Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Horizon 2016 VS Mediabox
Autor Wiadomość
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 06-04-2017, 15:10   

a może podaj kwoty co? bo jeżeli płacisz za wszystko co masz w podpisie to jesteś najlepszym klientem dla UPC wiec różnica 20-30 w te czy we wte nic nie robi
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 06-04-2017, 15:18   

GDA napisał/a:
a może podaj kwoty co? bo jeżeli płacisz za wszystko co masz w podpisie to jesteś najlepszym klientem dla UPC wiec różnica 20-30 w te czy we wte nic nie robi


MIX X - 99 zł ( HZN MAX, Fiber 250 Mb, Domowe MAX )
C+ - 39,90 zł
Eleven - 9,90 zł
HBO - Free
FilmBox + Cinemax - 2 zł
MR - 1 zł
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 06-04-2017, 15:24   

a rozpisz to w ten sposób?

xx,xx zł > xx,xx zł > 151,80 zł
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 06-04-2017, 15:26   

GDA napisał/a:
a rozpisz to w ten sposób?

xx,xx zł > xx,xx zł > 151,80 zł


HZN z PVR - 67 zł
Fiber 250 Mb - 21 zł
Minuty Domowe Max - 1 zł
C+ Select - 39,90 zł
Eleven - 9,90 zł
HBO - 0 zł
Cinemax - 1 zł
Filmbox - 1 zł
Mediabox MR z PVR - 1 zł
My Prime - 10 zł

Pasi ? :)
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 06-04-2017, 15:34   

Nie
skoro piszesz że jest prosto zejść z ceny podczas zobowiązania to napisz - ile płaciłeś z mediaboxem pierwotnie a ile płacisz teraz
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 06-04-2017, 15:38   

GDA napisał/a:
Nie
skoro piszesz że jest prosto zejść z ceny podczas zobowiązania to napisz - ile płaciłeś z mediaboxem pierwotnie a ile płacisz teraz


Mediabox buliłem około 130 zł bez C+ bez Cinemax i Filmbox,
Wziąłem Horizona płaciłem 149.90 bez C+ bez Cinemax i Filmbox
W trakcie zobowiązania HZN zszedłem jak powyżej 99 zł BEZ C+ bez Filmbox i bez Cinemax

Czyli za podobną cenę mam dodatkowo C+, Filmbox, Cinemax, Eleveny + HBO
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 06-04-2017, 15:42   

No to wybacz, ale to co napisał @Alex147 jest prawdą, 20 zł minimum po przejściu z mediabox na horizon musi być

Alex147 napisał/a:
Czat z wsparciem zakończył się na nowej umowie z warunkami gorszymi od obecnych
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 06-04-2017, 15:44   

GDA napisał/a:
No to wybacz, ale to co napisał @Alex147 jest prawdą, 20 zł minimum po przejściu z mediabox na horizon musi być

Alex147 napisał/a:
Czat z wsparciem zakończył się na nowej umowie z warunkami gorszymi od obecnych


Dokładnie musiało być te 20 zł, ale potem i tak wyszło 50 zł taniej i to w trakcie zobowiązania.
_________________
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 06-04-2017, 16:18   

erwinsans napisał/a:
GDA napisał/a:
No to wybacz, ale to co napisał @Alex147 jest prawdą, 20 zł minimum po przejściu z mediabox na horizon musi być

Alex147 napisał/a:
Czat z wsparciem zakończył się na nowej umowie z warunkami gorszymi od obecnych


Dokładnie musiało być te 20 zł, ale potem i tak wyszło 50 zł taniej i to w trakcie zobowiązania.


No nie koniecznie te 20zł - ja zamieniając mboxa bez nagrywarki na horizona z nagrywarką dopłaciłam jedynie 15zł.
 
 
Alex147 
easy master


Dołączył: 12 Wrz 2016
Posty: 47
Skąd: 3-city
Wysłany: 07-04-2017, 08:13   

Podczas kontaktu poprzez czat dostałem propozycję na dekoder Horizon (bez nagrywarki) za 119 zł/m-c, co byłoby wzrostem o 40 zł względem tego co mam obecnie. Chętnie bym się pozbył mediabox bo wkurza coraz bardziej: często mam problemy z synchronizacją audio-video (pomaga odłączenie zasilania, ale występuje to bardzo często), nie zawsze się uruchamia prawidłowo (sprawdzone na 3 szt. tv, każdy innego producenta), nie wiem czy ostatnio była jakaś aktualizacja, ale uruchamia się znacznie dłużej niż kilka miesięcy temu, nie wspominając o tym jak działał po pierwszej instalacji.
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 07-04-2017, 10:25   

Alex147 napisał/a:
Podczas kontaktu poprzez czat dostałem propozycję na dekoder Horizon (bez nagrywarki) za 119 zł/m-c, co byłoby wzrostem o 40 zł względem tego co mam obecnie. Chętnie bym się pozbył mediabox bo wkurza coraz bardziej: często mam problemy z synchronizacją audio-video (pomaga odłączenie zasilania, ale występuje to bardzo często), nie zawsze się uruchamia prawidłowo (sprawdzone na 3 szt. tv, każdy innego producenta), nie wiem czy ostatnio była jakaś aktualizacja, ale uruchamia się znacznie dłużej niż kilka miesięcy temu, nie wspominając o tym jak działał po pierwszej instalacji.

Jeśli jesteś w trakcie umowy to czeka Cię batalia, ale nie składaj broni. Według mnie czat to zwykła handlówka. Zadzwoń na utrzymanie, oonarzejaj na jakość i powiedz, że byłbyś skłonny dopłacić z 10-15 zł do horizona byleby wszytko śmigało. Ewentualnie jeśli te 40 to dla Ciebie dopuszczalna płatność to wynegocjuje w nich wyższe parametry lub nagrywarkę. Niestety będąc w trakcie umowy musisz podwyższyć abonament i wziąć nowy okres zobowiązania.
 
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 624
Skąd: 3City
Wysłany: 08-04-2017, 00:12   

erwinsans napisał/a:

Dokładnie musiało być te 20 zł, ale potem i tak wyszło 50 zł taniej i to w trakcie zobowiązania.
Nie wiem jak to przeliczasz, ale u mnie zamiana Mediaboxa na Horizona to propozycja była minimum 50 złotych miesięcznie przez dwa lata, czyli 1200 złotych za nowszy dekoder. Nigdy w życiu !!
_________________
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 08-04-2017, 09:14   

swat997 napisał/a:
erwinsans napisał/a:

Dokładnie musiało być te 20 zł, ale potem i tak wyszło 50 zł taniej i to w trakcie zobowiązania.
Nie wiem jak to przeliczasz, ale u mnie zamiana Mediaboxa na Horizona to propozycja była minimum 50 złotych miesięcznie przez dwa lata, czyli 1200 złotych za nowszy dekoder. Nigdy w życiu !!


Co jak przeliczam ?
Zmieniłem z MEDIA na HZN dopłacałem 20 zł przez chyba 3 miesiące, a potem po 3 miesiącach zszedłem z ceny około 50 zł w dół na HZN ugrywając w trakcie zobowiązania MIX X.
_________________
 
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 624
Skąd: 3City
Wysłany: 10-04-2017, 13:44   

Do tej pory płaciłeś sporo, za sam TV i Net to ok. 130 zł, potem zwiększyłeś jeszcze o 20 zł do 150 zł i potem nagle zszedłeś na ok. 100zł. Jak można w trakcie zobowiązania zmniejszyć sobie abonament o kilkadziesiąt złotych rezygnując z usług? :shock:

Poszedłeś tam z pasem Szahida, czy jak? :mrgreen:
_________________
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 10-04-2017, 15:11   

Wystarczy napisać poczekać i tyle:

Potwierdzam, że warunki nowej umowy mogą być następujące:

Uprzejmie informuję, że może Pan zawrzeć nową umowę abonencką na warunkach wskazanych w Pana wiadomości z dnia 6 października br., za wyjątkiem oferty na pakiet Mega Sport, którego nie możemy udostępnić w cenie 11 zł miesięcznie, ponieważ nie mamy obecnie takiej oferty na ww. usługę.
- oferta "Rewia Usług MIX X ( 2016 - 1 )" w zakresie usług podstawowych zgodnie z wykazem 5 punktów,

- pakiet Multiroom z nagrywarką za 1 zł,

- pakiet FilmBoX za 1 zł,

- bez kosztów instalacji,

- pakiet Canal + Select za 39.90 zł ( pierwsze dwa miesiące 0 zł ) na 12 miesięcy.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: