Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
reggie02 
easy master

Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 39
Wysłany: 28-03-2017, 13:30   

swat997 napisał/a:
Gdy wdepnąłeś to BOK to miałeś w ręku wypowiedzenie? Złożyłeś je najpierw czy pogawędkę zacząłeś od końca pytając co mają dla Ciebie?

Gdybyś przeczytał moje wypowiedzi dokładnie, to nie zadawałbyś takich pytań.
Każdy ma swoje metody, ale nie każda zawsze się sprawdzi.
W moim przypadku wiedziałem czego chcę od UPC i to właśnie dostałem - jasno postawiłem sprawę, że więcej niż kwota xxx nie zapłacę.
W tym roku do BOK wszedłem bez wypowiedzenia, bo co mam je składać, skoro wiem, że mogą mi dać wyłącznie droższe oferty niż mam po 2 latach WRU XX.

swat997 napisał/a:
Sam telefon do DUK, gdy nie rzuci się kwitem, nie złoży się wypowiedzenia, nic nie da.

Aktualnie chyba trochę zmieniają podejście w DUK, bo uzyskanie RUMix X czy IX nie jest już tak trudne dla większości abonentów (którzy w ogóle wiedzą o jej istnieniu), jak niegdyś uzyskanie WRU XX.
Ja natomiast dostałem ostatnio w DUK najlepszą z możliwych promocji na CANAL+, mimo, że wcześniej w ogóle nie miałem tego pakietu - tylko i wyłącznie znajomość regulaminu i cen pozwoliła mi to uzyskać - przy czym inicjatywa była wyłącznie po mojej stronie, a Pani z DUK tylko była wykonawcą mojego planu.
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 28-03-2017, 20:27   

reggie02 napisał/a:

Aktualnie chyba trochę zmieniają podejście w DUK, bo uzyskanie RUMix X czy IX nie jest już tak trudne dla większości abonentów (którzy w ogóle wiedzą o jej istnieniu), jak niegdyś uzyskanie WRU XX.


A czemu miałoby by być trudniej, jak X jest jest starym odpowiednikiem XV czy coś.... bo usługa z miejsca jest droższa o 24zł.... gdy ktoś mając max hd z netem 30 placił 45zl a przy obecnej X ma to z najwolniejszym netem za 69, a jeśli nie potrzebuje szybszego netu i tak musi wziąc bo to minimum.... więc nie można traktować tego jako że coś zyskuje...tylko ŻE TO SAMO musi zapłacić 50% więcej!

Fakt że to niby najwyższa "promocja" to złodziejska zagrywka, bo to nie czyni jej prawdziwą promocją... promocją jest tylko przez fakt że anulowali lepszę... znaczy XX.

Jaka z tej "X" promocja?!? jak to może wziąc nawet ktoś nowy z ulicy jeśli zastosuje myk z linkiem ..bo jeszcze nie słyszałem by komuś odmówili "promocji pod adres" nawet jak nie jest z tego adresu.. i przeklika zamówienie na www, bo to żadna promocja! i jeszcze taki nowy dostaje przy wyższym pakiecie multiroom za 0zł przez rok.... o czym może pomarzyć stary przy negocjacjach...
_________________
 
 
Gosc123 
classic master

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 156
Wysłany: 28-03-2017, 21:18   

no a wiadomo, co będzie w kwietniu?
nie złożyłem o tej pory wypowiedzenia, mediabox mnie wpienia, liczyłem że przejdę na horizon i może internet szybszy... w tej samej cenie...
jeśli się nie da, będę musiał przeboleć problemy z kablami i przejść za kilka miesięcy do Orange...
_________________
 
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 624
Skąd: 3City
Wysłany: 28-03-2017, 21:45   

reggie02 napisał/a:

W tym roku do BOK wszedłem bez wypowiedzenia, bo co mam je składać, skoro wiem, że mogą mi dać wyłącznie droższe oferty niż mam po 2 latach WRU XX.
...
Aktualnie chyba trochę zmieniają podejście w DUK, bo uzyskanie RUMix X czy IX nie jest już tak trudne dla większości abonentów (którzy w ogóle wiedzą o jej istnieniu), jak niegdyś uzyskanie WRU XX.
Ja natomiast dostałem ostatnio w DUK najlepszą z możliwych promocji na CANAL+, mimo, że wcześniej w ogóle nie miałem tego pakietu - tylko i wyłącznie znajomość regulaminu i cen pozwoliła mi to uzyskać - przy czym inicjatywa była wyłącznie po mojej stronie, a Pani z DUK tylko była wykonawcą mojego planu.
Droższe bo to co oferują wiąże się według nich z dużo bardziej rozwiniętą funkcjonalnością. Dlatego mnie oferują Horizona za dodatkowe "jedyne" 60 zł. Widocznie fakt posiadania przeze mnie WRUXX upoważnia ich do aż takiej podwyżki za "nowy" dekoder.

Czy dają wszystkim od razu RUMix IX czy X? Na pewno nie, mnie akurat oferują opcję VI, pewnie ważne jest ile pozostało do końca umowy czasowej. Bez wypowiedzenia? Ja bym tego raczej nie robił.

Za ile dostałeś C+ Premium?
_________________
 
 
TomekPL 
light master


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-03-2017, 08:32   

[quote="swat997"]
reggie02 napisał/a:
Czy dają wszystkim od razu RUMix IX czy X? Na pewno nie, mnie akurat oferują opcję VI, pewnie ważne jest ile pozostało do końca umowy czasowej. Bez wypowiedzenia? Ja bym tego raczej nie robił.

Za ile dostałeś C+ Premium?


Dokładnie, ja w tej chwili w Moje UPC mam dokładnie "upc_regulamin_promocji_rewia_uslug_mix_vi+_2017-1" - w DUKu na razie nic nie jestem w stanie ugrać bo umowę mam do 22.07. Z kim nie rozmawiam to obstają przy swoim, że to co jest w Moje UPC albo Net120 + Horizon Max z nagrywarką za 104 zł to max co mogą mi dać. Poczekam więc do czerwca i złoże wypowiedzenie bo akurat mam salon blisko siebie.
Mam tylko nadzieję, że RUMX do tego czasu nie zniknie..

Rozumiem, że mając umowę do 22 lipca muszę złożyć wypowiedzenie najpóźniej 22.06, tak ?
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 29-03-2017, 08:41   

TomekPL napisał/a:
Rozumiem, że mając umowę do 22 lipca muszę złożyć wypowiedzenie najpóźniej 22.06, tak ?

http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=9758
 
 
TomekPL 
light master


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-03-2017, 08:56   

Dzięki.
_________________
 
 
jarowo 
easy master

Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 37
Wysłany: 29-03-2017, 11:51   

TomekPL napisał/a:

Dokładnie, ja w tej chwili w Moje UPC mam dokładnie "upc_regulamin_promocji_rewia_uslug_mix_vi+_2017-1" -

W której zakładce masz to napisane?
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 29-03-2017, 12:02   

Cytat:
W której zakładce masz to napisane?

zaloguj sie do Moje UPC
https://promocje.upc.pl/oferta-dla-ciebie/
 
 
TomekPL 
light master


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-03-2017, 13:28   

jarowo napisał/a:
TomekPL napisał/a:

Dokładnie, ja w tej chwili w Moje UPC mam dokładnie "upc_regulamin_promocji_rewia_uslug_mix_vi+_2017-1" -

W której zakładce masz to napisane?


Moje UPC --> Usługi --> "Zmień swoje usługi".
_________________
 
 
wid3l3c 
easy master

Dołączył: 15 Lis 2016
Posty: 27
Wysłany: 29-03-2017, 13:41   

Mając starą Wielką Rewię XV, dostałem prawdopodobnie Rewię VIII - czyli maks na Mediaboxie z PVR.
Tak się zastanawiam... lipa trochę, ale chyba ogólnie to nie mają jakichś mega ciekawszych opcji na chwilę obecną.

Wiązać się na następne 24 mc za taką kwotę... no nie wiem sam.

Jakie macie doświadczenie w kwestii negocjacji o multiroom? Da radę za złotówkę z kartą CI+?

Jak wygląda kwestia zapisywania na naszym koncie owej propozycji?
Bo nie dostałem żadnego regulaminu na maila, a przez gapiostwo nie poprosiłem o takowy - jest szansa jakoś to uzyskać?
Czy jak zadzwonię do DUK będą w stanie w jakiś sposób odzyskać propozycję jaką otrzymałem?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 29-03-2017, 15:44   

Jak chcesz przyjąć wcześniej proponowaną ofertę to zadzwoń i powołaj się na rozmowę z konsultantem który tę propozycję złożył.
Nie ma MR za złotówkę, ale jeśli obecnie za MR płacisz 1zl, to masz szansę by tę cenę utrzymać przy nowej umowie.
 
 
amk 
Klikacz

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 2
Wysłany: 29-03-2017, 18:12   

Witam, szybkie pytanie bo jestem zielony i nie wiem czy dobrze czytam te wszystkie tabelki. Kończy mi się umowa z upc, złożyłem wypowiedzenie po czym konsultant z BUK zaproponował mi takie warunki:

Nazwa usługi Okres zobowiązania Opłaty abonamentowe

Pakiet Horizon Max z nagrywarką (24 miesiące) 1 mies. 48,00 zł / od 2 do 24 mies.68,00zł
Horizon GO (24 miesiące) od 1 mies. 0,00 zł
Pakiet FILMY I SERIALE - MY PRIME od 1 mies. 10,00 zł
Pakiet Premium CANAL+ SELECT 12 miesięcy od 1 mies. 49,00 zł
INTERNET Fiber Power 120 Mb/s 24 miesiące od 1 mies. 11,00 zł
Instalacja 50zł

To jest chyba WRU IX ?
Z pakietu horizon max będę przechodził na select po miesiącu.
Da się coś lepszego z tego ugrać, czy szkoda się szarpać ? :) Z Mam w budynku tylko UPC, ale niedługo wprowadzają światełko Orange.
I jeszcze jedno, konsultant powiedział mi, że przy wyborze dekodera horizon nie mogę zrezygnować z pakietu myprime, ponieważ wciskają to obligatoryjnie, prawda to ?
Jak zaproponowałem, że chyba podziękuję za c+ to konsultant stwierdził, że wtedy opłata za telewizje podrożeje, bo w pakietach mogą dać zniżki. To nie jest tak, że pakiet horizon select jest w stałej cenie, zależnie od promocji ?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 29-03-2017, 18:32   

Ceny się zgadzają to jest "RUMix IX".
Canal + Select za drogo, powinien być za :arrow: 39,90 zł.
Przy Horizonie, MY PRIME jest obowiązkowy.

Instalacja - można próbować bezkosztową:
http://forum.mediaswiat.p...kosztowa#182355 ,
a może już na Ciebie czeka w "Moje UPC".

Gadka konsultanta -> wciskanie kitu. Chce Cię naciągnąć.

PS.
Pamiętajcie, że my piszemy "w uproszczeniu": bierz "RUMix X" lub "IX", staraj się o "Bezkosztową", Canal + za drogo, walcz o to, czy tamto, itp. Wszystkie te promocje są uznaniowe i konsultant decyduje czy nam je da, czy nie.
_________________
 
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 29-03-2017, 19:42   

Krótkie pytanie: ile wynosi najtańszy abonament TV czyli Select z najtańszym internetem czyli 60M ;-) Najlepiej jakby było z dekoderem, potrzebuję w jednym miejscu zmienić i się zastanawiam czy warto podpisać umowę na 2 lata, mając w tej chwili bez dekodera na czas nieokreślony Start TV i 10M czyli raptem 30 programów za 49 zł. Chyba, że się da te 30 programów z dekoderem? Czy to w zasadzie tylko RumiX X?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,73 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: