Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC Polska zaoferuje usługi komórkowe?
Autor Wiadomość
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 03-07-2017, 21:28   

KOCUREK1970 napisał/a:
A na co mi to na DWIE osoby?

Dla siebie i dla żony :mrgreen:
 
 
Karol 
plus master

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 673
Skąd: Gdynia
Wysłany: 03-07-2017, 21:39   

KOCUREK1970 napisał/a:
Karol napisał/a:
wybierasz pakiet za 29 zł i do tego dokupujesz dodatkowy numer za 9 zł, czyli masz 38 zł za dwie osoby (19 zł za jedną).

A na co mi to na DWIE osoby?

Jak na co? Bierzesz jeden numer dla siebie a drugi dla żony/kochanki/narzeczonej itp. lub kogokolwiek innego z kim się dogadasz.

KOCUREK1970 napisał/a:
Więc NIE ma oferty na abonament za 20 zł na JEDNĄ osobę z tym wszystkim.

Jest Lajtmobile: https://lajtmobile.pl/oferta/telefon-na-abonament/1?gclid=CN21uNT37dQCFVlkGQodXWgEUg - oferta za 19,99 zł miesięcznie, z tym że bez stacjonarnych, a jak przeniesiesz do nich numer i podpiszesz umowę na 24 miesiące to dostajesz 3 miesiące abonamentu gratis (oszczędzasz 59,97 zł). Możesz również dokupić połączenia stacjonarne w cenie 2 zł miesięcznie. Przy umowie na 24 miesiące wychodzi średnio ok. 19,70 zł miesięcznie za no-limit połączenia komórkowe i stacjonarne, SMS, MMS, 1 GB internetu.

Jest jeszcze u nich oferta "Strzał w 10": https://lajtmobile.pl/oferta/promocje/10, gdzie średnia cena przy umowie na 12 miesięcy wynosi 16,92 zł za no-limit komórki, SMS, MMS i 10 GB internetu + ewentualnie 2 zł za numery stacjonarne, ale oferta robi się bardzo niekorzystna po okresie zobowiązania, gdzie abonament wynosi 36,99 zł za miesiąc.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 03-07-2017, 21:41   

Średnia cena kup na ileś miesięcy z góry

Czy ty rozumiesz słowo pisane?

Nie ma na rynku oferty poniżej 20 zł no limit do wszystkich - koniec kropka
 
 
edek 
light master

Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 84
Wysłany: 04-07-2017, 10:22   

GDA, już chyba przesadzasz, jakie "z góry"? Jeśli Kocurek chce abonament, to ma ofertę w lajtmobile na 24 miesiące poniżej średnio 20zł miesięcznie. Po zobowiązaniu weźmie sobie nową promocję, która będzie pewnie jeszcze atrakcyjniejsza. Jak nie chce abonamentu, to w a2mobile ma za niecałe 20zł miesięcznie.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 04-07-2017, 10:47   

edek napisał/a:
Jak nie chce abonamentu, to w a2mobile ma za niecałe 20zł miesięcznie.

odnosiłem się do tego

KOCUREK1970 napisał/a:
Więc NIE ma oferty na abonament za 20 zł na JEDNĄ osobę z tym wszystkim.


więc nie ma takiego abonamentu i nie ma sensu gimnastykować się wymyślając jakieś łączone oferty
 
 
edek 
light master

Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 84
Wysłany: 04-07-2017, 12:23   

GDA napisał/a:

KOCUREK1970 napisał/a:
Więc NIE ma oferty na abonament za 20 zł na JEDNĄ osobę z tym wszystkim.

więc nie ma takiego abonamentu i nie ma sensu gimnastykować się wymyślając jakieś łączone oferty

Ale nikt nie mówił o abonamencie, tylko o ofercie:
Karol napisał/a:
Nie rozumiem po co czekasz na (ewentualne) usługi telefonii komórkowej UPC. Polski rynek jest bardzo konkurencyjny i naprawdę jest bardzo dużo ofert do wyboru. Można mieć "no-limit" poniżej 20 zł miesięcznie.

I taką ofertę można mieć. Dopiero później, gdy udowodniono, że taka oferta jest, to Kocurek wyskoczył z abonamentem.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 04-07-2017, 12:54   

Dzisas

też szukałem dla syna czegoś do 20 złotych i nie znalazłem - więc dlaczego się upierasz że jest?

pokaż proszę mi ją wprost - no limit do wszystkich / sms-mms / pakiet internetu
 
 
Karol 
plus master

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 673
Skąd: Gdynia
Wysłany: 04-07-2017, 17:58   

GDA napisał/a:
Dzisas

też szukałem dla syna czegoś do 20 złotych i nie znalazłem - więc dlaczego się upierasz że jest?

pokaż proszę mi ją wprost - no limit do wszystkich / sms-mms / pakiet internetu


W takim razie oferta nju mobile jest idealna dla Ciebie
29 zł abonament za pierwszy numer i 9 zł za drugi, razem 38 zł, 19 zł na osobę
nju mobile - no-limit połączenia komórkowe i stacjonarne w PL, SMS, MMS, 10 GB internetu, 20 GB po 6 miesiącach trwania umowy, 25 GB po roku, 30 GB po dwóch latach, pakiet wspólny na oba numery

A jak nie to masz jeszcze do wyboru m.in.:

19,90 zł na kartę, pakiet ważny 31 dni, odnawia się automatycznie
a2mobile - no-limit połączenia komórkowe i stacjonarne w PL, SMS, MMS, 5 GB internetu bez lejka, po 5 GB lejek 3 Mb/s, po 10 GB lejek 1 Mb/s, po 15 GB lejek 512 kb/s, możliwość resetu lejka za 5 zł miesięcznie

19 zł abonament
Virgin Mobile - no-limit połączenia komórkowe w PL, SMS, 3 GB internetu

19,90 zł abonament, opłata aktywacyjna 29 zł
Premium Mobile - no-limit połączenia komórkowe w PL, SMS, 5 GB internetu

19,99 zł abonament, opłata aktywacyjna 5 zł, 0 zł abonamentu przez 3 miesiące przy umowie na 24 miesiące i przeniesieniu numeru
lajt mobile - no-limit połączenia komórkowe w PL, SMS, MMS, 1 GB internetu, możliwość dokupienia połączeń stacjonarnych za 2 zł miesięcznie
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 05-07-2017, 20:51   

MrPepka napisał/a:
Dla siebie i dla żony

Dla siebie już posiadam a i żona owszem także :mrgreen:
Karol napisał/a:
Jak na co? Bierzesz jeden numer dla siebie a drugi dla żony/kochanki/narzeczonej itp. lub kogokolwiek innego z kim się dogadasz.

A jak ktoś nie ma drugiej osoby a ma tylko kota - to co :D .
edek napisał/a:
Ale nikt nie mówił o abonamencie, tylko o ofercie:

Praszczajcie mnie Towarzyszu, ale ja już swoje lata mam i niedowidzę:
tomasz40 napisał/a:
przy abonamencie na 2 osoby chyba NJU i Plush wychodzi po 20 zł na osobę,

Karol napisał/a:
29 zł abonament za pierwszy numer i 9 zł za drugi, razem 38 zł, 19 zł na osobę
nju mobile - no-limit połączenia komórkowe i stacjonarne w PL, SMS, MMS, 10 GB internetu, 20 GB po 6 miesiącach trwania umowy, 25 GB po roku, 30 GB po dwóch latach, pakiet wspólny na oba numery

To już lepiej dołożyć "dyszkę" i wybrać opcje za nie więcej niż 39 zł + ewentualnie 9 zł za nr dodatkowy (wtedy netu w fonie jest więcej).
_________________
 
 
edek 
light master

Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 84
Wysłany: 06-07-2017, 13:54   

KOCUREK1970 napisał/a:
edek napisał/a:
Ale nikt nie mówił o abonamencie, tylko o ofercie:

Praszczajcie mnie Towarzyszu, ale ja już swoje lata mam i niedowidzę:
tomasz40 napisał/a:
przy abonamencie na 2 osoby chyba NJU i Plush wychodzi po 20 zł na osobę,

Daj już sobie spokój, bo piszesz tylko po to, aby się doczepić do wyrwanych z kontekstu słówek (mówiąc "nikt" miałem na myśli postawioną na samym początku tezę, że można mieć ofertę za 20zł). Zobacz jak mieszasz i wyciągasz błędne wnioski:

(kolejność chronologiczna)
Karol napisał/a:
Można mieć "no-limit" poniżej 20 zł miesięcznie.

tomasz40 napisał/a:
a2mobile za 19, 90 zł - oferta na kartę,
przy abonamencie na 2 osoby chyba NJU i Plush wychodzi po 20 zł na osobę

KOCUREK1970 napisał/a:
Więc NIE ma oferty na abonament za 20 zł na JEDNĄ osobę z tym wszystkim.

Wyskoczyłeś z "pretensjami", że nie ma pojedynczego abonamentu za 20zł, mimo, że nikt Ci tego wcześniej nie gwarantował. A GDA jeszcze Ci przyklasnął, mimo że też inteligencją nie błysnął.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 06-07-2017, 14:10   

edek napisał/a:
Zobacz jak mieszasz i wyciągasz błędne wnioski:

Kolega się widzę dalej się pogrąża.
Co do czepiania się - pisz jak jest w rzeczywistości, a nie jak PIS dopasowujesz rzeczywistość do własnych potrzeb.
Była mowa o abonamencie (co pogrubiłem) i tyle - sam przeczytaj czym się podpierasz.
A jeśli masz problem ze zrozumieniem i czytaniem słowa pisanego - to nie moja wina.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 06-07-2017, 14:21   

edek napisał/a:
A GDA jeszcze Ci przyklasnął, mimo że też inteligencją nie błysnął.

Te Edek czep się kredek
 
 
edek 
light master

Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 84
Wysłany: 06-07-2017, 14:31   

KOCUREK1970, równie dobrze mógłbyś napisać, że nie ma abonamentu za 9zł i kilograma cebuli gratis - i tak nie miałoby to żadnego sensu, bo przedstawiona na początku teza, że za 20zł można mieć no-limit została potwierdzona i udowodniona. A o to, że nie ma w formie abonamentu (w sumie to jest), możesz mieć pretensje tylko do siebie za brak czytania ze zrozumieniem.

GDA, wiem, że prawda boli, szczególnie gdy dotyczy stałych użytkowników. Ale następnym razem trzeba najpierw pomyśleć, zanim się coś napisze głupiego. Łatwo wytykać komuś błędy (nawet jeśli nimi nie są), gorzej gdy ktoś wytknie je Tobie.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 06-07-2017, 14:50   

edek napisał/a:
możesz mieć pretensje tylko do siebie za brak czytania ze zrozumieniem.

Czego Kolega nie zrozumiał w MOICH cytatach? - postaram się łopatologicznie specjalnie dla Ciebie to wyjaśnić.

To jeszcze raz - oto mój cytat i do czego się odnosił:
tomasz40 napisał/a:
przy abonamencie na 2 osoby chyba NJU i Plush wychodzi po 20 zł na osobę, wszytko oferty z rozmowami na komórki i stacjonarne, sms, mms, oraz pakietem internetu,

To ja poproszę link do takiej oferty na abo za 20 zł (z tym co wymieniłeś) w NJU.


Więc, czy ja się dowiem co to za oferta abonamentowa za 20 zł na wszystko/do wszystkich w NJU?
I co mnie obchodzą oferty innych operatorów - pytanie było chyba (choć widzę, że nie do końca...) proste.
Bo idąc dalej, można brać abo za 100 zł i obdzielić nim całą rodzinę.
A za tysiaka obdzielimy nawet pół wioski...
_________________
 
 
edek 
light master

Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 84
Wysłany: 06-07-2017, 18:30   

Po co prosiłeś o link do takiej oferty na abo za 20zł w nju, skoro tomasz40 napisał, że w nju przy abonamencie na dwie osoby masz za 20zł? Nawet można by uznać, że tym pytaniem prosiłeś o inną, podobną ofertę aby ktoś Ci znalazł, ale teraz napisałeś "Więc, czy ja się dowiem co to za oferta abonamentowa za 20 zł na wszystko/do wszystkich w NJU?" i nadal mam wrażenie, że nie przeczytałeś ze zrozumieniem co napisał tomasz40. Nikt nie napisał, że można w NJU mieć abonament za 20zł jeśli korzysta się "jednoosobowo", ale Ty nadal upierasz się, żebyś dostał tego linka do oferty której nikt nie przedstawił...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: