Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Testuj TELEFON W UPC - zgarniaj telefony i odtwarzacze MP3 !
Autor Wiadomość
konrad001 
Klikacz


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 13
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-05-2006, 15:34   

Cyt:Ja bym z Panem całą sprawę napewno zakończył pomyślnie, jednak takie zachowanie i brak wyrozumiałości czy nawet chęci wysłuchania drugiej strony, jest ciut nie wporządku...No i znowu oszust chce mnie ukarać ,trzeba mieć tupet.
Jak sam stwierdzasz polski przedstawicielu UPC była jedna rozmowa telefoniczna a potem mowisz o kolejnej rozmowie ,ty sam nie wiesz kto do ciebie dzwoni z pretensjami i kiedy,Działaj tak dalej powodzenia a ja do dzisiaj oprocz przepychanek na forum, MP3 nie mam.A więc przepychaj sie dalej fakty przedstawicielu UPC sie liczą tylko fakty a faktem jest że czuje sie zrobiony w bambuko.A o jakości firmy nie stanowi twoje dobre samopoczucie z wykonania planu a moje jako klienta.(Jeżeli nie miałeś tego na swoich szkoleniach chandlowych to masz teraz odemnie za DARMO).Postanowiłem te sprawe skierować do dyrekcji UPC.
 
 
 
PH - Trójmiasto 
light master


Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 85
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 26-05-2006, 20:44   

Nikogo nie chcę ani oszukiwać ani karać.

"...ja do dzisiaj oprocz przepychanek na forum, MP3 nie mam."

Powiedział mi Pan przez telefon, że kończy już ze mną rozmowę w tej sprawie więc ja się nie będę narzucał kolejnymi telefonami itd, działam tylko dalej wedle Pana sugestii - czyli zostawiłem tę sprawę.

Nie lubię takich sytuacji, zresztą chyba nikt nie lubi, także jeśli jest Pan zainteresowany odbiorem tej MP3 to w poniedziałek pobiorę playera dla Pana z biura i umówimy się telefonicznie na odbiór. Chciałbym po prostu wywiązać się z umowy. Proszę tylko o podanie na PW swojego adresu i numeru telefonu.

Swoją drogą całą sprawę oczywiście może Pan zgłosić do dyrekcji jeśli jest to uzasadnione.
Pozdrawiam
_________________
 
 
 
konrad001 
Klikacz


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 13
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30-05-2006, 00:13   

Tranzakcja po wielu trudach została sfinalizowana.
 
 
 
zur887 
easy master

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 24
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12-08-2006, 01:51   

no o matko, o głupiego mp3 playera sie kłócić... :?

co to tematu...

ja mam chello light+TV+telefon i jak na razie wszystko jest ok, no poza tym że 1 awaria była zaraz przy instalacji, padł serwer, no a za jakieś 2 tyg. temu była większa awaria w Sopocie tak że wszystko padło, ale po około 3 godzinach było ok.

z modemem nie ma problemów choć połączenie jest niecodzienne :P

telefon tylko nie wkurza, gdy dzwoni się na jakiś numer dopiero po paru sekundach słychać sygnał w słuchawce, wpierw jest głuchota. No i jeszcze jeden mankament, na wyświetlaczu pojawiają się jakieś dziwne numery które rzekomo do mnie dzwoniły, jakieś nr 111, 417 czy inne śmieszne, no a ja w domu jestem cały dzień, telefon nie dzwoni a na wyświetlaczu wywala takie numerki :? dziwne ale nie aż tak wkurza jak 1 przypadek :P

jeszcze chciałem nawiązać do przenosin numeru z TP do UPC. Jak wiadomo płacimy 122 zł TP i piszemy podanie że chcemy zachować numer. Jak był PH pytałem się no i nie radził przenosić bo mówił że są same problemy z integracją numeru z systemem UPC, że po pierwsze sprawdzają na sucho w firmie na warunkach TP takie przenosiny i jest ok, ale na żywca nie wychodzi no i w ten sposób skonkludował, iż TP jakoś blokuje przenosiny numeru do innych operatorów i nie ma sensu 122 zł w błoto wywalać, więc nie przeniosłem. Ale chciałbym się dowiedzieć czy może ktoś juz przeniósł i czy może mu działa? Bo mam dość fajny numer więc chciałbym go zachować, no ale jak podobno nie działa to nie warto...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: