Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Super Alternatywa dla chello
Autor Wiadomość
Lord_Yabol 
easy master


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 29
Skąd: małopolskie
Wysłany: 28-07-2006, 09:44   Super Alternatywa dla chello

Dla mieszkańców Krakowa Nowa Huta polecam firme Zax. Za 59 zł. oferują transfer do 1280 kbps a upload 512kbps. Nie ma żadnych limitów. Pozatym użytkownicy połączeni są w HUB Krakowski skąd między sobą mogą wymieniać dane z rewelacyjną prędkością. Ja w obrębie użytkowników sieci Zax zasysam z prędkością nawet 6MiBps(megabajtów). Przeciętnie 200-300 KBps w zależności od odległości osób. Jest również wyższa taryfa do 3096kbps za 79 zł. Ja jestem u nich od półtora miesiąca i wszystko jest ok. Wogóle nie żałuje że zrezygnowałem z chello Lighta za 94 zł:). Ps. Jest promocja że pierwsze 2 miesiące są tańsze o 20 zł. Koszt instalacji przy umowie na czas nieokreślony to 99 zł a na 12 miesięcy symboliczną złotówkę!!!
 
 
Bayron 
light master

Dołączył: 31 Sie 2005
Posty: 60
Wysłany: 28-07-2006, 14:24   

na ich stronce jest okropnie malo informacji, pozatym z tego co tam jest napisane
wynika, ze max transfer to 1024kbps i to za 84zl, wiec nie wiem skad ty masz takie informacje.
 
 
zwierzak_krak 
classic master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 155
Skąd: Krakow
Wysłany: 28-07-2006, 16:00   

A ja polcem w Krakowie www.ists.pl a z tym DC krakowskim to roznie bywa najlepsze transfery sa z osobami z sieci i to jak dana osoba jest z twej podsieci.
 
 
kriss1000 
easy master


Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 44
Skąd: Szczecin
Wysłany: 28-07-2006, 16:34   

W Szczecinie taką alternatywą dla chello jest GlobalConnect. Firma jest na większo

[ Dodano: 28-07-2006, 16:37 ]
abonament 75 zeta transfer w dzien nawet do 1.8 mega a w nocy podwojnie. Niestety skusilem sie promocja w chello. Ale to tylko rok... szybko zleci
 
 
 
Wlosek 
light master

Dołączył: 03 Cze 2005
Posty: 55
Skąd: Szczecin
Wysłany: 29-07-2006, 01:06   

kriss1000, Gdzie Ty widzisz te ceny?
Abonament eM+ 1024 kbps * 75,00 zł
* Maksymalna prędkość dla protokołu http, pop3, imap. Pozostałe usługi są limitowane do prędkości: dla abonamentu eM+ 360 kbps i dla eL+ 720 kbps
Dziękuję, to dziadostwo.
 
 
kriss1000 
easy master


Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 44
Skąd: Szczecin
Wysłany: 29-07-2006, 07:01   

A no masz racje .Faktycznie to dziadostwo. Nie bylo tematu nie ma alternatywy.Dzieki za oswiecenie mnie. :cry:
 
 
 
kapollo 
Klikacz


Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 14
Skąd: Szczecin
Wysłany: 30-07-2006, 22:38   

no wlasnie to jest dziadowstwo swojego czasu napalilem sie na ta oferte dziekowac tylko Bogu, ze nie dochodza do mnie :) ostatnio walsnie odczytalem o tym transferze do pop itd a reszta przycieta ahah przesadzaja ludzie i to ostro... tak na prawde to nie ma w szczecinie alternatywy od chello, no moze telekomuna ... ale to telekomuna, jest jeszcze paru providerow
w tym m.in. ITON, z ktorym mam bardzo niemile doswiadczenia zamiast uslug na najwyzszym poziomie za taka cene (poczatkowo 100 zl za 20 pare kB/s w obie strony, teraz troche mniej) klient otrzymuje idiotyzm na najwyzszym poziomie (chodzi o obsluge i awaryjnosc, bo jak juz dziala net to jest ok)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,74 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: