Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ceny - czy będą spadać czy rosnąć?
Autor Wiadomość
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-06-2017, 22:47   

Jak nie mogę kupić nowego Mercedesa za 20 000, to jest jak za komuny? Ogarnij się za komuny nie było w ogóle wyboru.
Załóż własny biznes i zobaczymy co powiesz, jak ktoś stwierdzi, że za Twoje produkty/usługi zapłaci 75% tego co żądasz, bo go nie stać.
Nie masz pojęcia o czym piszesz. Masz wybór, możesz kupić, albo nie. Jeśli Cię nie stać, to już nie jest wina operatora.
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 26-06-2017, 22:54   

Cytat:
Jak nie mogę kupić nowego Mercedesa za 20 000, to jest jak za komuny? Ogarnij się za komuny nie było w ogóle wyboru.
Załóż własny biznes i zobaczymy co powiesz, jak ktoś stwierdzi, że za Twoje produkty/usługi zapłaci 75% tego co żądasz, bo go nie stać.
Nie masz pojęcia o czym piszesz. Masz wybór, możesz kupić, albo nie. Jeśli Cię nie stać, to już nie jest wina operatora.

Czy ty czytasz ze zrozumieniem? Napisałem, że jak jest tylko jeden dostawca usług to nie ma się wyboru i trzeba wybrać tego dostawcę. I to jest ten wolny wybór? A posty w stylu "to nie bierz w ogóle" to nie jest wytłumaczenie. Jak ktoś jest zainteresowany jakimś produktem, a jest tylko jeden jego dostawca to jaki ma wybór jak jest zainteresowany owym produktem?
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-06-2017, 23:01   

Brać albo nie brać, to jest wybór.
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 26-06-2017, 23:07   

Cytat:
Brać albo nie brać, to jest wybór.

Aha czyli jakby jedzenie byłoby u ciebie w okolicy sprzedawane tylko w jednym sklepie który byłby drogi to nie brałbyś jedzenia i skazałbyś się na śmierć z głodu? Właśnie o tym piszę. W celu powstrzymania dalszego off-topu powiem tyle, że prawdopodobnie UPC zacznie wprowadzać ciekawsze promocje i niższe ceny bo przez wyższe ceny coraz więcej ludzi będzie od nich odchodzić niestety. I proszę dalej trzymać się tematu.
Ostatnio zmieniony przez MrPepka 26-06-2017, 23:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-06-2017, 23:11   

Ja bym sobie zaczal produkowac swoje :D
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 26-06-2017, 23:14   

Cytat:
Ja bym sobie zaczal produkowac swoje

O i prawidłowo :D
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 26-06-2017, 23:48   

MrPepka napisał/a:
Cytat:
Brać albo nie brać, to jest wybór.

Aha czyli jakby jedzenie byłoby u ciebie w okolicy sprzedawane tylko w jednym sklepie który byłby drogi to nie brałbyś jedzenia i skazałbyś się na śmierć z głodu? Właśnie o tym piszę. W celu powstrzymania dalszego off-topu powiem tyle, że prawdopodobnie UPC zacznie wprowadzać ciekawsze promocje i niższe ceny bo przez wyższe ceny coraz więcej ludzi będzie od nich odchodzić niestety. I proszę dalej trzymać się tematu.

Usługi tv i jedzenie nie znajdują się na tym samym poziomie, więc przykład nietrafny. A nawiązując do wyboru, zawsze możesz zmienić mieszkanie, na takie,w którym masz wybór 5 operatorów ;-)
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 26-06-2017, 23:54   

Cytat:
A nawiązując do wyboru, zawsze możesz zmienić mieszkanie, na takie,w którym masz wybór 5 operatorów

Oczywiście. I Ty mi to sfinansujesz bo mnie nie stać :P
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 27-06-2017, 09:01   

MrPepka napisał/a:
Napisałem, że jak jest tylko jeden dostawca usług to nie ma się wyboru i trzeba wybrać tego dostawcę. I to jest ten wolny wybór?

ale do kogo te pretensje? do UPC że jest jedyna na osiedlu? widać konkurencja jest tak słaba że nie potrafi wejść na osiedle i konkurować z UPC
 
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 27-06-2017, 09:07   

Po bloku w ktorym mieszkam i po innych miejscach w których mieszkają znajomi i rodzina widzę że tam gdzie UPC ma konkurencję np. Orange Światłowód to sromotnie przegrywa. Mocni są tam gdzie nie mają konkurencji.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 27-06-2017, 10:00   

Darth Vader napisał/a:
Mocni są tam gdzie nie mają konkurencji

a że takich regionów jest masa to mamy ceny jakie mamy

na szczęście istanieją ukryte REG które są dostępne na tym forum i cena od razu robi się adekwatna i przebija wszelkie konkurencje

ale jesteśmy promilem abonentów którzy mają najlepsze promocje, reszta płaci średnio blisko dwie stówy za 3 usługi
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 27-06-2017, 12:43   

GDA napisał/a:
na szczęście istnieją ukryte REG które są dostępne na tym forum i cena od razu robi się adekwatna i przebija wszelkie konkurencje

W pierwszym poście nawiązywałem do tych ukrytych regulaminów. I właśnie zauważyłem pogorszenie się i tych ukrytych promocji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: