Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciągły problem z działaniem uslugi 250mb/s Wrocław.
Autor Wiadomość
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 536
Wysłany: 22-01-2017, 15:27   

MariuszHL, orange jest regulowane i nie wszędzie może dawać 600mbps, musi najpierw dostać zgodę od UKE, może dlatego tam tylko max 300mbps mają?
 
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 09-02-2017, 19:46   

Ja po przejściu na Compala aż takich problemów nie stwierdzam,w godzinach popołudniowych bywa,że jest ok 130 ale to i tak po wifi, zapomniałem co to kabel.
_________________
 
 
tehz 
easy master

Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 21
Wysłany: 01-03-2017, 22:44   

A ja to sie poddalem, zalozyli mi po 4 wizytach monitoring z ktorego wyszlo ze wieczorami jest 80+% utylizacji linii. Od technika dowiedzialem sie ze na Grunwaldzie maja szmelc a wymiana jest planowana na polowe 2017 i jedyne co moge zrobic to meczyc konsultantow. No wiec zglosilem sie jeszcze raz myslac ze cos do debili po drugiej stronie telefonu dotrze jak bedzie mial przed oczami wyniki monitoringu, jedyne co geniusz zdolal z siebie wycisnac po zobaczeniu wynikow monitoringu to "czy jestem podlaczonym kablem" i ze znowu trzeba wezwac technika zeby to sprawdzil. Rece opadaja. Szkoda ze generacja juz nie jest w moim zasiegu :( to byl solidny internet.
 
 
Piospi 
light master

Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 100
Wysłany: 05-03-2017, 21:49   

tehz napisał/a:
jedyne co moge zrobic to meczyc konsultantow



Dziesiątki telefonów (średnio jeden co tydzeń), kilka maili z wyładowaną frustacją w postaci mocnej treści oraz dwa pisma i od 4 miesięcy nie chcą mi naprawić mi internetu. Także powodzenia..;)
 
 
tehz 
easy master

Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 21
Wysłany: 29-04-2017, 17:36   

U mnie problem w koncu rozwiazali, zalozyli monitoring na tydzien i costam ponaprawiali, nie wiem co bylo nie tak bo juz do mnie nie zadzwonili. Zaczeli mnie sluchac jak zaczalem wystawiac same 0 za obsluge w tych ankietach (z jakiegos powodu trafialy do mojego spam folderu i wczesniej ich nie widzialem), trzy razy trafilem na tego samego typa i w koncu mu sie chcialo przeczytac cala historie i pewnie po monitoringu przekazal do liniowki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: