Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dekodery do horizona kiedy.?
Autor Wiadomość
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 11-07-2017, 18:11   

Cytat:
Na to nie liczę.

Żebyś się nie przeliczył. ;)
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 26-07-2017, 18:48   

Witam jak i was z odtwarzaniem nagrań? U mnie nic nowego próba odtworzenia nagrania to automatem 30 sekunda i czarny ekran i reset prądowy.
_________________
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 27-07-2017, 10:15   

U mnie kolejny rabat w abonamencie - tym razem 10zl.
Uzbieram w końcu na gniazdko smart i wreście będę robił reset prądowy siedząc na fotelu.
Na poprawę działania horizonka raczej nie liczę. :)
_________________
  nordof
 
Marsallah 
classic master

Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 150
Skąd: W-wa
Wysłany: 27-07-2017, 11:16   

U mnie wszystko się dobrze odtwarza. I u większości chyba też - ten do niedawna bardzo popularny wątek ostatnio rzadko był aktualizowany - to wiele mówi.
 
 
Yapio 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 128
Skąd: PL
Wysłany: 27-07-2017, 22:40   

Marsallah napisał/a:
U mnie wszystko się dobrze odtwarza. I u większości chyba też - ten do niedawna bardzo popularny wątek ostatnio rzadko był aktualizowany - to wiele mówi.
Nie wiem jak u "większości" ale u mnie jak Horizon świrował tak świruje dalej jeśli chodzi o Replay TV, tudzież zawieszanie się ni z tego, ni z owego.
Ja co prawda, jakiś czas temu dałem sobie spokój z wynalazkiem pt. Replay TV, ale niestety pozostałym domownikom jeszcze od czasu do czasu zdarzy się zachcieć skorzystać z Replay TV. No i wtedy przeżywają rozczarowanie... :evil: :evil: :evil:
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 27-07-2017, 22:41   

Marsallah napisał/a:
U mnie wszystko się dobrze odtwarza.

Replay TV też?
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28-07-2017, 07:06   

Jakby było dobrze to zamiast rabatów cieszylbym się z oglądania. Replay działa wybiórczo i to nie chodzi mi o drobiazgi ale o całość usługi. Nagrywanych w czasie rzeczywistym programów nie idzie najczęściej włączyć i oglądać z poślizgiem. To samo funkcja Time-swift. Do tego sporo innych duperelków. Wszystko to wina oprogramowania. Temat jest rzadko odświeżamy bo ile razy można pisać to samo. Dla UPC i wielu odbiorców kablówki reset pradowy jest lekiem na całe zło. Ale czy tak powinno być?
_________________
  nordof
 
Marsallah 
classic master

Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 150
Skąd: W-wa
Wysłany: 28-07-2017, 08:41   

MrPepka napisał/a:
Marsallah napisał/a:
U mnie wszystko się dobrze odtwarza.

Replay TV też?


Tak, działa mi fantastycznie - aż sam nie wierzę. I piłeczka ostra, i w ogóle...

Ale, ale, skoro się w stół uderzyło - mam pytanie odnośnie planowania nagrań w horizonie. Jest taka sytuacja: wyjeżdżam na łikent i chcę zaplanować nagranie meczu, który planuję obejrzeć po powrocie. Chodzi o ligowy mecz Legia - Sandecja, który będzie rozgrywany w sobotę o g. 18:00. Tymczasem, zarówno w EPG horizona, jak i w programie na stronie Canal+, o 18 (17:40) na C+ Sport awizowany jest mecz Górnik - Wisła, a Legia - Sandecja na 20:30 (20:10).

Zadałem pytanie na fb UPC, ale otrzymałem jedynie odp., że EPG jest zgodne z programem na www C+ (co jest nb prawdą). Problem w tym, że te spotkania zostały już jakiś dobry tydzień temu zamienione godzinami.

I teraz pytanie, na które w UPC nie udzielili mi odpowiedzi, pomożecie? Zakładając, że EPG może się last minute zmienić, a ja mogę mieć problem z internetem, żeby ustawić zdalne programowanie, czy w przypadku gdy ustawię nagrywanie obydwu tych meczów, po zmianie EPG zostaną one nagrane, czy nie (bo takie pozycje znikną z danej godziny w EPG)? I czy może rozwiązaniem jest tu ustawienie nagrywania serii, czyli wszystkich meczów Ekstraklasy?
 
 
jarul777 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 291
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-07-2017, 10:16   

Z moich ostatnich doświadczeń wynika, że Horizon ogarnia, że jak nagrywasz coś co się zmieni w EPG to trzeba nagrać nowe pozycje w tym samym czasie. Ostatnio przerabiałem zmianę z jednego długiego wpisu na kilka mniejszych. Programowałem ten długi, a potem okazało się, że po podzieleniu na mniejsze, były zaprogramowane te mniejsze.
Nie wiem jak przy przesunięciach czasu przy dzieleniu, czy np. Horizon zacznie nagrywać wcześniejszy program, którego przy programowaniu nie było, żeby nagrać cały pierwotny czas nagrania, czy tylko ten, który zaczyna się w trakcie starego nagrania.
_________________
 
 
Marsallah 
classic master

Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 150
Skąd: W-wa
Wysłany: 28-07-2017, 14:51   

Dzięki za odp. - możesz mieć rację, bo wszedłem teraz na stronę C+ i w ciągu dnia zmienili pory meczów na zgodne z rozkładem faktycznym, na co błyskawicznie zareagował też EPG. Jestem aktualnie w robocie i widzę na podglądzie na Horizon Go, że obydwie wcześniej zaplanowane do nagrania pozycje mają wciąż czerwoną kropę. Jeszcze popatrzę przed wyjazdem na dekoderze, ale na to wychodzi, że nagranie by się i tak odbyło.
 
 
Yapio 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 128
Skąd: PL
Wysłany: 29-07-2017, 16:57   

@Marsallah
Marsallah napisał/a:
MrPepka napisał/a:
Marsallah napisał/a:
U mnie wszystko się dobrze odtwarza.

Replay TV też?

Tak, działa mi fantastycznie - aż sam nie wierzę. I piłeczka ostra, i w ogóle...
Bez problemów możesz przewijać oglądaną pozycję programową, do przodu, do tyłu, zatrzymywać, oglądać, przewijać, bez obawy że zostaniesz wyrzucony do TV na żywo? Bez błędów CS2301? :shock: Jeśli tak, to oczywiście gratuluję ale... byłbyś chyba pierwszą znaną mi osobą u której Replay TV działa bezproblemowo...
Jeśli tak jest, a miałeś wcześniej problem, to pochwal się co przyczyniło się do wyeliminowania problemu.
 
 
termito17 
easy master

Dołączył: 18 Mar 2017
Posty: 23
Wysłany: 30-07-2017, 22:50   termito17

U mnie replay wyrzuca po pewnym czasie do tv na żywo, a potem Cs2301 i nie można obejrzeć ponownie. Szczególnie często się to zdarza na programach tvn, gdzie nie można przewijać, no ale przecież reklamy na początku obejrzeliśmy, więc programu już nie musimy... Takie podejście naszego kochanego operatora.
  termito17
 
Jacek K. 
light master

Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-07-2017, 21:06   

@termito17

Mam tak samo. Już jestem bardzo zmęczony i zirytowany obsługą tej kompletnie nie dopracowanej funkcji (Replay), tak, ze już nawet nie piszę/skarżę się tutaj. Mam informację, że podobno trwają prace programistyczne nad nowym oprogramowaniem, które ma wyeliminować te błędy. Pożyjemy, zobaczymy ...
Pzdr.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 31-07-2017, 21:30   

Boże miłosierny - Horizon już ile LAT na rynku (2, 3?) i nadal to kupa gówna...
Jestem przerażony, że być może za 2 lata będą dostępne pewnie tylko takie dekodery, lub te 4K - zdrowaś Mario, łaskiś pełna....
_________________
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 31-07-2017, 21:32   

KOCUREK1970 napisał/a:
Jestem przerażony, że być może za 2 lata będą dostępne pewnie tylko takie dekodery, lub te 4K

Nie martw się. Moduły CAM też zostaną.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,57 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: