, teraz nic takiego nie występuje, na wescie mam jak ostatnio gralem 29-30ms.


A co do braku zmian IP, może masz ipv6 w loginie, wtedy ipv4 nie zmienia się co chwile, ogólnie bez dopisku w loginie /ipv6 jest lepiej i możliwe że zmaleje ci ping po wykosowaniu tego, jeżeli masz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: