Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Własny modem, a prawo
Autor Wiadomość
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 08-10-2017, 15:47   

pawelb napisał/a:
Mysle ze operatorzy niechetnie do tego podchodza bo jak wczesniej wspominalem, osob ktore sa tym zainteresowane jest pewnie jakis promil..

Promil - bo jak forma mówi stanowcze NIE, to co tu dalej nad tym deliberować.
pawelb napisał/a:
wystarczy nawet przejrzec wypowiedzi na forum, to nie jest problem globalny..albo inaczej mowiac nie jest na tyle naglosniony zeby stanowil temat dla operatorów...

Jeśli było by to możliwe, to podejrzewam, że z tych może obecnych 10% zrobiło by się PEWNE i 30%.
Są ludzie, którzy chcą mieć TYLKO samą usługę na WŁASNYM sprzęcie - bo nie da się ukryć, że sprzęt kupowany przez operatora nie jest najwyższych lotów.
Patrz dekodery operatora np. MediaBox a patrz tuner Humaxa 1500 zł - różnica w cenie kolosalna, więc i jakość odbieranej usługi znacznie lepsza, już nie wspominając o komforcie korzystania z produktu za który zapłaciliśmy, bo kupiliśmy dokładnie to co jest nam potrzebne.
W USA to mają, stosują więc odsetek takich ludzi też jest w takiej sytuacji spory.

Z drugiej strony patrzę na Compala i sobie mówię, że ten projektant jego obudowy, musiał mieć zdrowy odlot - przecież to wizualna K U P A.
Chcę małego zgrabnego pudełka (wielkości kostki masła), którą albo sobie postawię, albo POWIESZĘ w miejscu niewidocznym.
_________________
 
 
edek 
light master

Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 84
Wysłany: 10-10-2017, 09:43   

KOCUREK1970, pewnie wygląd Compala jest specjalnie zamierzony, aby ludzie nie upychali tych kostek masła gdzieś po szafkach, a potem narzekali na słaby zasięg. A tak, to mają konstrukcję, która niweluje ryzyko kamuflowania urządzenia, no chyba że między książkami na półce;) A żeby zasięg był jeszcze lepszy, to zamiast małej puszki ze sterczącymi antenkami, dali sterczącą puszkę. Pod urządzeniem są chyba jakieś zaczepy, od biedy można to zamontować do ściany;)
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 10-10-2017, 17:23   

edek napisał/a:
pewnie wygląd Compala jest specjalnie zamierzony, aby ludzie nie upychali tych kostek masła gdzieś po szafkach, a potem narzekali na słaby zasięg.

Ale ja mam własny router, więc ich kostkę masła mogę zamknąć w szafie :D
edek napisał/a:
A tak, to mają konstrukcję, która niweluje ryzyko kamuflowania urządzenia, no chyba że między książkami na półce;) A żeby zasięg był jeszcze lepszy, to zamiast małej puszki ze sterczącymi antenkami, dali sterczącą puszkę.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
edek napisał/a:
Pod urządzeniem są chyba jakieś zaczepy, od biedy można to zamontować do ściany;)

Szkoda, że za 199 zł UPC nie oferuje do niego jakiegoś stelaża... :mrgreen:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: