Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Orange - Encyklopedia wiedzy, sprzedaż
Autor Wiadomość
dominikswiatlo 
Klikacz

Dołączył: 18 Paź 2016
Posty: 12
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13-03-2017, 21:21   Orange - Encyklopedia wiedzy, sprzedaż

Witam użytkowników forum chciałbym zrobić mała reklamę dotyczące usług Orange jak i mojej osoby, na co dzień sprzedaje usługi głównie Światłowodowe (FunPacki, internet) w związku z tym posiadam rzetelne informacje na temat obecnych cen, ofert, rabatów w zasadzie wszystkiego. Toteż jak ma ktoś jakieś pytania to można śmiało pytać. Wygląda to jak typowa reklama, ale chodzi mi po prostu o współpracę z użytkownikami forum :)
 
 
kiniecki 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 227
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-03-2017, 22:08   

Kiedy będzie można wymienić Funboxa 2.0 na Funboxa 3.0? Żeby pozbyć sie ONTka?
  kiniecki
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 13-03-2017, 22:09   

Czy w Orange Światłowód można mieć własny terminal GPON?
 
 
dominikswiatlo 
Klikacz

Dołączył: 18 Paź 2016
Posty: 12
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14-03-2017, 00:06   

kiniecki, Myślę że uporczywe nękanie może doprowadzić do wymiany sprzętu (problem z zasięgiem itp) słyszałem że takie patenty działają, osobiście sam tego nie praktykowałem wśród moich klientów. Na pewno zadanie będzie utrudnione ponieważ instalacja z założenia miała mieć dodatkowe urządzenie jakim jest ONT..na pewno będzie można w trakcie przedłużenia bądź zmiany np. na szybszy internet załóżmy 600 (gdzie funbox 3.0 radzi sobie z tym lepiej, był by to dobry argument). MrPepka, Dam ci znać w przeciągu kilku dniu, do informuje się w tej kwestii bo sam nie wiem, wydaję mi się że raczej tak ponieważ niektórzy używają swojego sprzętu (ze względu na lepszy zasięg i ogólnie jakość) i nie mają z tym problemu.
 
 
mky 
easy master

Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 23
Wysłany: 14-03-2017, 20:12   

MrPepka napisał/a:
Czy w Orange Światłowód można mieć własny terminal GPON?

+1

Też się chętnie dowiem.
 
 
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 536
Wysłany: 15-03-2017, 21:32   

dominikswiatlo, kiedy problemy z telią wkońcu zostaną naprawione? coś wiesz kiedy orange wkońcu zmodernizuje swoją sieć?
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 18-03-2017, 20:19   Jestem z Wami od czerwca 2016...

i interesuje Mnie informacja jak to jest z tym doprowadzaniem światłowodu ponieważ zauważyłem w reklamach ,że strasznie mocno promujecie doprowadzanie światełko do mieszkania a w moim przypadku na ostatnie 4metry podłączyliście się do kabla kategorii 5e ,który miałem umiejscowiony w PESZLU(także chciałem go w mieszkaniu i taką odpowiedź dostałem od technika, który stwierdził ,że tak będzie wygodniej dla Mnie). Niestety ze względu na korzystanie z usług mobilnych potrzebowałem zniżki więc skorzystałem z tej opcji.Jednak zauważyłem ,że wystarczyło odmówić instalacji tak jak mój znajomy i ma światełko zaraz przy komputerze.Ogólnie jestem zadowolony ale zdarzają się problemy.Zaś jeżeli chodzi o ping w grach online jest średnio wyższy niż na moim poprzednim łączu z NETII jednak rozumiem ,że być może powodem jest brak stałego adresu IP i inne priorytety w Waszej sieci.W tej chwili NETIA świadczy usługę 900Mbits w mojej lokalizacji mimo ,że jeszcze w maju 2015 jak jeszcze z nimi byłem twierdzili ,że w mojej lokalizacji nie planują już się rozwijać.Wielki plus z Państwa strony za to bo jednak konkurencja ma wpływ na szybszy rozwój , stabilność połączenia , transfery.
Z Państwem mam umowę do połowy 2018 roku więc mam czas na to co jeszcze zmieni się w mojej lokalizacji.
Pozdrawiam.
 
 
ajk 
Klikacz

Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 18
Wysłany: 19-05-2017, 08:43   

Czy w ofercie światłowodu jest jakakolwiek możliwość podpisania umowy na okres ~12 miesięcy?

Czy też może inaczej - okres krótszy niż 24 miesiące.
 
 
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 536
Wysłany: 20-05-2017, 11:36   

ajk napisał/a:
Czy w ofercie światłowodu jest jakakolwiek możliwość podpisania umowy na okres ~12 miesięcy?

Czy też może inaczej - okres krótszy niż 24 miesiące.


była opcja na 6/12 miesięcy, nie wiem jak w tym momencie jest, jak niema na stronie to spróbuj na infolini
 
 
kwadrat123 
Klikacz

Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 1
Wysłany: 07-06-2017, 09:49   

Swoją drogą osobiście jestem zadowolony z tej oferty. Nie jest to jakieś spełnienie marzeń, ale naprawdę spełnia swoje oczekiwania. Byłem pewny, że taka akcja nie może wypalić (tzn. to naprawdę było otwieranie światłowodów na szeroką skalę), a jednak, jest naprawdę przyjemnie. Mam w Orange telefon z żoną i internet mobilny, teraz dorzuciliśmy telewizje i internet (i ominęliśmy głupią kolejkę po zadzwonieniu... tutaj: swiatlowod.orange.pl/slupsk) i faktycznie wychodzi taniej (grosze do grosze, ale jak mawiają podręczniki od ekonomii, grosz do grosza, a będzie kokosza :D ). Ciekawe jak będzie działać ten światłowód za 2-3 lata, kiedy już zdominują rynek w pewnych miejscach, niestety, wiele się zmienia wtedy, czego niejednokrotnie byłem świadkiem, ale jestem póki co pozytywnie nastawiony.
 
 
n3lly 
light master

Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 81
Skąd: KR
Wysłany: 08-06-2017, 15:19   

Orientujecie się może czy:
- jest opcja zawarcia umowy Orange Love (pakiet tel.kom.+fiber) na 12 miesięcy?
- czy biorąc Orange Love dla Firm (pakiet j.w.) jest dostępny stały zewnętrzny adres IPv4 ?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: