Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czym skutkuje nie potwierdzenie umowy zdalnej linkiem ?
Autor Wiadomość
PiotrMP006 
light master

Dołączył: 23 Maj 2014
Posty: 53
Wysłany: 23-02-2017, 12:41   Czym skutkuje nie potwierdzenie umowy zdalnej linkiem ?

Witam

Mam pytanie czym skutkuje nie potwierdzenie przedłużenia umowy zdalnej w UPC otrzymanym linkiem w emailu?
 
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 23-02-2017, 12:58   

Myślę, że niczym, ja nie potwierdzałem, kilku moich znajomych też nie. Niektórzy w ogóle nic nie dostali :)
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 23-02-2017, 13:13   Re: Czym skutkuje nie potwierdzenie umowy zdalnej linkiem ?

Mail od nich, tak naprawdę to jest tylko potwierdzeniem zawarcia umowy online i nic nie trzeba klikać.
:arrow: https://www.upc.pl/pdf/Re...ktronicznej.pdf
2. Zawarcie Umowy Abonenckiej w formie elektronicznej następuje z chwilą naciśnięcia przez Zamawiającego w Formularzu Online przycisku „Zawieram Umowę”. Z tą chwilą Zamawiający staje się również Abonentem.
3. Po zawarciu Umowy Abonenckiej, UPC przesyła Abonentowi na adres e-mail wskazany w Formularzu Online Informację o zawarciu Umowy Abonenckiej.
4. Niezależnie od informacji, o której mowa w ust. 3 powyżej, UPC, przed rozpoczęciem świadczenia Usług prześle Abonentowi na adres e-mail wskazany w Formularzu Online Potwierdzenie zawarcia Umowy Abonenckiej.
_________________
 
 
DorotaL 
Klikacz

Dołączyła: 24 Lut 2017
Posty: 2
Wysłany: 24-02-2017, 08:52   

A czy ta sama reguła obowiązuje przy przedłużaniu umowy w DUK?
Skończył się nam okres zobowiązania, po rozmowie z DUK zgodziliśmy się na ich warunki na kolejne 2 lata. Po otrzymaniu maila z regulaminami i cennikiem okazało się, że nie do końca jest to to samo co ustaliliśmy podczas rozmowy. Pomimo telefonów do nich, DUK stoi na stanowisku że wszystko jest tak jak ustalaliśmy. Wizyty technika nie będzie bo nie ma wymiany sprzętu. UPC przysyła smsy aby zaakceptować zmiany dokonane aneksem do umowy albo smsem albo klikając w link w mailu.
Czy jeśli tego nie zrobię to aneks wejdzie w życie czy powróci stara bezterminowa umowa? Bo warunków z tego aneksu nie akceptuję, a UPC mówi że muszę zaakceptować a potem mogę najwyżej złożyć wypowiedzenie w ciągu 14 dni. A na moje pytanie po co bawić się w wypowiedzenia jak mogę nie zaakceptować aneksu zapadła cisza.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 24-02-2017, 09:31   

Przede wszystkim zadzwoniłbym do nich i zażądałbym zrealizowania warunków umowy, które ustaliliście, zażądać odsłuchania rozmów. Jeżeli macie rację to muszą muszą spełnić Wasze ustalenia i zmienić umowę.
_________________
 
 
DorotaL 
Klikacz

Dołączyła: 24 Lut 2017
Posty: 2
Wysłany: 24-02-2017, 10:16   

No właśnie odbyłam potem kilka rozmów z UPC, ale oni twierdzą, że odsłuchali rozmowę i jest tak jak przesłali w mailu, ale ja rozmowę prowadziłam na głośnomówiącym i osoba która słuchała ze mną twierdzi tak jak ja, że ustalenia były inne.
I mamy impas. Dlatego wolałabym nie akceptować aneksu jeśli mogę (nie wiem jakie to ma konsekwencje), zamiast akceptować i potem wypowiadać i bawić się od nowa
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 25-02-2017, 00:52   

DorotaL napisał/a:
oni twierdzą, że odsłuchali rozmowę i jest tak jak przesłali w mailu,

To zażądaj przesłania i do Ciebie tej rozmowy.

I na przyszłość nagrywaj rozmowy (tu uprzedzając UPC o tym fakcie).
_________________
 
 
Radeckiii 
classic master

Dołączył: 22 Lut 2016
Posty: 160
Wysłany: 26-02-2017, 14:13   

KOCUREK1970 napisał/a:
To zażądaj przesłania i do Ciebie tej rozmowy.

Nie prześlą. Trzeba iść do lokalnego Biura Obsługi Klienta. Tam jest możliwość odsłuchania rozmowy.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 26-02-2017, 14:23   

Radeckiii napisał/a:
Nie prześlą. Trzeba iść do lokalnego Biura Obsługi Klienta. Tam jest możliwość odsłuchania rozmowy.

Tylko, że możesz mieć do tego biura 100 km w jedną stronę i ganiasz - pod warunkiem, że masz się tam czym i jak dostać.
_________________
 
 
Radeckiii 
classic master

Dołączył: 22 Lut 2016
Posty: 160
Wysłany: 26-02-2017, 21:33   

Życie... UPC może odtworzyć rozmowę jedynie w LBOK osobie, na którą jest zarejestrowana usługa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: