Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Maciej 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 241
Wysłany: 12-08-2017, 05:30   

restro napisał/a:
sprawdziłem. Tylko WRUXX ma w regulamnie wzrost opłaty za telewizję o 5zł po okresie zobowiązania, reszta bez zmian. Czyli na dziś nie opłaca mi się zupełnie zawierać z nimi nowego zobowiązania.


Ano, nie Tobie jednemu. Może w jakichś bardzo szczególnych przypadkach, jak się trafi z terminem, kiedy będzie im zależało na ładnej liczbie klientów pod koniec kwartału, warto będzie się rozglądać za nową ofertą, którą faktycznie będą mogli przekonać do podpisania cyrografu, ale póki co - jest drogo.

Też siedzę bez zobowiązania po zakończonym WRUXX, bo zwyczajnie nie mają mi nic lepszego do zaoferowania - szybszego internetu niż 250 nie mają, telewizja i telefony to dla mnie ostatnie o co dbam...
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 12-08-2017, 08:00   

restro napisał/a:
..sprawdziłem. Tylko WRUXX ma w regulamnie wzrost opłaty (...)


Oprócz wzrostu opłaty po okresie zobowiązania, wynikającej z regulaminu promocji - UPC może (ale nie musi) podnieść Ci jeszcze abonament o nie więcej niż 8zł rocznie z OWU (sprawdź czy w OWU masz taki zapis)...ale nawet z tymi podwyżkami kontynuowanie obecnej umowy wychodzi taniej niż gdybyś podpisał nowe zobowiązanie :)
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 12-08-2017, 22:02   

Gdybym zamówił max upgrade z linka to jaki jest czas na włączenie tej usługi?
_________________
  ogromny
 
Saddam01 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 105
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12-08-2017, 23:33   

Co prawda rzadko ostatnio tutaj zaglądam, ale muszę się przyznać, że jest to nieocenione forum do dobrego rozpoznania się co w promocjach piszczy.

W tym miesiącu skończył mi się okres zobowiązania usług. Za dotychczasowe usługi płaciłem 94 zł (MAX Extra HD + FP 60 + telefon + Multiroom HD z nagrywarką). Chciałem utrzymać się w tej cenie ewentualnie nie płacić więcej niż 100 zł.

Po przeglądnięciu forum, przeczytaniu opinii na co warto się zdecydować oraz przejrzeniu regulaminów zdecydowałem się złożyć wypowiedzenie (wiadomo lepsza pozycja negocjacyjna). Pierwszy telefon do UPC to był bardziej dla rozpoznania co też mogą mi ciekawego zaproponować. A nóż zaproponują coś lepszego niż sobie upatrzyłem. Ale najtańszą ofertę za to samo dostałem na coś około 124 zł.

Kolejny telefon do UPC, przełączenie do DUK i już bardziej rzeczowa rozmowa. Zdecydowałem się na TRU XIII:
Max Extra HD z nagrywarką - 78 zł
Fiber Power 60 - 1 zł (po odjęciu 10,02 zł za zgody)

Dobrałem do tego Multiroom bez nagrywarki (10 zł w promocji) oraz zostawiłem starą ofertę z Multiroom z nagrywarką (także 10 zł).

Ostatecznie więc płacę 99 zł co jest według mnie ceną dobrą. Co prawda odkąd zaglądałem na to forum jest to pierwszy raz kiedy płacę więcej, ale mimo wszystko wzrost 4 zł za Multiroom i pozbycia się telefonu stacjonarnego (który nie był mi do niczego potrzebny) jest chyba całkiem rozsądne.

Dzięki wszystkim piszącym, bez was o niebo trudniej byłoby negocjować z UPC :mrgreen:

Dla wyjaśnienia Horizon nie jest mi do niczego potrzebny. Internet 60 mb/s też spokojnie mi wystarcza i do ściągania czegokolwiek i do oglądania przez neta.
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 13-08-2017, 08:17   

@Saddam01

Gratuluję :) , choć ostatecznie za to samo mógłbyś płacić 92 zł gdybyś skorzystał z upgrade Max.

Saddam napisał/a:

Za dotychczasowe usługi płaciłem 94 zł (MAX Extra HD + FP 60 + telefon + Multiroom HD z nagrywarką).

...no to jesteś kolejną osobą która miała w usłudze głównej TV bez nagrywarki i MR z nagrywarką.. :lol:


@ogromny

Może przemyśl ten upgrade (aktywacja to 29zł) ..
Masz tylko 5 miesięcy do końca zobowiązania i nie chcesz już Horizona- więc jak teraz zmigrujesz z Horizon Select do Horizon Max to trudno Ci będzie przy kolejnych negocjacjach "zejść " do Select Extra HD...-sugeruję tylko ;)
Poza tym nie wiem czy upgrade Max aktywują od nowego okresu rozliczeniowego, czy od razu (z chwilą dyspozycji) i robią korektę faktury..(choć prawdopodobnie to drugie).
 
 
Yapio 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 128
Skąd: PL
Wysłany: 13-08-2017, 11:52   

fredthered napisał/a:
GDA napisał/a:
No właśnie chciałem Cię ostrzec bo jeżeli robisz to dla drugiej połowy to nie radzę
Replay TV to usługa która więcej nie działa niż działa
Także możesz podpaść lubej i to porządnie :-P


Potrafisz pocieszyć, nie ma co :D
Rydzyk fizyk, jak to mówią :P

Jesteś pewien?
A ten wątek przeglądałeś:
Dekodery do Horizona kiedy?
GDA nie pociesza, on mówi jak jest...
Żeby potem nie było...
Oczywiście decyzja należy do Ciebie (Was).
Powodzenia! ;)
 
 
isaac1906 
light master

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 95
Wysłany: 13-08-2017, 11:59   

Witam...piszę w imieniu koleżanki...umowę ma do 11.2018...ostatnio dobrała sobie C+ na rok za 49zł miesięcznie w tym dwa pierwsze za pół ceny...da rady coś więcej utargować ? ja np. mam za 39zł miesięcznie w tym dwa pierwsze gratis...jeżeli by się dało do jak z tego zrezygnować ? jakieś pismo piszę,że rezygnuję ? chyba do 14 dni można,prawda ?
ma dekoder Horizona,neta 120mb i jakiś telefon...
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 13-08-2017, 12:42   

:arrow: https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006863

Złożyć odstąpienie od umowy. Ważna sprawa: muszą być podane usługi, których dotyczy odstąpienie, czyli tylko na ten Canal+.

I później skorzystać z tej promocji:
:arrow: https://www.upc.pl/pdf/up..._od20170518.pdf
_________________
 
 
isaac1906 
light master

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 95
Wysłany: 13-08-2017, 13:12   

oo,super :) dzięki :)
a co w takim odstąpieniu ma być ? tylko "rezygnuję z pakietu C+" nr abonenta i dane osobowe ? czy jakaś regułka ? w stylu "z przysługującym mi prawem odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni...." itd..
""
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 13-08-2017, 13:24   

Przykładem może być to:
:arrow: https://www.upc.pl/dokume...ie-odstapienia/

Aby być pewnym lepiej zadzwonić do UPC i dowiedzieć się jak dokładnie wygląda odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni na usługę dodatkową, w tym wypadku Canal+.
_________________
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 14-08-2017, 08:42   

Witam, serdeczna prośba dawno nie tu nie było. Zarzucicie link do najwyższej najlepszej promocji REG dla TV z Horizon i Internet bez telefonu ? i bez kosztowa instalacja ?
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 14-08-2017, 08:59   

erwinsans napisał/a:
Witam, serdeczna prośba dawno nie tu nie było. Zarzucicie link do najwyższej najlepszej promocji REG dla TV z Horizon i Internet bez telefonu ? i bez kosztowa instalacja ?

 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14-08-2017, 09:43   

erwinsans napisał/a:
...link do najwyższej najlepszej promocji REG dla TV z Horizon i Internet bez telefonu ? i bez kosztowa instalacja ?

Kapitan Jean-Luc Picard podaje:

:arrow:

:arrow:

:arrow:
_________________
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 14-08-2017, 10:21   

Czyli najlepsza obecna oferta to: „Twoja Rewia Usług XIII (2017-1)” ?
Pakiet Horizon Max bez PVR + Internet 250 mb + Do wyboru Filmy lub Sport
73 + 31,02 + 5 - 10,02 = 99 zł ? Dobrze licze ?

https://www.upc.pl/pdf/up..._od20170410.pdf
_________________
 
 
piowor 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 252
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 14-08-2017, 10:25   

Tak.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,71 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: