Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dekodery do horizona kiedy.?
Autor Wiadomość
xtrem007 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 91
Skąd: Mikołów
Wysłany: 11-09-2017, 19:13   

dragen napisał/a:
... mam teraz moduł CI, i dobrze mi z tym, ale chora polityka UPC nie pozwala go zatrzymać mimo przedłużenia umowy, przy łączu 500mb tylko dekoder Horizon :( ...


Czy to prawda? Za 3 miesiące kończy mi się umowa i mając CI+ jakoś nie mam zamiaru pakować się w Horizona z ich "wspaniałymi" usługami w stylu Replay TV. Na każdym kanale jest tyle powtórek, że nie widzę sensu tej usługi. Może chodzi o ich VOD? Zamawia tam ktoś cokolwiek? Horizon to dla mnie porażka i nie miałbym nawet gdzie tego pudła ustawić, bo TV wisi na ścianie i wszystkie kable są ukryte. Czy w związku z tym zostanę pozbawiony możliwości podniesienia prędkości połączenia internetowego? Przecież to zwykłe złośliwe fanaberie UPC.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2017, 19:45   

Cytat:
pewnie też będzie większa możliwość wyboru języka np, ang + napisy?

W życiu
Nic innego niż na module nie otrzymasz
Ja bym pozostał na module chyba że należy ci na nagrywanie - o ile będziesz mógł to potem obejrzeć :-D

Cytat:
Czy to prawda?

Jest zainteresowanie nową oferta to próbują wcisnąć jak najwięcej horizonow
 
 
tomaszko81 
Klikacz

Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 4
Wysłany: 11-09-2017, 19:48   

Witam.

Dzisiaj dzwoniłem do upc, gdyż chce dobrać telewizję do abonamentu i od razu zaproponowali mi dekoder horizon. Zapytałem czy jest możliwość uniknięcia tego magicznego pudełka i chce tylko kartę CI+ - nie ma takiej opcji. Upc nie wydaje kart ci+ do odwołania - informacje z infolinii i punktu upc.
 
 
xtrem007 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 91
Skąd: Mikołów
Wysłany: 11-09-2017, 19:57   

Ale czy to oznacza, że przy przedłużeniu umowy zabiorą mi CI+ i wcisną Horizona? Jeśli tak to od razu rozwiązuję umowę. Horizona to niech prezes UPC postawi swojej żonie na głowie.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2017, 20:00   

Cytat:
Upc nie wydaje kart ci+ do odwołania

Oczywiście - dlatego bierz Horizona na tym im tylko zależy
 
 
tomaszko81 
Klikacz

Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 4
Wysłany: 11-09-2017, 20:03   

Zadzwoń na infolinię i wszystkiego dowiesz się.

Mają parcie na dekoder horizon. Babka* z punktu stacjonarnego w Sosnowcu zdziwiła się, że nie może mi przypisać tej karty ci+ i dzwoniła do centrali. Eh i jestem skazany na horizona jak chce mieć oprócz internetu telewizje :( będę jeszcze pisał na facebooku...
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2017, 20:08   

Cytat:
Zadzwoń na infolinię i wszystkiego dowiesz się

Ale po kiego ...
Chca na tobie zarobic i tyle
Moze nie dobieraj telewizji tylko złóż wypowiedzenie obecnej i zawrzyj nową na 2/3 usługi
 
 
tomaszko81 
Klikacz

Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 4
Wysłany: 11-09-2017, 20:16   

Oni (upc) zarabiają na każdym użytkowniku swoich usług, a problem tkwi w fakcie, że Horizon ma bardzo kiepskie opinie i coraz więcej ludzi chce karty ci+. Replay/vod i inne usługi nie są mi potrzebne.

Umowa kończy mi się dopiero w kwietniu 2018 roku, wiec z wypowiedzeniem jeszcze poczekam.
Ostatnio zmieniony przez tomaszko81 11-09-2017, 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xtrem007 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 91
Skąd: Mikołów
Wysłany: 11-09-2017, 20:17   

W tej chwili dostałem informację na czacie, że "...W obecnej ofercie online są pakiety z dekoderem Horizon, gdzie nie ma możliwości wymiany na kartę CI +..." oraz "...Nie mamy informacji o wycofaniu karty CI +. Zapraszam do sprawdzenia oferty telefonicznie..."
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2017, 20:25   

Cytat:
Umowa kończy mi się dopiero w kwietniu 2018 roku,

No to chłopie z czym do ludzi
Masz cyrograf więc musisz płacić nie dostaniesz nic atrakcyjnego bo i tak nie podskoczysz wiec i dostałeś propozycję droższa Horizon a nie tańszą CI+
 
 
tomaszko81 
Klikacz

Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 4
Wysłany: 11-09-2017, 20:50   

GDA nie rozumiem twoich pretensji/ironii.

Ja mam tylko internet z upc w fajnej* cenie. Chce rozszerzyć swoje usługi i płacić im więcej, ale oni chyba nie chcą, więc zostanę tylko na ofercie z internetem. Śmieszne postępowanie. Oferta z kartą jest tańsza od horizona o 6 zł.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2017, 22:13   

No to ja ci tłumaczę jak jest
To żadna ironia to fakty - masz zobowiazanie więc jesteś na straconej pozycji UPC chce z Ciebie wydoic jak najwięcej dlatego oferuje ci droższa usługę

Dopiero w momencie jak będziesz po cyrografie twoja pozycja sie zmieni i będziesz mógł wybierać w ofertach
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 11-09-2017, 22:50   

tomaszko81,
Jest tak jak pisze GDA.
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 12-09-2017, 15:31   

Odnośnie odtwarzania nagrań jak dekoder jest w trybie ECO i STANDARD nic się nie zmieniło.
Dobrze by było na pilocie zamontować klawisz od twardego RES-a.

Po za tym wszystko chodzi ok po za tym , że często nie ma LOGOTYPÓW :)
_________________
 
 
Jacek K. 
light master

Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-09-2017, 16:08   

@erwinsans
"Po za tym wszystko chodzi ok po za tym , że często nie ma LOGOTYPÓW :) "

Czyżby? :) Funkcje Replay TV i timeshift działają u Ciebie poprawnie? ... chyba jesteś wyjątkiem, albo z nich nie korzystasz.
Pzdr.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: