Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Reklamacja w UPC
Autor Wiadomość
alien451 
Klikacz

Wysłany: 03-08-2017, 13:18   Reklamacja w UPC

Jestem obserwatorem tego forum od paru lat.Pomagało mi w negocjacjach nowych umów.
Byłem zadowolony z usług UPC ale do czasu.
Koło 20 czerwca najpierw zwolnił a potem znikł mi internet Szybki telefon do upc i następnego dnia przyszedł technik (niedziela) po sprawdzał wszystko i stwierdził że uszkodzony jest kabel dochodzący do mieszkania (podobno dostaje się woda) Wypisał zlecenie na wymianę kabla i poszedł . I zaczął się problem 6 razy dzwoniłem na 813 , 4 wizyty w lokalnym biurze . 5 wizyt w centrali Gdańsk Czyżewskiego 4 rozmowy na chacie na facebooku i zero reakcji. Za każdym razem piszą notatkę ponaglającą i nic z tego nie wynika Po miesiącu myślałem że coś się ruszy zadzwonili z UPC i na wtorek 18 lipca umówili wizytę na wymianę kabla i nikt się nie pojawił ani nie zadzwonił Jest 3 sierpnia i nadal nie ma internetu Czy jest sposób na zmuszenie UPC do wymiany tego kabla ? Najdziwniejsze że robota jest prosta kabel zwisa z balkonu i wchodzi do zielonej skrzynki pod oknem. Zero problemów technicznych.

MrPepka 
chello master

Wysłany: 03-08-2017, 13:22   

Zagróź im zerwaniem umowy jak nie chcą dziady naprawić usterki. Powołaj się na to, że nie są w stanie świadczyć tobie usługi.

GDA 
chello guru

Wysłany: 03-08-2017, 13:23   

Rozumiem że reklamacje napisałeś? przysługuje ci zwrot abonamentu za cały okres w związku z przerwą w dostępie do usługi

Pitrek 
chello guru

Wysłany: 03-08-2017, 13:25   Re: Reklamacja w UPC

Złóż reklamację z dokładnym opisem problemu:
:arrow: https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006860

:arrow: https://www.upc.pl/pomoc/...ialanie-uslugi/

Zażądaj zwrotu abonamentu, postrasz ich złożeniem skargi do BMRK (Biuro Miejskiego Rzecznika Konsumentów).

alien451 
Klikacz

Wysłany: 03-08-2017, 14:22   

Nie jest problemem zwrot kosztów To będę załatwiał jak internet wróci ( zresztą sami na facebooku informowali o zwrocie kosztów za usługi do dnia kiedy miała przyjść ekipa która w końcu nie pojawiła się I na Czyżewskiego też coś mówili o jakichś korektach na koncie ) Byłem w federacji konsumentów ale oni chcą pomagać gdyby nie chcieli uwzględnić reklamacji i zwrócić kosztów lub były problemy z rozwiązaniem umowy ale nie są w stanie wymusić działania ze strony upc. Nie mogę znaleźć jakiegoś sposobu na kontakt z jakimś wyższym poziomem reklamowania.Wszystkie kanały które wymieniłem piszą niby ponaglenie ale nic z tego nie wynika.

MrPepka 
chello master

Wysłany: 04-08-2017, 00:11   

Ale dlaczego masz płacić za to, że nie masz internetu z winy UPC?

KOCUREK1970 
chello guru

Wysłany: 04-08-2017, 23:09   

Napisać im pismo, że jeśli do tego i tego dnia tego nie naprawią - zrywasz umowę z ich winy.
Zażądać też informacji, dlaczego do dnia dzisiejszego tego jeszcze nie naprawili.

Potem podpisać z nimi nową umowę z nową instalacją usługi.

MrPepka 
chello master

Wysłany: 04-08-2017, 23:16   

KOCUREK1970 napisał/a:
Napisać im pismo, że jeśli do tego i tego dnia tego nie naprawią - zrywasz umowę z ich winy.

Toć wcześniej już mu tak radziłem.

Odpowiedz do tematu