Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Aplikacja Youtube w Horizonie nie wyświetla klipów
Autor Wiadomość
theacm35 
Klikacz

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 14
Wysłany: 08-04-2017, 20:20   Aplikacja Youtube w Horizonie nie wyświetla klipów

Witam, dziś podłączono mnie pod Horizona i napalony byłem mocno na funkcjonalność związaną z Youtube. Że nie będę musiał włączać Playstation żeby posłuchać wybranej muzyki. Jakżesz się jednak rozczarowałem, kiedy po uruchomieniu aplikacji i wejściu w "muzyka" Horizon nie puszcza mi filmu. Pokazuje się tylko u góry ekranu okienko z wybranym klipem muzycznym. W innych obszarach ("rozrywka", "sport" itd.) aplikacja działa płynnie i włącza sprawnie wszystkie pliki z listy. Czy to jakiś bug? Może mi ktoś sprawdzić czy u niego jest podobnie? Soft najnowszy.
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 09-04-2017, 09:30   Re: Aplikacja Youtube w Horizonie nie wyświetla klipów

theacm35 napisał/a:
Witam, dziś podłączono mnie pod Horizona i napalony byłem mocno na funkcjonalność związaną z Youtube. Że nie będę musiał włączać Playstation żeby posłuchać wybranej muzyki. Jakżesz się jednak rozczarowałem, kiedy po uruchomieniu aplikacji i wejściu w "muzyka" Horizon nie puszcza mi filmu. Pokazuje się tylko u góry ekranu okienko z wybranym klipem muzycznym. W innych obszarach ("rozrywka", "sport" itd.) aplikacja działa płynnie i włącza sprawnie wszystkie pliki z listy. Czy to jakiś bug? Może mi ktoś sprawdzić czy u niego jest podobnie? Soft najnowszy.



u mnie to samo, ale klipy działają wybiórczo, reset prądowy nie pomaga. Zrobiłam zgłoszenie i trzeba czekać.
 
 
tomekrus 
easy master

Dołączył: 31 Sty 2015
Posty: 28
Skąd: W-wa
Wysłany: 09-04-2017, 10:52   

Mam to samo, przy następnej umowie bede starał się zrezygnować z tego dekodera
  tomekrus
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 09-04-2017, 11:21   

Widzę że w kwestii multimedii od lat jest to samo

Usunęli Facebooka Twittera YT nie działał juz w 2015 roku i nie działa dalej

Żadne zgłoszenia nic nie dadzą - te aplikacje w Horizon to jest fikcja
 
 
theacm35 
Klikacz

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 14
Wysłany: 09-04-2017, 12:46   

No to funkcjonalność YouTube dla mnie spada o jakieś 80%, bo włączam go głównie dla muzyki... To jakiś absurd. Jest kategoria muzyka klipów nie da się włączać. Chociaż faktycznie, jeden na 100 zadziała.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 09-04-2017, 13:20   

Nie działają klipy z oficjalnych kanałów jak np VEVO

Z tego powodu wywalilem ten szmelc w ub roku wcześniej kupując nowy telewizor z Androidem w którym mam wszystko co chce bez żadnej łaski operatora
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 11-04-2017, 06:20   

Niewiarygodne, wczoraj dostałam SMS od UPC żeby sprawdzić YouTube, ze niby naprawili... cud ... działa! Chyba jeszcze mi się nie zdarzyło by tak szybko udało im się usunąć usterkę :mrgreen:
 
 
Marsallah 
classic master

Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 150
Skąd: W-wa
Wysłany: 19-04-2017, 11:52   

GDA napisał/a:
Nie działają klipy z oficjalnych kanałów jak np VEVO


Nie jest to prawdą. Tak było onegdaj (na starym sofcie) - wyszukując utwór muzyczny po tytule, mogłeś obejrzeć co najwyżej jego wykonanie przez domorosłego gitarzystę czy perkusistę.

YT na horizonie w dalszym ciągu nie działa idealnie - wygodniej włączać mi filmy z YT na xboksie - ale działa lepiej i idzie coś sensownego wyszukać.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 19-04-2017, 12:25   

Marsallah napisał/a:
Nie jest to prawdą

to zdecyduj się? bo ja napisałem że nie działają
 
 
Marsallah 
classic master

Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 150
Skąd: W-wa
Wysłany: 20-04-2017, 07:14   

^^
Wiem co napisałeś. Za to widzę, że ni w ząb nie zrozumiałeś tego co napisałem ja...*

*dla ułatwienia: napisałem, że działają :lol:
 
 
theacm35 
Klikacz

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 14
Wysłany: 26-04-2017, 14:26   

faktycznie, youtube od jakiegoś czasu wyświetla wszystkie klipy muzyczne. Często się jednak zawiesza, zdarzyło mi się wyłączyć Horizona bo włączone youtube nie pozwalało się opuszczać, nie mogłem wrócić do oglądania TV
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 26-04-2017, 17:46   

Osobiście nie narzekam na horizona, ale funkcje dodatkowe takie jak aplikacje czy funkcje związane z horizon go dla tego dekodera to jednak trzeba sobie odpuścić... w sumie to dość poważna klapa upc biorąc pod uwagę, że reklamują go jako dekoder multimedialny, ale w podstawowym zakresie to póki co jest ok. 😊
 
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 26-04-2017, 20:30   

Dzisiaj się trochę bawiłem u rodziny na Horizonie, zainstalowanym kilka dni temu, tyle co sprawdziłem YT przez kilka minut chodził bez zarzutu - nic się nie wieszało. Nie miałem czasu na dłuższe zabawy - zdążyłem tylko WIFI w nim wyłączyć :)
 
 
BeeJay 
light master

Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 113
Skąd: Praga ;)
Wysłany: 12-09-2017, 15:20   

Myślałem, że to normalna aplikacja YouTube jak na androidzie z wyszukiwarką. A tu pojedyncze klipy. :(
 
 
Grzechooo 
light master

Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 81
Skąd: Katowice
Wysłany: 13-09-2017, 18:43   

BeeJay napisał/a:
Myślałem, że to normalna aplikacja YouTube jak na androidzie z wyszukiwarką. A tu pojedyncze klipy. :(

nic nowego, ta aplikacja w zasadzie to nigdy nie działała jak trzeba, idealne podsumowanie całego Horizona
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: